Sayfa 669/1006 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 5,345 - 5,352 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by Jordan Yazıyı Oku
    Ben bağlandım, sadece biraz yavaştı.
    Internet hızımı da denedim , ykb flan heen geliyor ve bağlanıyorsun ama burgan öle değil...........Ana sayfa çok geç geliyor internet sitesinden de bağlanamıyorsun.....Yani gün içi böyle problem varsa içeride de sıkıntı vardır.........ÇALIŞMA GÜNCELLEME genelde gece 12 den sonra yapılır.............

2. Dolar 5 lira olursa herkese benden kek

Alıntı Originally Posted by Ahme Yazıyı Oku
    Dolar 5 lira olursa herkese benden kek
    Oýle olursa çay ve kek üstüne çorba çantada keklik.

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
    Seçimden sonra dolar 4 lira olursa,forumdaki herkese benden birer dolar...Biz dolara girelim,dolarcılar çatlasın,hesabı....
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

5. seçimde bence İnce kazanır ve meclis millet ittifak + hdp bloku eline geçerse o zaman bence dolar ve faizlerde bir gevşeme görülür...ama Erdoğan ve cumhur ittifakı olursa bence yandı gülüm keten helvam diye düşünüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Internet hızımı da denedim , ykb flan heen geliyor ve bağlanıyorsun ama burgan öle değil...........Ana sayfa çok geç geliyor internet sitesinden de bağlanamıyorsun.....Yani gün içi böyle problem varsa içeride de sıkıntı vardır.........ÇALIŞMA GÜNCELLEME genelde gece 12 den sonra yapılır.............
    Geçen yıl da bir gün Akbank sağlam patlamıştı, şube, atm, internet, ne var ne yok çökmüştü. Sonraki birkaç ayda benzer sorunlar kısa süreli olarak ara ara yaşanmaya devam etmişti. Bugünkü Burgan da onu hatırlattı.

7.  Alıntı Originally Posted by Ahme Yazıyı Oku
    Dolar 5 lira olursa herkese benden kek
    bu kişiler sonra çıkar biz neden kuzey kore olamıyoruz derler kuzey köredeki milliyetçiliğin zerresi yok bizde adam dolar almış kazanım diyor dolarınla ülke olamazsın seni dolarların korumaz

8.  Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    seçimde bence İnce kazanır ve meclis millet ittifak + hdp bloku eline geçerse o zaman bence dolar ve faizlerde bir gevşeme görülür...ama Erdoğan ve cumhur ittifakı olursa bence yandı gülüm keten helvam diye düşünüyorum.
    6 gün kaldı görücez sonuçları merak ediyoruz

Sayfa 669/1006 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •