Onemli Gunler Banner
Sayfa 66/911 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon
Arama sonucu : 7288 madde; 521 - 528 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by Hagi2014 Yazıyı Oku
    Ha unutmusum burdan iyi heber verilmiyor du trabzonspor batacak cok kotu durumda citi mittirip gitmis bizde satalim kacalim ytdddddd bilgi icin sagol kardes bende satip kacim simdi a seans kapaliymis neyse seneye satarim artik ytdddddddddd
    Hagi yasak biz burda bazıları var adam sürekli boş konuşur bişe yazmıcan batacak diyecen adamlar bundan zevk alıyor neler yaşadık burda
    İnanılmaz zararı oldu bana bu kağıdın bunun bir tarla olduğunu Birgün imar geleceğini yıllardır yazdım
    O günlere az kaldı

2.  Alıntı Originally Posted by CemSipahi Yazıyı Oku
    Ayın başından beri citi bank 500 bin lot çıkış gözüküyor bilginiz olsun ytd.
    Yok ya sen takasa bakmıyorsun galiba aldıklarının hepsini verdi ha bu arada yabancını ne işi var burda aklı olan topa yatırım yapar mı kendi adıma benim gibi akılsızlar yapar

3. Aynen bu fiata trabzonspor aliyorsan zaten hic konusmican alcam beklicen bir futbolcu parasi su an koskoca ts aslinda hic birsey yazmican ama dayanamiyorum yanli yazi gorunce ytdddddd

4. Gs sayfasindada yaziyorum anlayana messiye mencester ctiy tam 350 milyon euro teklif etti ts su an 50 milyon euro yami bir messi 7 tane trabzon ediyor daha yazcak birsey yok aslinda ts nin yusufu siz dusunun ytddddddd

2.17 de gap var

mutlaka doldurur .

burası sıkıntı ...
    Yazılarımın tamamı ( SPK ) Sermaye Piyasasi Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamin da Yatirim Danismanligi icerisin de degerlendirilemez , Yatirim tavsiyesi icermez ve yatırım niteliği taşımadıgin dan dolayi , Yatirim Tavsiyesi Degildir

6.  Alıntı Originally Posted by Lionking Yazıyı Oku
    2.17 de gap var

mutlaka doldurur .

burası sıkıntı ...
    Sasa da 5.90 6.24 doldurmadi

7. 4 kusurlerdede bir gapi var onu nezaman doldurur kardes ytdddddd

Sayfa 66/911 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız