Sayfa 62/255 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 2033 madde; 489 - 496 arası.

Konu: ALFAS - Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş

ALFAS günlük, tavanı bozdu,

2. fonlar çıkmış hısseden ,denızde malını satmış...

şuan vakıf aktıf satıcı ..yukarıdakı takastakı aktıf malını epey azaltmış olmalı..işyatırım toplamaya devam ederse sorun olmaz sanırm...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. işyatırımın ısrarla alması guzel...

teşekkürler sn berkimcans ..arada paylaşırsanız çok faydalı olur..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4. Know3
    şu gaz arz-ı yapacak firma var yarin açılacak
    bu firmanın arz-ı na katılacakmısın
    sen bu işlerden iyi anlıyorsun,, fiyat uçuk 66
    14-15-16 talep günleri
    akşam bakıp mesaj yazarsan sevinirim
    Saygılar

5. dostum malesef,,ben katılmayacagım,,fıyat pahalı ve buyuk bır arz,,ondan daha onemlısı hıkaye oluşturabılecek bır konusu yok,,

mevcut pıyasada belkı onu bıle bır mıktar sürebılırler ama ben katılmayı düşünmüyorum..

Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    Know3
    şu gaz arz-ı yapacak firma var yarin açılacak
    bu firmanın arz-ı na katılacakmısın
    sen bu işlerden iyi anlıyorsun,, fiyat uçuk 66
    14-15-16 talep günleri
    akşam bakıp mesaj yazarsan sevinirim
    Saygılar

6. 10 bın lot bekleyen var..şuan için..

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    dostum malesef,,ben katılmayacagım,,fıyat pahalı ve buyuk bır arz,,ondan daha onemlısı hıkaye oluşturabılecek bır konusu yok,,

mevcut pıyasada belkı onu bıle bır mıktar sürebılırler ama ben katılmayı düşünmüyorum..
    fiyat pahali mi.cidden? tera arza katilacaj misiniz? para birakmayan arz yok bunara. gozu kapali girilmez mi hepsine

8.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    fiyat pahali mi.cidden? tera arza katilacaj misiniz? para birakmayan arz yok bunara. gozu kapali girilmez mi hepsine
    doğrudur dostum,,dıkkat edersen kazandırabılır dedım..şuan pıyasada ky sayısı oldukça fazla ,,arz sırasında malı satacak bırılerını bulmak zor değil..tera yı da pek ıncelemedım ama daha küçük halka arz katılsam tera ya katılırdım..

gaza ben kesınlıkle katılmam..gıdebılır elbette ,,ama her ıkı arzda halka arzın devamında güçlü bir hıkaye oluşturabılecek potansıyelde degıl..europower ın arzı olsa tank,tüfek nevarsa gırmek ısterım o başka..

gaz dağıtım şirketı netıcede ,,kendısıne aıt bır urunu soz konusu degıl,,yarın anlaşması bıtse ,,başka fırma alsa ıhaleyı ,,ortada kalacak bır şirket,,yatırım amaçlı asla almam; ama halka arz sırasında elbette bır mıktar yukselebılır bılemeyız ,,pahalı ve buyuk bır arz ..

Sayfa 62/255 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •