Sayfa 63/376 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
Arama sonucu : 3003 madde; 497 - 504 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Yanlış hesap
    Haklısınız. Göz ucuyla ayak üstü bakmıştım, yanlış hesap yapmışım. Biz zirveden % 27,9 aşağıdayız, Bfren % 15,26 Hiç elle tutulacak yeri yok. Bakalım arayı kapatacak mı, yoksa biz yanlış trene mi bindik... (Bir kere yanlış trene bindin mi vagonlarda geriye doğru yürümenin kıymeti yokmuş)

2.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Konyanın son bir iki senesi sıkıntı yok bedelsizleri düşüşlerde kollayın ve alın biriktirin derim. Düşüşler bizleri korkutmasın eninde sonunda sermaye artırımı yapacak kaçarı yok. Yaptığında sermayeyi en az X3 X4 çarpın değmez mi?
    😁Değmez.Yetmez.
    25.000-30.000 ancak keser bunca yılı.

3.  Alıntı Originally Posted by Tike Yazıyı Oku
    😁Değmez.Yetmez.
    25.000-30.000 ancak keser bunca yılı.
    Kesinlikle güzel hesap.. Gelir veya gelmez..2011 de girdiğimde bu rakamlar beni keserdi. O dönem elimdeki lotlar bu rakamlarla ev almaya rahat yetiyordu. Şimdi bu rakamlar aynı evin 1 odasını anca alıyor. Varın siz düşünün olması gereken noktayı.
    Sermayesi bile bir mikser kamyon fiyatı..
    Neyi bekliyor hala. Ne fırsatlar kaçtı bunun yüzünden. Ömrümüzden 12 sene iç etti.. Umutla Verene kadar bekleyeceğim..

4.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Fren rengini belli etti, haftaya spk onayını alacak gibi hareketler. Bizim çulsuz şu hiç ölüm kendisine gelmeyecekler gibi davranıyor hala. Vur patlasın çal oynasın. Ulan götünün kılları ağırdı bi bak aynaya. Frenden sonra sıra sende. Kaç yıl daha yaşayacaksın. Hazırla kendini mezara. Melek olarak beklemek isterdik ama bu son hareketlerinden sonra zebani olarak beklıyoruz.
    Haftaya da fren haber gelecekse tavan serileri başlar. Egeen ve Konya ve bryat da peşine takılır.

5.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Haftaya da fren haber gelecekse tavan serileri başlar. Egeen ve Konya ve bryat da peşine takılır.
    Cuma günkü hareketleri açıkçası hiç hoş değildi. Sanki benden bu kadar daha kovalamayacagim der gibiydi. Ins ben yanılırım da kovalamaya devam eder. Tabi kovalama bir yere kadar bizi hedefe vardirmiyir. Ama en azından bok sineklerini uzak tutar hisseden. Bize bi haber lazım!

6. son 7/8 günde yaklaşık +%25 lik al satımızı yaptık.
    özellikle son 1 yıl olmak üzere, 2 yıldır enflasyon çok yüksek,
    1 yıldır 950 fiyatlarda yatay seyretmiştik,
    enflasyon farkını hesap edince o zamanların 950 li fiyatları şimdinin en az 2200 lü fiyatları eder, hissenin şu anki fiyatına bu şekilde bakılmasına fayda var, diye düşünüyorum.

7. 20 ocakta bakanlık, konya çimentonun ges projesine nihai karar verecek, evet yapabilirsiniz veya hayır yapamazsınız, diye açıklama yapacak,
    bakanlığın evet yapabilirsiniz kararı zaten beklenen bir karar,
    speğimiz kullanmak isterse kullanır,
    şimdi bilgiye değil mantığa dayalı yazıyorum,
    bakanlığın bu açıklamasından sonra konya illa ki bir kap atacak, ges projesi için şu kadar yatırım yapacam, finansı şurdan sağlayacam falan filan diye, işte o kap hisse fiyatına güzel yansıyacak diye tahmin ediyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by Prensten Yazıyı Oku
    Kesinlikle güzel hesap.. Gelir veya gelmez..2011 de girdiğimde bu rakamlar beni keserdi. O dönem elimdeki lotlar bu rakamlarla ev almaya rahat yetiyordu. Şimdi bu rakamlar aynı evin 1 odasını anca alıyor. Varın siz düşünün olması gereken noktayı.
    Sermayesi bile bir mikser kamyon fiyatı..
    Neyi bekliyor hala. Ne fırsatlar kaçtı bunun yüzünden. Ömrümüzden 12 sene iç etti.. Umutla Verene kadar bekleyeceğim..
    Bekleme aşamasında yalnız değilsiniz.
    Bu sallamadan da 15+10 lot ilave yaptım
    Satmıyorum ilave alış yapıyorum.

Sayfa 63/376 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •