Sayfa 70/984 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon
Arama sonucu : 7869 madde; 553 - 560 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. BackqRound hocadan alıntıdır.......

BEKLENTİMİZ YÖNÜNDE HAREKET EDEN OTKAR 10.08.2018 TARİHİ İLE BUGÜN AŞAĞIDA 63.70 SEVİYESİNİ TEST ETMİŞTİR.GELİNEN BU SEVİYE 63.65 OLARAK BELİRLEDİĞİMİZ KRİTİK DESTEK SEVİYESİNE ÇOK YAKINDIR.

SON DURUM İLE KADEME ANALİZİ...

2. borsada suan icin teknik temel bilanco falan islemedigi donemdeyiz Allahinizi severseniz borsada garan ve halk 1 dolar seviyesine gelmis neyin analizini teknigini yapiyosunuz teknik islese garan fiyati bugun 30 kusur olmasi lazim mevcut dolar kuruna gore.demem o ki elinde mal olan zararda olan bekleyecek kurda kusa mal kaptirmayacaksin suanki piyasadaki fiyatlamalarin hangisi gercekci olabilir ki.

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Arkadaşlar bu kur artişi otkarin gecen sene aldigi tek kalemdeki en buyuk ihracat rakamini tl olarak bilancosunu hareketlendirecektir diye düsunuyorum ki € ve $ olarak aldigimiz siparisler de dahilllll.ayrica bizim altay tankı yalan oldu gibi iki.hukumet zamanında koça ihaleyi vermiş olsaydı şu anda banttan indirgiyorduk.ama kuru inat var ya .nedeyim allah sonumuzu hayır edeeeee

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by sularınprensi Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu kur artişi otkarin gecen sene aldigi tek kalemdeki en buyuk ihracat rakamini tl olarak bilancosunu hareketlendirecektir diye düsunuyorum ki € ve $ olarak aldigimiz siparisler de dahilllll.ayrica bizim altay tankı yalan oldu gibi iki.hukumet zamanında koça ihaleyi vermiş olsaydı şu anda banttan indirgiyorduk.ama kuru inat var ya .nedeyim allah sonumuzu hayır edeeeee

Sayın ..suprensi, Tankı neyle yapacaksın? İnat etmedin Koça verdin ihaleyi, şasiyi yaptı, paletleri ve namluyu montajladı çıkarıp Parka dizdi. İçlerinde Motor yok. motor yerine büyükadadaki terkedilmiş fayton atlarınımı kaşacaksın?..... Almanya TMU MT 883 tip Motoru vermedi bunu biliyormusun bilmiyormusun? Koç hiçbir zaman " Devlet için elini taşın altına koymamıştır." Eskişehir fabrikasında Ford Truck model kamyonun motoru %100 yerli tasarım ve üretim olmasına rağmen, Tank motor geliştirme ihalesine girmedi. Tümosan falan girdi onlarda beceremedi. Velhasıl, Koç hazırcıdır, Anadolu tabiriyle; "yanmış ocak, kalkmış bacak arar.." Herkese hayırlı ve bol kazançlı günler dilerim...

5. İşte o ford motor için fabrika kurdu.tasarım ve geliştirme için.sen tank motoru ile kamyon motoru arasındaki farkı biliyor musun bilmiyor musun?bu kadar uzatmadan o zaman yapsalardı sözleşmeyi,ön mutabakat hazırdı.anlaşma gereği ya verecek ya tazminat vereceklerdi.o süreçtr yerli tasarım yapılırdı.en azından ilk 250 yapılırdı.şu herşeyi bilme ,yaftalama kafası var ya..ben de bi tane istiyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by ugunes Yazıyı Oku
    İşte o ford motor için fabrika kurdu.tasarım ve geliştirme için.sen tank motoru ile kamyon motoru arasındaki farkı biliyor musun bilmiyor musun?bu kadar uzatmadan o zaman yapsalardı sözleşmeyi,ön mutabakat hazırdı.anlaşma gereği ya verecek ya tazminat vereceklerdi.o süreçtr yerli tasarım yapılırdı.en azından ilk 250 yapılırdı.şu herşeyi bilme ,yaftalama kafası var ya..ben de bi tane istiyorum.
    Sayın Güneş, Bir şeyi YAPMA YETENEĞİNE sahip olmak ile, Bir şeyi YAPMA İSTEĞİNE-İRADESİNE sahip olmak farklı durumlardır. Önce Bunu anlamak gerekli. Yapmak istemeyen insana zorla sen bunu yap denemez. Bir şeyi yapma arzusu iradesi başarının %60 ve fazlasını oluşturur Unutmadan, kamyon motoru ile Tank Motoru arasındaki Farkları da yazsan da öğrensek. Cehaletimizi bağışla...Affınıza sığınarak biraz uzattık... Sağlıklı ve bol kazançlı günler...

7.  Alıntı Originally Posted by ODUN ADAM Yazıyı Oku
    Sayın ..suprensi, Tankı neyle yapacaksın? İnat etmedin Koça verdin ihaleyi, şasiyi yaptı, paletleri ve namluyu montajladı çıkarıp Parka dizdi. İçlerinde Motor yok. motor yerine büyükadadaki terkedilmiş fayton atlarınımı kaşacaksın?..... Almanya TMU MT 883 tip Motoru vermedi bunu biliyormusun bilmiyormusun? Koç hiçbir zaman " Devlet için elini taşın altına koymamıştır." Eskişehir fabrikasında Ford Truck model kamyonun motoru %100 yerli tasarım ve üretim olmasına rağmen, Tank motor geliştirme ihalesine girmedi. Tümosan falan girdi onlarda beceremedi. Velhasıl, Koç hazırcıdır, Anadolu tabiriyle; "yanmış ocak, kalkmış bacak arar.." Herkese hayırlı ve bol kazançlı günler dilerim...
    Kardeş yazdıkların tamamen senin yorumların.Eger tank ihalesi verilseydi alman mtu motoru koç a verilcekti.Lafin kısası bizdeki yandaşcilik anlayışı olduğu sürece biz hala bir adım ilerleyemeyiz.şimdi son dakika haberinide ileteyim.abd f35 satişlarinida türkiye ye karşı durdurdu.hani milletin milli zannettiği atak helikopterinin motoruda abd ye takılarak pakistana ihraaci yasaklandı.lafin kısası hak edene emek harcayana ihale verilmeli yandaş a değil diye düşüñuyorum.ytd

8.  Alıntı Originally Posted by sularınprensi Yazıyı Oku
    Kardeş yazdıkların tamamen senin yorumların.Eger tank ihalesi verilseydi alman mtu motoru koç a verilcekti.Lafin kısası bizdeki yandaşcilik anlayışı olduğu sürece biz hala bir adım ilerleyemeyiz.şimdi son dakika haberinide ileteyim.abd f35 satişlarinida türkiye ye karşı durdurdu.hani milletin milli zannettiği atak helikopterinin motoruda abd ye takılarak pakistana ihraaci yasaklandı.lafin kısası hak edene emek harcayana ihale verilmeli yandaş a değil diye düşüñuyorum.ytd

Çok muhterem kardeşim, aynı şeyleri farklı kelimelerle söylüyoruz. Siz haklısınız. Bende diyorum ki: Tank moturunu neden dış kaynaklı alalım da takalım? ( bak siz ne güzel demişsiniz Atak helikpteri ile ilgili taspiti) Koç kadar sermayesi ( insan- Makine-teçhizat-para) olmayan Tümosan, BMC Tank motoru geliştirme üretme ihalesine giriyor da neden Koç girmiyor diyorum? Kıçımız başkasının kucağında olduktan sonra ha koç yapmış ha yandaş yapmış bence fark yok. Hem sonra Almanya Koça neden veriyorda Başkalarına vermiyor? zaten tankın ana sahibi TC Savunma Sanayii Müsteşarlığı ve ihaleler, ithalat ihracak SSM garantörlüğünde yürütülüyor. Hülasa Ben Aynen sizin Atak da dediğiniz gibi Motorunda yerli olması taraftarıyım. Sağlıklı ve bol kazançlı günler dilerim..

Sayfa 70/984 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •