Sayfa 611/1000 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661711 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 4,881 - 4,888 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - I

1.  Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Ne kadar altın çıkmış marmaray dan ?Üstelik çıktıysa onları müze de sergilemek daha kazançlı olurdu
    Mühendis arkadaş vardı orada çalışan birkaç denk geldik altın gömülere demişti Yenikapı şantiyesinde çalışıyordu .

Onlar sergilenmediğine göre ne oldu çıkan şeylere diye insan merak ediyor doğrusu

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Yaw üstat onu bunu bilmem de bence geçen mezarları deşip hazine altınları arayan kesin bu forumdandır....
    Öyle gayri insani yollara girmeye gerek yok , Altın daha da yakında burnumuzun dibinde, geçmişte detaylıca anlatmıştım. O yazıları bulup tekrar alıntılamak lazım. Dünya'da düşünülenden çok daha fazla altın var. Bilimsel kanıtları ile hem de .
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Öyle gayri insani yollara girmeye gerek yok , Altın daha da yakında burnumuzun dibinde, geçmişte detaylıca anlatmıştım. O yazıları bulup tekrar alıntılamak lazım. Dünya'da düşünülenden çok daha fazla altın var. Bilimsel kanıtları ile hem de .
    Tekrar alıntılarsanız sevinirim.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    O kadar çok altın varki akılda,bilimde saymakla bitmez her kimki aklı bilimi baş tacı yapar altını tonla götürür aksi halde afganistandan hallice suriye,ırak gibi olursun...

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Altınların yerini biliyorum forumdaşlar. Çok hem de dağlar kadar çok.
    boşuna demeişler o zaman dağ taş altın diye

marmarayda öle altın çıkmış,aynısını haliçte de yaptılar,havalarda uçmuş sikkeler felan,gelmeyin oltaya
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    maden olarak var,ege de köylüleri don atlet yürütmüştü lerdi bogaz köprüsünde,siyanülü diye,len çok acaib ülkem vatandaşı
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7.  Alıntı Originally Posted by caferak Yazıyı Oku
    Tekrar alıntılarsanız sevinirim.

SM-J701F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by tunguska Yazıyı Oku
    O kadar çok altın varki akılda,bilimde saymakla bitmez her kimki aklı bilimi baş tacı yapar altını tonla götürür aksi halde afganistandan hallice suriye,ırak gibi olursun...
     Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    boşuna demeişler o zaman dağ taş altın diye

marmarayda öle altın çıkmış,aynısını haliçte de yaptılar,havalarda uçmuş sikkeler felan,gelmeyin oltaya
    Bu tamamen bilimsel bir çalışma okyanus suyunun 1 litresinde ortalama 1/(13 milyar) gram altın var. En az altın olan yeri 1/(20milyar) gram/litre, en çok altın olan yeri ise takribi 1/(8milyar) gram 7 litre.

Bilimsel ve alınan numunelere göre okyanuslar ortalama 20-25 milyon ton altın içeriyor.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Daha önce bahsettiğiniz şekilde deniz suyunda bulunan çok düşük miktardaki altını sıfır maliyetli enerji ile ayrıştırmak mümkün olsa altın bolluğundan yüzüne bakan olmazdı.

Sayfa 611/1000 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •