Sayfa 672/1012 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon
Arama sonucu : 8092 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    daha önce rxpu üstat güzel bir benzetmede bulunmuştu ev bu gidişle lüks tüketim ürünü olacak ve alan kendi kişisel zevki için alacak tıpkı lüks araba gibi ! Mesela ben1000k lık lüks jakuzili evimden komşu yüzünden sıkıldım sende 1000k lık lüks villa hayatından villanın masraflı olması veya çocukların okul durumundan dolayı sıkıldın karşılıklı oturup takas edecez sen rezidansı çok aşırı istiyorsan belki senden 100k koparıcam bunun gibi
    Buradaki ufak sorun bu tür fantazileri sadece 82 milyonluk Türkiye nüfusunun içinden 50-100.000 (hadi abartalım 500.000) kişinin yaşama potansiyeli olması. Eh bu da çarkın bir dişlisinin üzerine işeyerek çarkı döndürmeye çalışmaya benzer.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    570
    2 ci 5.15 e gel gel yapıyor yoldaşlar ;)

3.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    270 m2, 4+1, dubleks saray yavrusu gibi bir ev, aynı caddede düz taban evler 350-400 binden satılıyordu, piyasa iyi olsa 500k pazarlık bile denilebilecek bir evdi.

Allah insana ev fiyati belirlerken ne fakir cahilliği nede kiracı cahilliği versin.
    Üstadım, resimlere baktım. Gerçekten çok güzel bir ev, ama çok düşük bir fiyata satmışsınız. Keşke bu ilandan bizim de haberimiz olsaydı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Üstadım, resimlere baktım. Gerçekten çok güzel bir ev, ama çok düşük bir fiyata satmışsınız. Keşke bu ilandan bizim de haberimiz olsaydı

Corumdami ikamet ediyosunuz

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by OKTAY Yazıyı Oku
    2 ci 5.15 e gel gel yapıyor yoldaşlar ;)
    4.80 hatta 4.60 diyor teknik ..kademeli alım daha mantıklı uzun vadeciler için

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Buradaki ufak sorun bu tür fantazileri sadece 82 milyonluk Türkiye nüfusunun içinden 50-100.000 (hadi abartalım 500.000) kişinin yaşama potansiyeli olması. Eh bu da çarkın bir dişlisinin üzerine işeyerek çarkı döndürmeye çalışmaya benzer.
    ben küçükken oyuncak takas ederdik küçük askerlerim ufak arabalarım vardı 2 askere araba alırdım ordan kalma bir fantazi

7.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Corumdami ikamet ediyosunuz

Hayır ama Çorum’da bir yatırımım olsun isterdim. Hanım Çorum’lu

Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Satıcı hep fazla ister kendi malına ..Yoksa dediğiniz gibi 500 eden evi yarı fiyatına kimse satmaz.
    O evin piyasa değeri 270-280 civarıdır .Şu şartlardada 230 gideceği fiyat olmuş .

Diyorum ya ben ne fakir gibi ne kiraci zihniyetiyle fiyat belirlerim, bu ev 400 kyi kesinlikle konumu buyuklugu guzelligi kalitesi itibariyle hakefiyordu, ama ben gayrimenkulden 7 8 yil umudu kestim, helede corum amasya samsun tokat gibi gitgide stok fazlasinin arttigi yerlerde

Sayfa 672/1012 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •