Sayfa 643/1002 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 5,137 - 5,144 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Erdoğan: "Ankara-Niğde Otoyolu'nda sürücülerimiz artık otomobilleri ile yüzde 20, minibüs, yolcu otobüsü, kamyon ve tırlarıyla yüzde 40 indirimli seyahat edebilecek."

Erdoğan: "Karayolları Genel Müdürlüğümüzün işletmesindeki otoyollar ve köprülerde bayram vesilesiyle uygulanacak ücretsiz geçişler cuma gece yarısı başlayacaktır."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: "Pazartesi günkü yarım günü idari tatil olarak belirledik. Vatandaşlarımız fiilen 16 Temmuz Cuma akşamından 26 Temmuz Pazartesi sabahına kadar tatile kavuşmuş oluyor."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Epeydir gaz bulunmuyor....merak içindeyiz...
    En azından bi müjde felan...

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,561
     Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Epeydir gaz bulunmuyor....merak içindeyiz...
    En azından bi müjde felan...

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Artık yemiyor millet,eski bir uzman olarak karadenizdeki gaz olayını anlatmıştım,bu bölgede gaz çıkartmak çok zor,koşulları kötü,onlarınki sadece müjde,oradan ileriye gitmez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,561
    TRT haber kanalına bazen göz atıyorum ekonomi olarak,çoğu ben profum diyor ama içi kof araştırdığımda,bu kadarda olmaz dedirtiyor insanı,bakalım bu algıylan nereye kadar gidecek,zaten çoğu ülkeden kaçacak iktidar değişiminde,zamanında Muarrem İnce TRT'yi dağıtacağım demişti CHP önünde TRT çalışanları eylem yapmıştı,madem çok korkuyorsunuz neden devamlı hata yapıyorsunuz ?,gerçi İncede kof çıktı.

Sayfa 643/1002 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •