Anket Sonuçlarını Gör: Şu anda 1612 olan vadeli, ekim sonu nerede olur?

Oylayan
59. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 1700 üstü

32 54.24%
  • 1500 altı

16 27.12%
  • Arasında bir yerde

11 18.64%
Sayfa 688/1004 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 5,497 - 5,504 arası.

Konu: Viop XXXV

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Takip ettiğim pıst 100 grafında ortam uygun olsa güzel bir formasyon mevcut 178 lere denk geliyor , yalnız katalizör yok bu grafı hareketlendirecek ,bu yüzden graf belli bant aralığında 2li3lü tepelerle hareket ediyor 1475 yukarıdaki tepe noktası burası hacimli geçilmediği sürece oyun bu şekilde benim grafta.
    Ben bilanço dönemini kısa ve testereli bekliyorum sonra DOW haftalık 33.400 altı kapanışlar takip edilmeli piyasalarda %15-18 arası aşağı bir hareket olabilir.Şuanda piyasalarda belirsizlik çok bakalım .
    O katalizörün ne olduğunu biz öğrenene kadar zaten kimse inanmamış olur ralli ye ha düştü ha düşecek..
    Ama dolar düşmedi..
    Yaa cds düşmedi böyle ralli olmaz sesleri yükselir..
    Nereye alıyorlarr çok pis verecekler falan..
    Yükselişin yüzde 50 si böyle geçer..
    Sonra hafiften kokular gelmeye başlar falan derken..
    Koca ralliyi kaçırmış olur insanlar..

Bugüne kadar genelde böyle oldu..

2008 krizinden sonra 40.000 ler geçilirken bile insanlar ikili dip peşinde mal almıyorlardı..
    Ve ne yazıkki birçok teknikçi (xtreader da dahil) insanları devamlı düşecek düşecek 2 li dip sakın mal almayına ikna etmişlerdi..

Haaa kesin ralli olacak falan demiyorum..Ama oldu mu yukarıda anlattığım gibi olacak..

2.  Alıntı Originally Posted by Bakışaçısı Yazıyı Oku

Sayın bulut, bu ihlal için öngörünüz nedir?
    Bu arada pozum aralık vade 1633 den %50 short, Ekim vade 1482 den %80 long. Dolar long pozumun hepsini bozmuş bulunmaktayım. Bende hemen olmasa da ralli bekleyenlerden oldum, ihlal boşuna yapılmadı olsa gerek...
    Son düzenleme : Bakışaçısı; 08-10-2021 saat: 09:40. Sebep: Düzeltme
    Burada yer alan paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Benim görüşümdür.

3.  Alıntı Originally Posted by Bakışaçısı Yazıyı Oku

Sayın bulut, bu ihlal için öngörünüz nedir?
    Sizin yorumunuz ne teknik olarak nedir

gunaydın yatay eksili artılı karışık bir gün beklıyorum bugün.Guniçi yukselişler satış fırsatı olabilir..

5.  Alıntı Originally Posted by Bakışaçısı Yazıyı Oku
    Bu arada pozum aralık vade 1633 den %50 short, Ekim vade 1482 den %80 long. Dolar long pozumun hepsini bozmuş bulunmaktayım. Bende hemen olmasa da ralli bekleyenlerden oldum, ihlal boşuna yapılmadı olsa gerek...
    Öncelik bol şans, makinalı sistemde istediğiniz ayı veya boğa tuzağını çok rahat kurabilirsiniz.
    son 2 gün bunu yaşadık , stoploss yaptırıp , gapli açılışla yukardan mal aldırdılar veya oyuna soktular ama bunu önümüzdeki hafta başlayacak bilanço hareketlerinden dolayı yaptılar bu bir katalizör
    ralli olayı ayrı öngörü yapabilmemiz için önümüzde olumlu veya beklenti olan birşeylerin temel analizin içine sokup graftaki pazıla koymamız gerekli işte benim grafta bilançodan sonraki o pazıl parçası eksik ,
    DOW un haftalık grafına bakın ortalamaların bozulduğunu göreceksiniz oradada hikaye aynı belirsizlik ve öngörüde bulunamamak ,
    piyasaya öngörü yapılacak hikaye gerekli bana göre.

6.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Öncelik bol şans, makinalı sistemde istediğiniz ayı veya boğa tuzağını çok rahat kurabilirsiniz.
    son 2 gün bunu yaşadık , stoploss yaptırıp , gapli açılışla yukardan mal aldırdılar veya oyuna soktular ama bunu önümüzdeki hafta başlayacak bilanço hareketlerinden dolayı yaptılar bu bir katalizör
    ralli olayı ayrı öngörü yapabilmemiz için önümüzde olumlu veya beklenti olan birşeylerin temel analizin içine sokup graftaki pazıla koymamız gerekli işte benim grafta bilançodan sonraki o pazıl parçası eksik ,
    DOW un haftalık grafına bakın ortalamaların bozulduğunu göreceksiniz oradada hikaye aynı belirsizlik ve öngörüde bulunamamak ,
    piyasaya öngörü yapılacak hikaye gerekli bana göre.
    Teşekkür ederim yorumunuzu esirgemediğiniz için. Size de bol şans...
    Burada yer alan paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Benim görüşümdür.

7. Cılız açtı dediğim gibi dün ki kapanış olumlu yorumlayanlar bu açılış önemli demiştik..
    Cılız seyreder ise hiç bir önemi yok.. Dünkü yükseliş i gelecek hafta içinde geri verirler..
    Temkinli olunmalı özellikle spot piyasa da mallananlar ve benim gibi bekleyenler..
    Daha önce dediğim 1400 üstüne yerleşmeyen endeks adam olmaz..

M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Şu aralar çok tutarlisiniz .. paralelim sizle..
     Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    gunaydın yatay eksili artılı karışık bir gün beklıyorum bugün.Guniçi yukselişler satış fırsatı olabilir..
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 688/1004 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •