Sayfa 637/1049 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 5,089 - 5,096 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku

.
    .
    .
    ETH zorluk ya forktan ya fiyattan çok etkilendi. 3000 T aniden 1800 T lere düştü. Fiyat olmaması lazım diye düşünüyorum muhtemelen fork yüzünden.
    Evet Secbul hocam, fork sonrası blok ödülü 3'den 2'ye düşmüş. Birçok madenci de makinaları kapattı sanırım. Fork öncesi verdiği eth ile şu anki zorlukta(1.90) verdiği eth aynı gibi. (Hatta çok hafif bir miktar daha az veriyor)

Şu an küçük madenci esnafı ETH'den para kazanmıyor, ya zararda ya da ancak elektrik parası çıkıyor. ETH 60 USD'lere düşerse bu zorluk grafiği sanırım 1.30 lara falan gelir muhtemelen.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by mustaine Yazıyı Oku
    Evet Secbul hocam, fork sonrası blok ödülü 3'den 2'ye düşmüş. Birçok madenci de makinaları kapattı sanırım. Fork öncesi verdiği eth ile şu anki zorlukta(1.90) verdiği eth aynı gibi. (Hatta çok hafif bir miktar daha az veriyor)

Şu an küçük madenci esnafı ETH'den para kazanmıyor, ya zararda ya da ancak elektrik parası çıkıyor. ETH 60 USD'lere düşerse bu zorluk grafiği sanırım 1.30 lara falan gelir muhtemelen.
    Tamam... O zaman piyasada bizim bilmediğimiz yeni makinalar var. Üretici satmayıp kendisi kullanıyor. Aynı eskisi gibi. Bir süre sonra BANKO yeni kart piyasaya akar. Şu an kafa kafaya olanlarda 2.eli öldürür.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1

.
    .
    Ülkemize geri dönecek olur isek 4 ? / 3.4 ? den zaten kaçtım. Sonra pozsuz bekliyorum. Bir kaç gündür oluşan harekete de girmedim. Kendi fikrim hala yukarı bir hikaye barındırıyor diyor. Hikaye MB faiz kararı değilmiş. Acaba nedir. Sonuç 4' lıyoruz bence. Ve ben girmem. Belki de yanlış düşündüm. Gireceğim en ideal yer ok ile işaret ettim. Bir kısımda diktörtgenin ucundan gireceğim. Orada 5=1 olabilir.(Belki de şubat sonu gibi oldu)

Psikolojik YAS süreci

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    .
    Ülkemize geri dönecek olur isek 4 ? / 3.4 ? den zaten kaçtım. Sonra pozsuz bekliyorum. Bir kaç gündür oluşan harekete de girmedim. Kendi fikrim hala yukarı bir hikaye barındırıyor diyor. Hikaye MB faiz kararı değilmiş. Acaba nedir. Sonuç 4' lıyoruz bence. Ve ben girmem. Belki de yanlış düşündüm. Gireceğim en ideal yer ok ile işaret ettim. Bir kısımda diktörtgenin ucundan gireceğim. Orada 5=1 olabilir.(Belki de şubat sonu gibi oldu)
    birkaç seçimdir
    seçim öncesi az/çok yukarı
    seçimin bittiği sabah yukarı gap, sonra sat sat sat oluyor yanılmıyorsam
    tekerrür eder belki ... zamansallık nasıl bilmiyorum tabii, mart sonuna uzar mı görüntü vb

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1

.
    .
    .
    Miner da benzer şeyler söylüyor. Zaman analizinden 2 tanesi 8 martı gösteriyor. Grafikte görebilirsiniz.
    3655 in altı direk 3000 diyor. (Benim "ERKEN CAN SİMİDİ" koyduğum yer.) 3988 mutlak geçmeli diyor.
    Ayrıca bu pazar niye var, sanırım insanlar ilgilendiği için diye de oynamadığını anlatmak istiyor.

Psikolojik YAS süreci

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1

.
    .
    Bence bu..İçimden bir ses C? / 4 ? den göm spot dolarlarını diyor. Bu çıkışta bir 4' bulabilir isek tabi. 4' sız çık çık o fikri bozar.

Psikolojik YAS süreci

7. Zorluyor yukarı... Motor yanmasa bari...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1

.
    .
    Satıyor ama ben eşlik etmiyorum posizyon yok. Bişiler ters ters derken poza giremedik en fazla.
    Hayırdır..
    a' ? yazan yer B ise daha da düşer.. Bu kez long kovalarız. 38.2 den .

Psikolojik YAS süreci

Sayfa 637/1049 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •