Sayfa 678/993 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon
Arama sonucu : 7944 madde; 5,417 - 5,424 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVI (16)

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bu ümit özdağ denen adamdan hep şüphelenmişimdir
    ortalığı karıştırmayı sever mhp dende ihraç edildi diye biliyorum
    mansur adını ortaya atmakta ki amaçta 6 parti görüşmelerini baltalamak,
    kk nın aday olması halinde ondan iyisi var havası yaratmak
    göserilecek adayı yıpratmak
    mansıur abb de çok başarılı ve belediyeciliğe devam en son belediye başkanlığı yapıpta ülkeyi yönetenlerin ne yaptıklarını görüyoruz
    belediyecilikle devlet adamlığı çok farklı şeyerdir
    Bence de cok tehlikeli adam.

MHP'den kovuldu, iyi parti almiyor, 0.002 oyu var.

Eger bu provokasyon da tutmaz sa, siyasete veda edecek.

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bu ümit özdağ denen adamdan hep şüphelenmişimdir
    ortalığı karıştırmayı sever mhp dende ihraç edildi diye biliyorum
    mansur adını ortaya atmakta ki amaçta 6 parti görüşmelerini baltalamak,
    kk nın aday olması halinde ondan iyisi var havası yaratmak
    göserilecek adayı yıpratmak
    mansıur abb de çok başarılı ve belediyeciliğe devam en son belediye başkanlığı yapıpta ülkeyi yönetenlerin ne yaptıklarını görüyoruz
    belediyecilikle devlet adamlığı çok farklı şeyerdir
    basganım V for vandetta gibi umut lazım insanlara

3. KK demedi mi Ekmelettin'İ MHP bize dayattı diye? KK'dan iyisi de olsun bir zahmet yani. Vatandaş bulunmak hint kumaşı değil ki...

4.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    KK demedi mi Ekmelettin'İ MHP bize dayattı diye? KK'dan iyisi de olsun bir zahmet yani. Vatandaş bulunmak hint kumaşı değil ki...
    Dön dolaş gel diyor itibar puanı,iktidarın şu anki pozisyonunun en büyük sorumlularından biri KK dır.Aynı şeyleri tekrar etmeye gerek yok,daha önce burada tartıştığımız nedenlerle ona oy vermeyecek milyonlarca insan var,keşke oy kullananlar sadece sosyal medya üzerinden düzeyli tartışabilen insanlar olabilseydi ama maalesef azınlığız olası bir adaylığında bir dönem daha malum parti ile hayırlı olsun demek düşer bizlere...

5.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    KK demedi mi Ekmelettin'İ MHP bize dayattı diye? KK'dan iyisi de olsun bir zahmet yani. Vatandaş bulunmak hint kumaşı değil ki...
    KK, Cumhuriyet tarihinin en durust siyasetcilerinden biridir.

Ataturk bir, Ecevit iki, KK uc.

Eger oy'unun bir degeri varsa, bu soygun ve boluculuk cabalarini durdurmak yonunde kullanmak gerekir.

Diye dusunuyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku

Eger oy'unun bir degeri varsa, bu soygun ve boluculuk cabalarini durdurmak yonunde kullanmak gerekir.

Diye dusunuyorum.
    siyaset, arkasına aldığı halk kitlesinin iradesini gerçekleştirebilme/rıza dahilinde ülkeye dayatma becerisidir. benim irademi benden yana olmayanların da rızası dahilinde politika haline getirip kalıcı sonuç alamıyorsa dürüstlük vs anlamsız.

bir avukatınız/çalışanınız var diye düşünün, çoook dürüst, iyi kalpli ve ponçik. ama benim işimi görmüyorsa neyleyeyim öyle dürüstlüğü.

KK hala partiye çarşaflı transfer edeyim, doğuya beleş(?) elektrik sözü vereyim... benim iradem, isteğim nerde alooo, benim için politika nerede?

ben niye cepte görülüyorum

peki gerçekten cepte miyim acaba?

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku

Diye dusunuyorum.
    Tek adam rejimini bitirecek.!!!
    Kim olursa olsun.!!!
    Ona odaklanmak gerek.!!!
    İlk amaç.!!!
    Aile şirketi gibi çalışan.!!
    Sistemi yok etmek.!!
    Ortak akılla haraket eden yönetim
    Gerekli.!!
    Kişiler geçici.!!
    Yeni kurulacak sistem önemli.!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    siyaset, arkasına aldığı halk kitlesinin iradesini gerçekleştirebilme/rıza dahilinde ülkeye dayatma becerisidir. benim irademi benden yana olmayanların da rızası dahilinde politika haline getirip kalıcı sonuç alamıyorsa dürüstlük vs anlamsız.

bir avukatınız/çalışanınız var diye düşünün, çoook dürüst, iyi kalpli ve ponçik. ama benim işimi görmüyorsa neyleyeyim öyle dürüstlüğü.

KK hala partiye çarşaflı transfer edeyim, doğuya beleş(?) elektrik sözü vereyim... benim iradem, isteğim nerde alooo, benim için politika nerede?

ben niye cepte görülüyorum

peki gerçekten cepte miyim acaba?
    Helalleşmeyi unuttunuz!İtibar puanı sizinde dolu maalesef,ha birde muhtar yardımcıları konusu var,bizim şikayetimiz;üreten nitelikli bireylerin sırf kendilerinden değil diye başkalaştırılması ve dışlanması ve bunun sonucu göç etmesi ve bunların toplumsal refahtan alması gereken payın sadece oy deposu olma dışında hiç bir özelliği olmayan kesimlere verilmesi iken,muhtar yetmez,muhtar yardımcılığı kadrosu açalım,sonra bekçiyle aynı parayı alan doktor neden almanca öğreniyor.....oldu,tamam...

Sayfa 678/993 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •