Sayfa 64/298 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon
Arama sonucu : 2379 madde; 505 - 512 arası.

Konu: SANEL - Sanel Mühendislik

1. Grafikci arkadas yorumlarsa sevinirim...

2. hisse normal hareket ediyor alttan alanlar şimdi karları topluyor grafikleri görenler buradan yeni mal alıyor sistem çalışıyor ilk hedef 2,20 görünüyor

3. burada grafik var bak hesapla hedefi bul ilk hedefi

4. 2,03 ü kaldırarak 2.seansa başladılar,hayırlısı...

5. Bugün biraz sessiz kaldı kağıdımız,umarım son 1 saat hareketleniriz

6. Son yorumum olsun bare, en azından birileri teşekkür etmiş. 6 gün olmuş Kısada Bayrak formasyonu var demişiz ve 2,05 demişiz, çok şükür teknik bizi utandırmamış, birileri de bana saldırıp, bu kağıtda teknik işlemez deyip hareketler etmişlerdi. onları kendi vicdanları ile başbaşa bırakıyorum. kalan arkadaşlara bol kazançlar diliyorum. 2,05 üzerinde 3 gün kalırsa Çanak hedefi gündeme gelebilir, Para ve borsa herşey değildir, huzur paha biçilmez bir hazinedir.

Alıntı Originally Posted by ANARCHY Yazıyı Oku
    kısada Bayrak formasyonu var bekliyoruz bakalım, ama bir kaç gündür gitmesini istemeyen birileri var, ama şu bir gerçek 'kimse piyasadan büyük değildir' birilerinin beklentisi var ki baskı kuruyorlar.. mesela bugün 108 bin satmış arkadaşın biri ve kesinlikle KY olacağını düşünmüyorum..
     Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    Vay be ne insanlar var adam 1.97 den hemen satmış karı cebe koymuş yarında bir bakmışsınız en düşükten aldık derler bu arkadaşlar .ışte tekniğin gücü )))
     Alıntı Originally Posted by ANARCHY Yazıyı Oku
    Teknik ve Temele inanmayan insanın bence Borsada işi olmamalı. bilmediğim için ben büyük zararlar gördüm. öyle hislerle duygularla borsa olmaz, hisseye aşık olursanız sizi aldatır, nacizane öğrenmenin yaşı yoktur.. her hissede teknik temel işler, spek efendilerin çoğu en iyi teknikçilerdir yada en iyi teknikçilerden danışmanlık alırlar.. tekrar edeyim '' Piyasa her şeyin en iyisini bilir, kimse Piyasadan büyük değildir... Sanele gelinçe kısada 2,05'i görmesi çok büyük hayal değildir.. önce 2,05 üzerine atmalı ki sonra ki hedefler için umudumuzu canlı tutabilsin. yoksa aramızda ki ilişkide kısa vadeli olur.. önce SAYGI... herkese bol kazançlar.. kesinlikle yatırım tavsiyesi olunmaz...

öncesi

ve sonrası
     Alıntı Originally Posted by MR.BROWN Yazıyı Oku
    Sağ avucum kaşınıyor bu duruma göre 1 hafta içinde yükseliş kesin (Bkz. Avuç Formasyonu) hadi yine iyisiniz
     Alıntı Originally Posted by ÇELEBİOĞLU Yazıyı Oku
    Çok üstüne gitmeyin belli ki pişman kendini affettirmeye çalışıyor işte...Söz bi daha yapmaz
    uskuplu
    Grafikci arkadas yorumlarsa sevinirim...

7. Arkadaş Galiba büyük İş başardığını filan zannediyor. Bu hisseyi tanımadığı çok belli. Demekki hisse standart hareketini yapıp 2.20-2.40 arasına çıksa Artık grafikler havada uçuşur.
    Kimse piyasadan büyük de değilmiş zannedersin GARAN ya da İŞC için yorum yapıyor. Bırakınız bu Adam Smith havalarını.
    Son olarak biz bu Teknik Analizin okulunu en kral hocalardan okuduk yani şunu öğrenin filan diyosun ya zaten bildiğimizden olmaz diyoruz.çünkü sığ piyasada teknik olmaz 10 şey dersin 1 i tutar yada 10 hisse dersin 1 i çıkar ama teknikçiler o 9 dan bahsetmezde o 1 i nasıl tutturduğundan bahseder

8. Bazı arkadaşlar hissede Bayrak kimileride Flama formasyonu var diyorlar. Nasıl olsa bir çok insan bu formasyonların ne olduğunu bilmiyor işin acı tarafı da bu arkadaşlar da bilmiyor.
    Bayrak Formasyonunun kitabi açıklamasına bayarsak
    Bayrak ve flama formasyonları, dinamik bir piyasa hareketi içinde kısa ve özlü duraklamaları gösterirler. Esas olarak, hem bayrak hem de flama formasyonu için gerekli olanlardan biri, çok keskin ve neredeyse düz-çizgi şeklindeki bir hareketin önceden var olmasıdır. Bayrak ve flama formasyonları, şiddetli bir yukarı ya da aşağı hareket sırasında, aynı yöndeki hızlı koşusunu yeniden sürdürmeye başlamadan önce, bir "soluk" alabilmek için piyasanın kısa duraklamalarıdır.

Bayrak çoğunlukla hızlı bir hareketten sonra oluşur ve trenddeki açık bir duraksamayı temsil eder. Bayrak trendin aksi yönünde eğim taşımalıdır.
    Sözün özü bu formasyonlar başlangıç hareketleri değildir SANEL de yakın tarihte sert bir yükseliş olsaydı sonra hisse durağana geçse işlem hacmi düşse o zaman Bayraktan söz edilirdi ama bazıları bilmeden bilgiç rolü oynuyor

Sayfa 64/298 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •