Sayfa 608/1001 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 4,857 - 4,864 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

1.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Memo para bulamadı a.q..Şimdi ne olacak?

Bizans Mafyanın (uluslararası mafyanın) hesaplaşma merkezi olmuş a.q...

Birde yabancı postal olayı var...Konuyu bilen birazcık bizi aydınlatsın ....

Yastık altı altınlarınızı getirin diyecekler. Üçün biri diyeceğiz. Herkes sarı tenekenin peşinde. Tüm dünyada sarı teneke rallisi başlıyor 2000$ den sonra. Bu defa durduramazlar tepede. O iş bitti.

2. Kadın, giderim 2701 dolar
    Gelirim 2710 dolar

9 dolarla ben ne yapacağım diyor

3. Salla salla salla. Daha çok salla.

4. oha Turkiyede 40 amerikan ussu varmis

sok oldum

swedish characters

5. US Mortgage Applications Hit 28-Year Low as Rates Keep Rising.

Index slumped 6.9% last week on a seasonally-adjusted basis.

30-year fixed-rate mortgage rose to 7.7%, sixth straight gain.

https://www.bloomberg.com/news/artic...es-keep-rising

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,550
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bidon tam bir or os pu çocuğu çıktı
    Arkanızdayız silah vermeye devam edecwğiz birlikte savunacağız hastanedeki patlama dedi israil değil başkaları yaptı dedi
    Zaten öyle,kıbrıstada ayni dram yaşandı soydaşlarımızı vahşice katletti rum pislikleri,yetmedi ateşe liderlerimizi katlettiler,ecevit kıbrısa ilhak etti yarısını aldı,evecit biz her 2 halkın vatandaşı için gidiyoruz huzuru sağlamak için demişti öylede oldu,bu bidon ne boksa ülkemize ambargo uyguladı ve hala ambargonun bokunu çekiyoruz,bana kalırsa kökü kazınmalı böyle ülkelerin,zaten tarihi 100-150 yıllık,sadece bu ülke değil onun gibi birçok ülkede katliamcı her kıtada varlar,dünyayı sömürge ettiler,ülkemizin sesi çıkmasın diye başımızada eş boblarını bile atadılar,o eşbobcu kıbrısı bile onlara vermeye kalktı of,ulen of,nerden tutsan elinde kalıyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,550
     Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    oha Turkiyede 40 amerikan ussu varmis

sok oldum

swedish characters
    menderesin mok yemesi.

8.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Zaten öyle,kıbrıstada ayni dram yaşandı soydaşlarımızı vahşice katletti rum pislikleri,yetmedi ateşe liderlerimizi katlettiler,ecevit kıbrısa ilhak etti yarısını aldı,evecit biz her 2 halkın vatandaşı için gidiyoruz huzuru sağlamak için demişti öylede oldu,bu bidon ne boksa ülkemize ambargo uyguladı ve hala ambargonun bokunu çekiyoruz,bana kalırsa kökü kazınmalı böyle ülkelerin,zaten tarihi 100-150 yıllık,sadece bu ülke değil onun gibi birçok ülkede katliamcı her kıtada varlar,dünyayı sömürge ettiler,ülkemizin sesi çıkmasın diye başımızada eş boblarını bile atadılar,o eşbobcu kıbrısı bile onlara vermeye kalktı of,ulen of,nerden tutsan elinde kalıyor.

Başkan, tekrar ediyorum ama bu sistemin zayıf karnı fiziki Altın. Bu bozuk düzenin tek dayanağı sınırsız para basabilmek. Fiziki altın oyunu bozacak bu sene sonundan itibaren. Hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. ABD içindeki dev yatirimcilar fiziki Altın alıp kenara çekiliyorlar çaktırmadan. Sistem kendi kendini yok edecek büyük ihtimal. Dışarıdan saldırı veya savaş ile değil, içeriden yikilacak.

Bizim Karaşimsek bile yastık altı altına sulanmaya başladı. Herkes sarı tenekeye sulanıyor. Sakın ellemeyin. Değişmeyin. Kenarda dursun. Sistem batık.

BoFA bilançosunu lütfen incelesin bir mali müşavir arkadaş veya muhasebeci varsa okuyan. Eğer batagi görmezse ne olayım. Kabak gibi. Koskoca BoFa batmış durumda, yuzduruyorlar.

Bank of America's unrealized losses on securities rose to $131.6 bln

https://www.reuters.com/business/fin...ln-2023-10-17/

JPMorgan Bond Losses Hit $40 Billion

https://www.barrons.com/articles/jpm...erica-b6766363

Sayfa 608/1001 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz