Sayfa 693/1000 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743793 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 5,537 - 5,544 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Taraftarlik baska, top depistirme kulübüne başkan olmak baska.

Efenndy75 birşeyler yazmis, biraz kıvılcımlanir gibim oldum, emme gerisi gelmedi...
    Şu otel olayı, sonra futbol kulübü ile kitlelere öncülük ederek bir şeyleri ateşlemek gibi mi acaba benim aklıma da bir şeyler geldi ama.

2. https://www.sozcu.com.tr/2019/ekonom...lacak-3164851/
    Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç, gelişmekte olan ülkelere yönelik yatırım iştahının zayıflığı, Türkiye'nin ve şirketlerin kredi notlarının düşürülmesi ve uluslararası siyasi belirsizlikler nedeniyle yabancı para cinsinden kaynaklara (dolar, euro) erişimin oldukça zor olacağını söyledi.

5,50 den kilitlediler diyen soma sıgırı bak bu insan tc en büyük sanayicisi

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Taraftarlik baska, top depistirme kulübüne başkan olmak baska.

Efenndy75 birşeyler yazmis, biraz kıvılcımlanir gibim oldum, emme gerisi gelmedi...
    Aslında bazen paranoyaklaşıyorum çok da ciddiye almayın sn üstat yazdıklarımı.. 🙂

Evet sadede gelirsek faizler çok yüksek bu doların biraz daha köpük atması lazım idi.. ama seçime doğru gözü karartılar iyice..

Bu arada şu orakçı Banka işinin adının konmasını bekleyelim bakalım..
    ytd..

Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    https://www.sozcu.com.tr/2019/ekonom...lacak-3164851/
    Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Koç, gelişmekte olan ülkelere yönelik yatırım iştahının zayıflığı, Türkiye'nin ve şirketlerin kredi notlarının düşürülmesi ve uluslararası siyasi belirsizlikler nedeniyle yabancı para cinsinden kaynaklara (dolar, euro) erişimin oldukça zor olacağını söyledi.

5,50 den kilitlediler diyen soma sıgırı bak bu insan tc en büyük sanayicisi
    Soma sigirida ney yahu, hic duymadiydim?

Edit: Varmis boyle bir deyim, öğrenmenin sonu yok!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Soma sigirida ney yahu, hic duymadiydim?

Edit: Varmis boyle bir deyim, öğrenmenin sonu yok!
    SOMA'nın sığırı meşhurdur. yani "SOMA SIĞIRI" dışarıdan ve bölgeden olmayanlar kömürü zanneder ama esas sığırı meşhurdur. çünkü kulak üstüne yatar ve üstünden tır geçecek olsa, önünde korna çalsa oralı olmaz.

o yüzden zor algılayan, anlamamazlığa vuranlara SOMA SIĞIRI GİBİ ADAM derler bölgede...

Abd, çin gümrük vergilerini piyasaları yumuşatmak için azaltmayı değerlendiriyor - wsj
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Şu otel olayı, sonra futbol kulübü ile kitlelere öncülük ederek bir şeyleri ateşlemek gibi mi acaba benim aklıma da bir şeyler geldi ama.
    Yeni model geziye mi gidiyor.

8.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Fenerin özellikle her basket maçının son 1-2 dk.sında 'İzmirin dağlarında' marşı okunuyor...Olabilir...

Sayfa 693/1000 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •