Sayfa 662/1005 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712762 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 5,289 - 5,296 arası.

Konu: Viop L

1.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Böyle birşey gözükmüyor.

KK'nin aday olmasının ne kadar isabetli olduğu ortada.
    Kk na kızmamak lazım birisi 10 kanalda ortak yayına çıkıyor diğeri Twitter dan mücadele ediyor. Aynı şartlarda yarismiyorlar. Bu arada Rte tüm tuşlara bastı 2 hafta icinde işçilere rekor zam verdi bitek memurlara birsey vermedi onlardan oy alamıyor.

2. İkinci tura kaldı bence. Esas kötüsü mecliste cumhur milletten az fazla vekil alır diyordum..Görünen millet+hdp bile cumhurun altında kalabilir...bu durumda ikinci turda kk alsa bile, meclis durumu karışık....peki böyle bir senaryoda yarın bankalar taban olur mu? en azından son hafta aldığımız %10 geri verilir sanki???

Bu arada eğer yukarıdaki senaryo gerçekleşirse, bizim millet korkudan ikinci turda tayyibe de verebilir, hani meclis onlarda, başkan kk olursa işler yürümez vs?
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3. Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    İkinci tura kaldı bence. Esas kötüsü mecliste cumhur milletten az fazla vekil alır diyordum..Görünen millet+hdp bile cumhurun altında kalabilir...bu durumda ikinci turda kk alsa bile, meclis durumu karışık....peki böyle bir senaryoda yarın bankalar taban olur mu? en azından son hafta aldığımız %10 geri verilir sanki???

Bu arada eğer yukarıdaki senaryo gerçekleşirse, bizim millet korkudan ikinci turda tayyibe de verebilir, hani meclis onlarda, başkan kk olursa işler yürümez vs?
    2. Tur kesin gibi. Bende dediğiniz gibi düşünüyorum. Bizim halkımız karışıklığı sevmez meclisi alan 2. Turu alacak. Burda en önemlisi artık meclis dağılımı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Son durum
    Açılan sandıkların yüzde 80 olduğunu
    Rte tekrardan yüzde 50 ye çıktığı
    Kk 46
    So 4
    olduğu söyleniyor.
    Bakalım son düzlükte değişiklik olucak mı
    Bu olursa en çok sana yarar.. ...iş c bir kaç hisse nakavt olur bir kaç gün......

Vatandaş zam istemiyor. Yeterki hiç bir şeyin fiyatı artmasın zamlanmasın ve önünü görebilsin. İstikrar ve güven olsun. Güne kaygısız ve stressiz uyanan bi yurdum insanı yada genci kaldımı. Herşey daha ne kadar kötüye gidebilirki . Yemek yediğine , mangal yaptığına şükreden insanlar yaratıldı. Sanırsın daha önce afrikada yaşıyodu. Halbuki 70 80 lerde avrupa bile cok iyi degildi.

7. İkinci tura kalırsa ve meclisi Cumhur almış olursa psikolojik üstünlük tartışmasız Cumhur ittifakının olur.

8. Halkımız cüzdan, vicdan ve istikrar muhakemesi çok yapar , 2 tur stratejisi RTE kazanç sağlayacak mı büyük bir merak var net olan şu 1 turda önde olan avantajlıdır ve borsada çok çalkalansalar ben haklıyım ben ekonomistim diyen RTE seçilirse yeni cumhurbaşkanımız olarak ,ekonomide geri adım atmaz

Borsa kafasına göre takılır bu sene … aşağı yukarı gider gelir çıkar iner belki de … stres atmış olur !

Yavaş ve İmamoğlu ilk turda neler yapardı Meral Akşener haksız mıydı çok tartışılacak yarın ve 2 tur sonrası nasip henüz kesinleşmiş bir konu yok 2 tura kalmaması zor görünüyor !

Sayfa 662/1005 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672712762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •