Sayfa 651/946 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 5,201 - 5,208 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. ysk bu usülsüz oluşturulmuş kurulların zarftaki 4 pusuladan sadece 1ine nasıl etki ettiğini anlatıp ikna etsin, ilk secimde oyumu rte ye vereceğim söz.Ama makul ve kanıtlı ispat edecekler bunu.Ahaber gibi nano teknoloji uygulandı gibi bakırköylük zırvalara girmeden.

2. 9,13 olsun düz olsun :D
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

3. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    14,30 da draghi reis sahneye çıkıyor.
    2 haftadır fed ve trump tarafından manipüle edilen eurusd yi bakalım nereye düşürecek.
    Parite düşer mi diyorsunuz.
    Ben de parite yükselecek diyorum.

1,1200 an itibariyle

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Parite düşer mi diyorsunuz.
    Ben de parite yükselecek diyorum.

1,1200 an itibariyle
    Eurusd 2 haftadır fed başkanları ve trump tarafından feci şekilde manipüle edilerek yukarı çekiliyor.
    Son verilerde euro bölgesi resesyon riski ortaya çıkmışken hele ki euro bölgesinin en önemli ülkesi almanyanın büyüme beklentisi dün düşmüşken draghinin euroyu yukarı alacak şeyler demesi hani bana zor geliyor.

Bugün 14,30 da draghinin ben son noktayı koyup uzun zamandır beklenen 1,08 hareketini başlatmasını bekliyorum.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

5. Bu kadar geyik boş muhabebtin arasında şu grafik kaynayacak ama neyse.

Dxy son oluşturduğu dinlenme formasyonu. Becerirlerse 14,30 da e noktasından %1,5 civarı potansiyel bir yükselişi var ama o üçgeni kır geri gel backtest vs.vs. cumaya kadar sürer o iş yani.
    Üçgeni aşağı kırarsada zaten geçmiş ola

6. Eurusd 1,1220 üstünde çok dolanmazsa eurus beklentiside bu bende bu 1,1220 bölgesinde hızla bir aşağı gelmemiz lazım yoksa her haltı boşuna yapmış olacak euronun py.

7. Gösterge faiz FAİZ

*25,71*% 1,94
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

8. Çekse de (max 200pip) geçici olur. Uç atar ters yöne serbest düşüş moduna geçer.
    EURUSD de yılın en yüksek shortuna dayandı ki geçen hafta sabit kaldı.

3may
    EUR short 105K vs 105K short last week. Unchanged
    26ap
    EUR short 105K vs 98K short last week. Shorts increase by 7K (EUR net shorts moved higher this week after falling in the prior week. The EUR shorts are the largest since December 2016
    19ap
    EUR short 98K vs 102K short last week. Shorts trimmed by 4K
    12ap
    EUR short 102K vs 99K short last week. Shorts increased by 3K
    5ap
    EUR short 99K vs 80K short last week. Shorts increased by 19K (The EUR short is the largest short since December 2016.
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

Sayfa 651/946 İlkİlk ... 151551601641649650651652653661701751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •