Onemli Gunler Banner
Sayfa 624/1001 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,985 - 4,992 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. Bu serbest fonlar geçmişte portföy olarak yönetilen çok büyük kişisel hesaplar için , kişiye özel fon açarak bir serbest fon adı altında yönetilmesi, SPK nezdinde daha kaydi olması için sanırım. Hepsi tefaşa kapalı ve hangisinden tefaş üzerinden olmasa da kurum üzerinden almak istesem, o kapalı fon , bir aile için kusura bakmayın vs. diyor kurumlar.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Bu serbest fonlar geçmişte portföy olarak yönetilen çok büyük kişisel hesaplar için , kişiye özel fon açarak bir serbest fon adı altında yönetilmesi, SPK nezdinde daha kaydi olması için sanırım. Hepsi tefaşa kapalı ve hangisinden tefaş üzerinden olmasa da kurum üzerinden almak istesem, o kapalı fon , bir aile için kusura bakmayın vs. diyor kurumlar.
    şimdi ayıklamaya başladım...hocam...acaba bir şeyler yakalayabilirmiyiz diye?sesli çalışıyorum ...

3.  Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    şimdi ayıklamaya başladım...hocam...acaba bir şeyler yakalayabilirmiyiz diye?sesli çalışıyorum ...
    çok iyi yapıyorsunuz. sağolun.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4. Özel fon=Bir kişinin yada grubun kurdurttuğu sadece onlara ait fon

Serbest fon= Sadece nitelikli yatırımcıların kabul edildiği fon

İkisi de Tefasta işlem görmez.

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Özel fon=Bir kişinin yada grubun kurdurttuğu sadece onlara ait fon

Serbest fon= Sadece nitelikli yatırımcıların kabul edildiği fon

İkisi de Tefasta işlem görmez.
    Hocam ben nitelikli yatırımcıyım zaten. Teoride öyle ancak, kabul etmiyorlar, kapalı diyorlar.

6.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Hocam ben nitelikli yatırımcıyım zaten. Teoride öyle ancak, kabul etmiyorlar, kapalı diyorlar.
    İAR alıyor galiba ona bir sorun isterseniz.

7. YEF YAPI KREDİ PORTFÖY BIST 30 ENDEKSİ HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) 872,05
    TGE İŞ PORTFÖY EMTIA YABANCI BYF FON SEPETI FONU 426,01
    MPS MÜKAFAT PORTFÖY KATILIM HİSSE SENEDİ FONU ( HİSSE SENEDİ YOĞUN FON ) 324,19
    TAU İŞ PORTFÖY BİST BANKA ENDEKSİ HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) 245,17
    OPH OSMANLI PORTFÖY BİRİNCİ HİSSE SENEDİ FONU(HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) 149,56
    AK3 AK PORTFÖY HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) 129,68
    ADP AK PORTFÖY BİST BANKA ENDEKSİ HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) 108,25
    TTE İŞ PORTFÖY BİST TEKNOLOJİ AĞIRLIKLI SINIRLAMALI ENDEKSİ HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) 107,83
    TLH AURA PORTFÖY HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) 102,11
    GL1 AZİMUT PYŞ BİRİNCİ HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) 101,61
    TCD TACİRLER PORTFÖY DEĞIŞKEN FON 98,68
    TZD ZİRAAT PORTFÖY HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) 94,76
    EIB QİNVEST PORTFÖY DEĞİŞKEN FON 92,98
    TKF TACİRLER PORTFÖY HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) 88,83
    EID QİNVEST PORTFÖY HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE YOĞUN FON) 87,6
    FPH FİBA PORTFÖY HİSSE SENEDİ FONU(HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) 84,27
    PBK QİNVEST PORTFÖY BİRİNCİ KATILIM SERBEST(DÖVİZ) FON 81,74
    TI7 İŞ PORTFÖY İKİNCİ DEĞİŞKEN FON 80,68
    KOP QİNVEST PORTFÖY İKİNCİ SERBEST FON 80,46

portföy büyüklük değişimi (20 marttan günümüze--ayıklanmış )...... sadece hisse senedi fonları yazdım...bu pencereden bize kazanım sağlayacak ANLAMLI BİR SONUÇ ÇIKARAMADIM...ekmek yok.

8.  Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    YEF YAPI KREDİ PORTFÖY BIST 30 ENDEKSİ HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) 872,05
    TGE İŞ PORTFÖY EMTIA YABANCI BYF FON SEPETI FONU 426,01
    MPS MÜKAFAT PORTFÖY KATILIM HİSSE SENEDİ FONU ( HİSSE SENEDİ YOĞUN FON ) 324,19
    TAU İŞ PORTFÖY BİST BANKA ENDEKSİ HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) 245,17
    OPH OSMANLI PORTFÖY BİRİNCİ HİSSE SENEDİ FONU(HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) 149,56
    AK3 AK PORTFÖY HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) 129,68
    ADP AK PORTFÖY BİST BANKA ENDEKSİ HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) 108,25
    TTE İŞ PORTFÖY BİST TEKNOLOJİ AĞIRLIKLI SINIRLAMALI ENDEKSİ HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) 107,83
    TLH AURA PORTFÖY HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) 102,11
    GL1 AZİMUT PYŞ BİRİNCİ HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) 101,61
    TCD TACİRLER PORTFÖY DEĞIŞKEN FON 98,68
    TZD ZİRAAT PORTFÖY HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) 94,76
    EIB QİNVEST PORTFÖY DEĞİŞKEN FON 92,98
    TKF TACİRLER PORTFÖY HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) 88,83
    EID QİNVEST PORTFÖY HİSSE SENEDİ FONU (HİSSE YOĞUN FON) 87,6
    FPH FİBA PORTFÖY HİSSE SENEDİ FONU(HİSSE SENEDİ YOĞUN FON) 84,27
    PBK QİNVEST PORTFÖY BİRİNCİ KATILIM SERBEST(DÖVİZ) FON 81,74
    TI7 İŞ PORTFÖY İKİNCİ DEĞİŞKEN FON 80,68
    KOP QİNVEST PORTFÖY İKİNCİ SERBEST FON 80,46

portföy büyüklük değişimi (20 marttan günümüze--ayıklanmış )...... sadece hisse senedi fonları yazdım...bu pencereden bize kazanım sağlayacak ANLAMLI BİR SONUÇ ÇIKARAMADIM...ekmek yok.

Yine de sevindirici bir liste. Genelde Bist100'Ü yenmiş, relatif olarak kazandırmış fonlar bir çoğu. Bilinçlenme var demek ki biraz.

Sayfa 624/1001 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •