Sayfa 606/800 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon
Arama sonucu : 6398 madde; 4,841 - 4,848 arası.

Konu: ACSEL - Acıselsan Acıpayam Selüloz Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    siz hiç internetten tesisin resimlerine baktınız mı?
    Siz hiç internetten arsanın resimlerine baktınız mı?

2.  Alıntı Originally Posted by turkuazmavii Yazıyı Oku
    Siz hiç internetten arsanın resimlerine baktınız mı?
    Acıpayamda değeri 18.9 milyon TL olan arsanın resmine mi? Bakmaya gerek var mı bilmiyorum.
    Yıllık 7-8 milyon kar edebilen, borcu az ama ticari kabiliyeti de sınırlı olan (ürettiği üründen dolayı) bir firmanın gamestop'a benzetilmesi, uçacak kaçacak şeklinde yazılması bence doğru değil.
    Firmanın görünen artısı düşük sermayesi olabilir. Ona da nispeten yüklü hisse almaya kalkışan biri olursa pozitif etkiden çok negatif etkisi olur.
    kolay gelsin
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

3.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Acıpayamda değeri 18.9 milyon TL olan arsanın resmine mi? Bakmaya gerek var mı bilmiyorum.
    Yıllık 7-8 milyon kar edebilen, borcu az ama ticari kabiliyeti de sınırlı olan (ürettiği üründen dolayı) bir firmanın gamestop'a benzetilmesi, uçacak kaçacak şeklinde yazılması bence doğru değil.
    Firmanın görünen artısı düşük sermayesi olabilir. Ona da nispeten yüklü hisse almaya kalkışan biri olursa pozitif etkiden çok negatif etkisi olur.
    kolay gelsin
    o halde bir örnek vereyim. Orma D grubu bir hisse . borcu 100 milyona yakın. her yıl her dönem zarar acıkılıyor. geldiği yer ise 0,86 dan 22,30 ... O halde orma ve benzeri gibi hisseler Acsel den daha iyi .. öyle mi anlamak lazım. Orma Gamestop olabiliyor ama Acsel olamayacak mı yani sizce?

Elbet birileri de birleşir sonra vurur alır bu ODUN ve evarelerinin elinden bu hisseyi... sonra arkasından bakarlar..

4.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    kolay gelsin
    Kıymetli kardeşim düşuncelerinize saygım sonsuz..Forumda yazan herkesin duşuncesine saygıliyız tabiki.. Ancak ben kendi adıma begenmedigim kotü buldugum bir hissenin forumunda yazmam ve de o hisseyi almam asla ! Insan yatirim yaptigi hisseyi sirketi neden kotüler onuda anlamiyorum !
    Evet yukarıdaki yazımda bahsettim ! YENI NORMALLER ARTIK !.. Hisse örnekleriylede karşılastırdım.
    Bunu da en iyi zaman ve PIYASA DINAMIKLERI , HISSEYE OLAN RISK ISTAHI belirleyecektir... AYRICA PIYASA AKTÖRLERI COK AKILLILARDİR SENDEN BENDEN COK DAHA IYI BILIRLER HERSEYİ ! Herkes tabiki kendi kararında özgürdür ve bildigi gibi...
    Ben kendi adıma öyle düşünüyorum ve de ona göre pozisyon alıyorum..Yatırım tavsiyesi zaten haddimize degil ! Acizane kendimize ancak... YTD selam ve sevgi ile

5. Bir süre için forumda artık yazmayı da düşünmüyorum...söz PIYASA AKTÖRLERININ artık...Tüm paydaslara ve yatırımcı ortaklara bol kazanclar dilerim..Her tüŕ fikir ve katkılarınızdan dolayı tesekkur ederim..selam ve sevgi ile...

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,039
    Endeks korkusu yaşanırken tüm kâğıtlar da ACSEL in bürüt takasa girmesi iyi oldu belkide. Ani düşüşlerden kismi etkileniriz belkide. Teğet geçsede olur

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    kolay gelsin
    Bu hissenin en büyük avantajını yanlış yakalamışsınız sayın Pit.Bu hissenin en büyük ve devasa avantajı karadenizde bulunan doğalgazın çıkarılmasında acselin vereceği sondaj akışkanları.Devasa bir pasta olacak kanımca bu konuda yerli üretim yapan tek firma ve önümüzdeki yıllarda alabilecekleri ihalelerin büyüklüğü bu firmayı çok farklı yerlere getirebilir.O yüzden bu hisse evladiyelik olacak al unut 3-5 seneye eğerki bu akışkanları tedarik etmeye başlarsa geleceğin egeen i olacak buraya not düşelim

8.  Alıntı Originally Posted by turkuazmavii Yazıyı Oku
    o halde bir örnek vereyim. Orma D grubu bir hisse . borcu 100 milyona yakın. her yıl her dönem zarar acıkılıyor. geldiği yer ise 0,86 dan 22,30 ... O halde orma ve benzeri gibi hisseler Acsel den daha iyi .. öyle mi anlamak lazım. Orma Gamestop olabiliyor ama Acsel olamayacak mı yani sizce?

Elbet birileri de birleşir sonra vurur alır bu ODUN ve evarelerinin elinden bu hisseyi... sonra arkasından bakarlar..
    Öncelikle siz gamestop'ta olanları biliyor musunuz? Bilmiyorsanız , bi araştırın derim.
    Bu konunun ne Orma ile ne de acsel ile ben alakasını kuramıyorum.
    Orma gamestop olmadı olmaz da acsel'in de bu gibi bir olayla alakası olmaz olmamalı da. Ben cidden benzetmelerinizde bir anlam kuramıyorum.
    Size kolay gelsin
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 606/800 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •