Sayfa 639/1006 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon
Arama sonucu : 8043 madde; 5,105 - 5,112 arası.

Konu: Vob 24

1.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Cuma kaç kapattıysa o.
    Xe.com adresinden takip edebilirsiniz.. cuma ne kapattıysa o olmuyot her zaman ...

2. Bizim ABD den ne kadar alacağımız var araştıran oldu mu? Bizim derken yatırımcıların bi ara 60 milyar dolar diye okumuştum.Mesela Çin bilmem kaç milyar dolar 600-800 milyar diyorlar ABD den çıkaracağım al dolarını ver bana altın veya başka bir şey olmadı yuan olarak ne yapacak merak ediyorum. FED yıllarca parasal genişleme diye dolar bastı karşılığı olmayan.Aslında zor durumda olan ABD işi savaşla kargaşa ile unutturuyor.Borçlarını birine yüklüyor.Son Katar örneği.biz niye ağlıyoruz ki yıkılsın beter olsunlar

GT-I8552 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

3.  Alıntı Originally Posted by cengizz Yazıyı Oku
    ABD'nin türk finans piyasalarından çekmediği para abd HÜKÜMETİNİN veya vatandaşının değil orda yaşayan türklerin 35 yıldır burada tuttukları para.
    O yuzden mj goldman garanti 13 hedefimiz
    Jp akbank 12.50 hedefimiz.
    Aynen turkler icin veriyor
    Hadi 70 bin de sıkışırsın cikamazsin.110 olmus tarihi zirvedesin
    Durzu abd cek parani topla o kurumlari arkadas tr ye girmiyoruz de bitsin olay. Herkes rahatlasin. Merrili tr deb cikar.
    Bu is bu kadar basit.
    Bu soruya cevap yok.
    E efendim paranin dini imani olmazmis. E efendim onlar abd parasi degilmis.
    Ptesi vize yok turklere...sali carsamba persembe cuma yalama gibi kos türk piyasasina.
    Tam durzu bunlar ya

4. Aynen bunlar tam yalama elleri mahkum bize.Biraz daha ileri giderse yine çizerler bugün biz yarın başkaları.şapka düştü kel göründü.Hala Halkbankası davasından medet uman var mı acaba.Sıcağı sıcağına gelemezler.Bu kuyruk acısını unutturmaları lazım onlarda oyun bitmez.

5. Bu arada bunları yazarken kısa da olduğumu belirteyim yarın ilk fırsatta kaparım ha çakarlarsa ellemem kurum vergileri muhabbetinden dolayı

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
     Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    O yuzden mj goldman garanti 13 hedefimiz
    Jp akbank 12.50 hedefimiz.
    Aynen turkler icin veriyor
    Hadi 70 bin de sıkışırsın cikamazsin.110 olmus tarihi zirvedesin
    Durzu abd cek parani topla o kurumlari arkadas tr ye girmiyoruz de bitsin olay. Herkes rahatlasin. Merrili tr deb cikar.
    Bu is bu kadar basit.
    Bu soruya cevap yok.
    E efendim paranin dini imani olmazmis. E efendim onlar abd parasi degilmis.
    Ptesi vize yok turklere...sali carsamba persembe cuma yalama gibi kos türk piyasasina.
    Tam durzu bunlar ya
    Sen yukarda yazdığımı bir daha oku boşuna kendini üzüyosun/debeleniyosun. O hedef rakamları kendi müşterileri olan türkler için yayınlıyorlar sende alıp burda kendince değerlendiriyosun, hepsi bundan ibaret.

7.  Alıntı Originally Posted by alibey Yazıyı Oku
    Aynen bunlar tam yalama elleri mahkum bize.Biraz daha ileri giderse yine çizerler bugün biz yarın başkaları.şapka düştü kel göründü.Hala Halkbankası davasından medet uman var mı acaba.Sıcağı sıcağına gelemezler.Bu kuyruk acısını unutturmaları lazım onlarda oyun bitmez.

Gecen bi avrupa kurumu kapatti.
    Faaliyetini durdurdu turkiye den cikti.kaypaklik yapmadi.
    Durzu abd hem fedin paralarını tasisin kurumlarin buraya hem ajanlarima dokunma.
    Cek seni baglayan mi var burda.
    Bank of america merril lynch. Senin ulusal bankan degil mk buraya it gibi dolar tasiyan.
    Topla tr faaliyetlerimiz durduruyoruz de durzu abd.bu kadsr basit

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Düzce
    Gönderi
    2,749
     Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Gecen bi avrupa kurumu kapatti.
    Faaliyetini durdurdu turkiye den cikti.kaypaklik yapmadi.
    Durzu abd hem fedin paralarını tasisin kurumlarin buraya hem ajanlarima dokunma.
    Cek seni baglayan mi var burda.
    Bank of america merril lynch. Senin ulusal bankan degil mk buraya it gibi dolar tasiyan.
    Topla tr faaliyetlerimiz durduruyoruz de durzu abd.bu kadsr basit

Sen emir aldığın yer her neresi ise burada bilerek, üstüne basa bas boş gargara yapıyosun üstadım.
    Devlet yönetiminde senin bu kendince taşıdığın duygusallık yoktur.
    Devleti yönetenler duygusal hareket edemezler.
    Ha şu var; bu senin kişisel düşüncendir saygı duyarım, dinlerim fakat tekrar etmek gerekirse devleti yönetmek ayrı şey,
    devletlerarası ilişkilerde bir konuda açmaza düşmek, krize girmek ayrı şey.

Sayfa 639/1006 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649689739 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •