Sayfa 668/1002 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 5,337 - 5,344 arası.

Konu: Viop XLVIII

bu işin şakası yok. acil önlem almak lazım. bir yerden başlamak lazım. ama sadece ibb olmaz. 2022 total bütçesi 50 milyar. yetmez kesinlikle.

https://twitter.com/ekrem_imamoglu/s...97350883254276
    audentes Fortuna iuvat

Alıntı Originally Posted by northernforever Yazıyı Oku
    Kerem kaç tane firmada da ciddi hasar var bölgede deprem sebebi ile bir aciklarsan rakamı krediker neden batmış anlayalim. Yıkılan fabrika vs var mı?

2. Sorum yıkılan evler de hepsi değil bir kısmı mortgage le alinmistir. Buradan yola çıkarak bankalar için batık kredi demişsin. Bu durumda ki toplam kredi tutarı nedir bilgi verir misin lütfen? İkincisi evin yıkılmış olması kredi affı sağlamaz maalesef. Yani kredi batak diyemeyiz. Teminat kısmına gekince sonuçta evler bir daha yapılacak. Normalde dask olmalı ve bir kısmını karşılamalı kalanı için de devlet ve bağışlarla yapılacağı açıklandı.
    Çok yerinde ,güzel sorular sormuşsun..Tebrikler!
    Nebati'nin yardımcısından duyduğum şöyle:
    334 firmada ciddi hasar varmış.
    26 fabrika yıkılmış.
    156 milyar TL piyasada çek-senet riski varmış..(bölgede yazılan)
    164,83 milyar TL bölgedeki kredi riski..(%80'ı batmış olabilir dediler)

Sende araştır, sonuçları bize de yazıver..Selamlar

Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    hepsiburada deprem bölgesindeki üreticiler için ayrı bir satış linki açmış. komisyon vs almıyor. direkt üreticiye parasını teslim ediyor.

https://www.hepsiburada.com/kampanya...icilara-destek
    trendyolda da var aynısı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    trendyolda da var aynısı
    evet abi varmış. linki de şu imiş: https://www.trendyol.com/s/siparisin-umut-olsun
    audentes Fortuna iuvat

5. Sana teker teker cevap vereyim, o 26 fabrika hangileriymis acaba ve yıllık ciroları nedir?

Kalan bolgeden duyduk 156 milyar çek senet , 168 milyar kredi batikmis ise şahsi yorumun ve pozisyonuna göre temennin. Toplam kredinin tamamen batabilecegini bekleyen birini göreceğini hiç sanmazdim ama hayal bedava tabi.

Gelelim ana konuya diyelim ki dedigin doğru tüm krediler battı. Şu an toplam bankakcilik Özkaynak 1.4 trilyon civarı senin tutarlar bunun yüzde 25 i ediyor. Eeee bankalar 0.5 PD dd ve sen hala buralar çok pahalı diyorsun.

Alıntı Originally Posted by northernforever Yazıyı Oku
    Sana teker teker cevap vereyim, o 26 fabrika hangileriymis acaba ve yıllık ciroları nedir?

Kalan bolgeden duyduk 156 milyar çek senet , 168 milyar kredi batikmis ise şahsi yorumun ve pozisyonuna göre temennin. Toplam kredinin tamamen batabilecegini bekleyen birini göreceğini hiç sanmazdim ama hayal bedava tabi.

Gelelim ana konuya diyelim ki dedigin doğru tüm krediler battı. Şu an toplam bankakcilik Özkaynak 1.4 trilyon civarı senin tutarlar bunun yüzde 25 i ediyor. Eeee bankalar 0.5 PD dd ve sen hala buralar çok pahalı diyorsun.
    Rakamlar bana da abartılı geldi.
    Bu yandaşların söylediğine hiç güven olmaz..

Sen yinede kendi bildiğine takıl..

Bankalar ucuz, bilançolar şeffaf, oynanmamış,
    Karlar süper ötesi..

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Rakamlar bana da abartılı geldi.
    Bu yandaşların söylediğine hiç güven olmaz..

Sen yinede kendi bildiğine takıl..

Bankalar ucuz, bilançolar şeffaf, oynanmamış,
    Karlar süper ötesi..

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abicim bankalar krediyi veriyor, daskı 10 yıl boyunca müşteriye yaslayıp kredi bitiş tarihine kadar eve sahip oluyor.

bak pozum vs hiç bir şey yazmadım.

yarın pazar bankaya gidemezsin. öbür gün git sana bunu okutacaklar. yazarken az bir şeyler de bilin de öyle yazın.
    audentes Fortuna iuvat

8. Neyse daha öteye gitmeyeceğim, senin bu olay inanç işi. Akıl mantikla, realite ile çözülecek gibi değil. Hayat bana sadece din değil her konuda tapinircasina inanan insanlarla inatlasmanin saçma olduğunu öğretti.

Sayfa 668/1002 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •