Sayfa 688/997 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 5,497 - 5,504 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Enpara 100 bin tl alti usd faizi 2.25
    500.000 ustu 3.25

Z988 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Enflasyon baz etkisiyle düşecek bu nedenle de merkez bankası 50 puan arttırdı...bu şu demek aralık ayı en yüksek faizin olduğu ay bundan sonra baz etkisiyle enflasyon 10 un altına gelecek ve faizler kademeli olarak düşecektir....buradan çıkan sonuç mevduat fazilerinin tavanı şu an görülmektedir...artık faizde tavan bu bundan sonra aşağıya gelecektir...enflasyon baz etkisinden...tl mevduat yüksek oranların sonuna gelindi bundan sonra faizler aşağı enflasyon aşağı...dövizi bilmiyorum dış konjonktür belirler...yatırım tavsiyesi değildir.....faizde son nokta burasıdır yön aşağı...

3.  Alıntı Originally Posted by kerem34 Yazıyı Oku
    Enflasyon baz etkisiyle düşecek bu nedenle de merkez bankası 50 puan arttırdı...bu şu demek aralık ayı en yüksek faizin olduğu ay bundan sonra baz etkisiyle enflasyon 10 un altına gelecek ve faizler kademeli olarak düşecektir....buradan çıkan sonuç mevduat fazilerinin tavanı şu an görülmektedir...artık faizde tavan bu bundan sonra aşağıya gelecektir...enflasyon baz etkisinden...tl mevduat yüksek oranların sonuna gelindi bundan sonra faizler aşağı enflasyon aşağı...dövizi bilmiyorum dış konjonktür belirler...yatırım tavsiyesi değildir.....faizde son nokta burasıdır yön aşağı...
    yanlış yorum sabit kalır desen anlarım da düşecek ifadesi ben dolardayımın başka bir ifadesi

4.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Bu iş ne şiş yansın ne kebap oldu.MB doları 3,80-3,90 aralığında tutsun istiyor .ocak ayı enflasyon verisi önemli olacak .12,90 dan aşağı gelirse merkezin yaptığı doğrudur .Ama yine 12,90 nın üzerinde olursa ocakta yine toplantı var bi 0,50 elli daha yapar.
    Bu yoruma katılıyorum. Piyasayı test etmek istemiş olabilirler. Duruma göre hareket etmeleri muhtemel. Dolar kurunun beli bir seviyede kontrollu olarak gitmesini gözeteceklerdir tahminim. Bu seviyelerin dışına çıkmasına asla izin vereceklerini sanmıyorum. Artık dolarda hızlı hareketler olacağını düşünmüyorum. Bu oldu. Bir daha olmaz. Bekleyip göreceğiz.

Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Bu yoruma katılıyorum. Piyasayı test etmek istemiş olabilirler. Duruma göre hareket etmeleri muhtemel. Dolar kurunun beli bir seviyede kontrollu olarak gitmesini gözeteceklerdir tahminim. Bu seviyelerin dışına çıkmasına asla izin vereceklerini sanmıyorum. Artık dolarda hızlı hareketler olacağını düşünmüyorum. Bu oldu. Bir daha olmaz. Bekleyip göreceğiz.
    Güçlü olan rakibi test eder. Rock filmi gibiyiz. Rakibi yorarak yenmeye çalışıyoruz.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O egeli ben değilim

6.  Alıntı Originally Posted by kerem34 Yazıyı Oku
    Enflasyon baz etkisiyle düşecek bu nedenle de merkez bankası 50 puan arttırdı...bu şu demek aralık ayı en yüksek faizin olduğu ay bundan sonra baz etkisiyle enflasyon 10 un altına gelecek ve faizler kademeli olarak düşecektir....buradan çıkan sonuç mevduat fazilerinin tavanı şu an görülmektedir...artık faizde tavan bu bundan sonra aşağıya gelecektir...enflasyon baz etkisinden...tl mevduat yüksek oranların sonuna gelindi bundan sonra faizler aşağı enflasyon aşağı...dövizi bilmiyorum dış konjonktür belirler...yatırım tavsiyesi değildir.....faizde son nokta burasıdır yön aşağı...
    döviz yukarı gidince girdi maliyetleri,ulaşım zamlarıyla yeniden enflasyon oluşmayacak mı kısır döngüyü kıracak hangi hamlemiz var acaba,fiyat artışları için hükümetin attığı adım ithalat yönlü hep,enflasyonda baz etkisindeki düşüş sınırlı olacağa benziyor,bu durumda hem yüksek faiz hem yüksek kur ile karşı karşıya kalmış olmayacak mıyız,doların dördün üzerine çıkmaması için hiçbir sebep yok,siyasi riskler mevcut,abd ile vize olayı bile çözümlenmiş değil,suriye konusunda esad karşıtlığımız devam ediyor,zarraf davası henüz neticelenmedi,seçimler yaklaşıyor bu durumda faizlerin ineceğini düşünmek hayalcilik olur,hele kgf tarzı 2.bir dalga yaşanırsa mevduat faizleri bir miktar daha artar,doların artışı doğrudan enflasyonu tetikliyor,mevcut durumda mb enflasyonun altında fonlama yapıyor farkında mısınız bilmiyorum enflasyon 12.98 mb fonlama 12.75 gelecek aylarda enflasyonun düşeceğini asla düşünmüyorum,bu yüzden faizler de düşmeyecektir,bunu en net gösterge tahvil üzerinden göreceğiz,14.50 leri yeniden zorlayacağını düşünüyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Dolar düşecek, Devam et böyle düşünmeye, siz böyle düşünün ki biz hep kazanalım
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    döviz yukarı gidince girdi maliyetleri,ulaşım zamlarıyla yeniden enflasyon oluşmayacak mı kısır döngüyü kıracak hangi hamlemiz var acaba,fiyat artışları için hükümetin attığı adım ithalat yönlü hep,enflasyonda baz etkisindeki düşüş sınırlı olacağa benziyor,bu durumda hem yüksek faiz hem yüksek kur ile karşı karşıya kalmış olmayacak mıyız,doların dördün üzerine çıkmaması için hiçbir sebep yok,siyasi riskler mevcut,abd ile vize olayı bile çözümlenmiş değil,suriye konusunda esad karşıtlığımız devam ediyor,zarraf davası henüz neticelenmedi,seçimler yaklaşıyor bu durumda faizlerin ineceğini düşünmek hayalcilik olur,hele kgf tarzı 2.bir dalga yaşanırsa mevduat faizleri bir miktar daha artar,doların artışı doğrudan enflasyonu tetikliyor,mevcut durumda mb enflasyonun altında fonlama yapıyor farkında mısınız bilmiyorum enflasyon 12.98 mb fonlama 12.75 gelecek aylarda enflasyonun düşeceğini asla düşünmüyorum,bu yüzden faizler de düşmeyecektir,bunu en net gösterge tahvil üzerinden göreceğiz,14.50 leri yeniden zorlayacağını düşünüyorum.
    bana tercüman oldunuz tşk dolarcı dostlar faiz indirimi olmuş gibi davranıyor tamam ters köşe olduk moralimiz bozuldu ama o kadar da değil daha enflasyona karşı tam bir sıkı duruş görülmeden neyin indirimi abi

Sayfa 688/997 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •