Sayfa 611/993 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661711 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 4,881 - 4,888 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1. 15 haziranda gerekli işlemleri e-devlet ve bankanın internet şubesinden yaparak emekli maaşımı başka bir bankaya taşımak için müracaatımı tamamladım. Bu sabah 3 aylık maaşım yatmış mı diye yeni bankaya baktım, para falan yok. Eski bankaya bakınca paranın oraya yattığını gördüm.

SGK sitesinde 17 hazirandan bu yana emekli aylığının yattığı banka olarak yeni banka görünmesine rağmen bu iş nasıl diye SGK yı aradığımda '' beyefendi biz milyonlarca insanın özlük haklarıyla uğraşıyoruz. Arada böyle hata olur. İşleriniz yolunda gittiğinde teşekkür için aramıyorsunuz ama aksaklık olunca hesap soruyorsunuz '' diye azar işittim. Memurdaki özgüven tavanda..
    Yani işlerin yolunda gitmesi bile artık bu ülkede teşekkürü gerektiyormuş, vay be ... ne günlere kaldık. Bu kafaları özel olarak bulup bu koltuklara oturtanlara ölene kadar türk tipi şükranlarımı sunacağım.

İTO: İstanbul'da Haziran'da perakende fiyatlar %4,03, toptan fiyatlar %8,17 arttı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Bugün ulus altınkaynakta döviz satanlar kuyruğa girmiş.

https://www.altinkaynak.com/canli-kurlar/ Kurbanlık için TL. yaratıyor hacı dayılar...

4. 16,75 direnç

16,85 kuvvetli direnç (küsurat 85 ya ondan. 6,85’de 1,5 ay geçmişti)

5. En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6. Cuma çıkışı asgari ücret açıklanır mi?
    Benim tahminim %26 civarı.
    Yıllık 76 (79 hesaplamislarsa %29) enflasyon %50 yılbaşında verildi.Aradaki fark.
    Ama seçim olasılığı bizzat Cumhurbaşkanın açıklıyor olması????

Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Cuma çıkışı asgari ücret açıklanır mi?
    Yıllık 76 (79 hesaplamislarsa %29) enflasyon %50 yılbaşında verildi.Aradaki fark.
    Açlık sınırının biraz üzeri olacak...Benim beklentim bu...Böylece zaman içinde asgari ile doktor aynı maaşı alacak....Yani doktor Mühendis olmanıza gerek yok eline bir mala aldınmı onlarla aynı maaşı alacaksın....

8.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Cuma çıkışı asgari ücret açıklanır mi?
    Açıklamadı. Tuhaf olan bir gazeteci dahi, şu an toplumun en büyük beklentisi olan asgari ücret sorusu sormamasi.

Sayfa 611/993 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •