Sayfa 624/714 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674 ... SonSon
Arama sonucu : 5706 madde; 4,985 - 4,992 arası.

Konu: THYAO - Türk Hava Yolları

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
     Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Siz söyleyin hangi hisselerde pozisyondasınız ?Bende yazarım size diğer hissemi daha dün foruma yeni yazan üyeler bayram satışı olur diyordu bugün için şuan sesleri ve solukları çıkmıyor bayram satışı boş çıktı aslında vebale girdiler.Şuan sizi eleştirmiyorum hisselerinizi yazın bende size diğer hissemi yazarım ayrıca iyi bayramlar gerçi yarın arife benden önden giderim hep.
    Hissem yok.
    Deprem sonrası, bütün portföyü satıp, eşimin evsiz kalan akrabalarına ev almak zorunda kaldım.
    Yeni yeni, mini mini portföy yapmaya başladım.

Sadece şunu sorgulayın.
    Bu hisse, 1 milyar USD seviyelerine düştüğünde, varlık fonu veya THY neden alım yapmıyordu.
    Pandemi, yüzlerce yıl mı sürecekti ?
    1 milyar USD seviyelerinde almayanlar, 10 milyar USD seviyesinde alım mesajı gönderiyorlar.

2 sene önce Ereğli hisseleri de 12 milyar USD seviyesine geldi ve hiç düşmeyecekmiş gibi güzelleme yapanlar vardı.

Kimse bu numaraları yememeli.
    Kimse zirvelerden hisseye uzun vadeli yatırımcı olmamalı.
    O yüzden birileri de hatırlatma yapmalı.

Alman halkının alım gücü mü daha iyi durumda, Türk halkının mı ?
    Bu anormal bilet fiyatlarıyla, Türk halkı, daha ne kadar kazıklanacak ? (her iki havayolu içinde geçerli)
    Eskiden İstanbul-İzmir parkuru, Avrupa'nın, en çok uçuş olan 1 numaralı parkuruydu.
    Şu an kaçıncı durumda ?

Alıntı Originally Posted by artukbey Yazıyı Oku
    Yarın da %3 yaparsa trend kanalı katlaması bayram sonu başlayabilir.
    Aynen Artuk bey keyifle foruma yazınızı yazınız.Tombul kuşta mutluyuz görgüsüzler gibi maliyetimi mecburen yazıyorum 136,300

Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Hissem yok.
    Deprem sonrası, bütün portföyü satıp, eşimin evsiz kalan akrabalarına ev almak zorunda kaldım.
    Yeni yeni, mini mini portföy yapmaya başladım.

Sadece şunu sorgulayın.
    Bu hisse, 1 milyar USD seviyelerine düştüğünde, varlık fonu veya THY neden alım yapmıyordu.
    Pandemi, yüzlerce yıl mı sürecekti ?
    1 milyar USD seviyelerinde almayanlar, 10 milyar USD seviyesinde alım mesajı gönderiyorlar.

2 sene önce Ereğli hisseleri de 12 milyar USD seviyesine geldi ve hiç düşmeyecekmiş gibi güzelleme yapanlar vardı.

Kimse bu numaraları yememeli.
    Kimse zirvelerden hisseye uzun vadeli yatırımcı olmamalı.
    O yüzden birileri de hatırlatma yapmalı.
    Piyasa dışındasınız size kibar davranıyorum dürüst olduğunuz için diğer hissem Migros o da dans ediyor tarihi zirvelerde enayimiyim maliyet yaptım zirveden girdim mala.Zamanında Thy hissesinde zirvesine yakın yerden mala girmiştim şuan huzurluyum neyse siz tarihe not düştünüz zaten bekletiniz gerçekleşirse yazarsınız tekrardan foruma.Tekrardan iyi bayramlar.Ben mutlu değilim bayramda borsa kapalı olduğu için.

THY hissesi taşıyan tüm arkadaşlara iyi bayramlar malınıza sahip çıkın ters algıya gelmeyin F/K 5,31 PD/DD 1,38

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
     Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Piyasa dışındasınız size kibar davranıyorum dürüst olduğunuz için diğer hissem Migros o da dans ediyor tarihi zirvelerde enayimiyim maliyet yaptım zirveden girdim mala.Zamanında Thy hissesinde zirvesine yakın yerden mala girmiştim şuan huzurluyum neyse siz tarihe not düştünüz zaten bekletiniz gerçekleşirse yazarsınız tekrardan foruma.Tekrardan iyi bayramlar.Ben mutlu değilim bayramda borsa kapalı olduğu için.
    Kibar mı davranıyorsun ?
    Hay allah razı olsun.
    Sert girişirsin diye endişe etmiştim.

Enayi misin değil misin biz bilmeyiz ama.
    Yorumları okuyanları asla enayi yerine koymamalısın.
    Hoşuna gitmeyen yorumları algıcı olarak yaftalamamalısın.

Enayiysen de enayiliğini kendine saklamalısın

Tüm hisselere, diplerdeyken güzelleme yaparsan daha faydalı olur.
    Zirvelerdeyken değil.

Okuyucular için, hisse, diplerdeyken, kötüleyenler ile, zirvelerdeyken iyilerden aynıdır.

Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Kibar mı davranıyorsun ?
    Hay allah razı olsun.
    Sert girişirsin diye endişe etmiştim.

Enayi misin değil misin biz bilmeyiz ama.
    Yorumları okuyanları asla enayi yerine koymamalısın.
    Hoşuna gitmeyen yorumları algıcı olarak yaftalamamalısın.

Enayiysen de enayiliğini kendine saklamalısın

Tüm hisselere, diplerdeyken güzelleme yaparsan daha faydalı olur.
    Zirvelerdeyken değil.
    Enayi olduğum için sizi Migros forumuna beklerim.maliyeti görgüsüzler gibi yazıyorum 199,000 maliyet zirveye daha yakın hep tavan yaşarım genelde neyse diğerlerini yazmam magandalık olmasın.Küçük dilinizi yutarsınız

7.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Sizinle Migrosta da denk geldik Thyde de. Aklın yolu bir.

Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Sizinle Migrosta da denk geldik Thyde de. Aklın yolu bir.
    10 ay önce Odaş hissesinde ortaktık sizinle sadece 3 ayda %100 yakın prim yapmıştı tesadüf şuanda farklı hisselerde doğru zamanda ortak olduğumuzu düşünüyorum kısmet.Aklın yolu bir.

Sayfa 624/714 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •