Sayfa 70/996 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 553 - 560 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,939
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Cafesi, kahvesi, restaurantı, lokantası, pastanesi, düğün salonu olanlar ne ile geçiniyorlar paket servislenmi, adamın asabını bozmayın.

Ahali evde giyim kuşam, beyaz eşya, hiç şüphesiz bunlarada talep düştü, 21:00'dan sonra ve cumartesi, pazar yaşam duruyor, bu da hiç şüphesiz ekonomik geliri etkiliyor.
    Uyandırma Servisi
    @uyanhadi_
    ·
    5h
    Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay: Tek bir vatandaşımızı mağdur etmeden salgınla mücadele ediyoruz.

İstanbul Esenler'de "Karım hamile, sabahtan beri borç para arıyorum, Kur’an çarpsın öderim paranı, ne yapacağımı şaşırdım." diye bağıran vatandaş hangi ülkenin vatandaşı acaba?

https://twitter.com/uyanhadi_/status...91821118054402
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Uyandırma Servisi
    @uyanhadi_
    ·
    5h
    Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay: Tek bir vatandaşımızı mağdur etmeden salgınla mücadele ediyoruz.

İstanbul Esenler'de "Karım hamile, sabahtan beri borç para arıyorum, Kur’an çarpsın öderim paranı, ne yapacağımı şaşırdım." diye bağıran vatandaş hangi ülkenin vatandaşı acaba?

https://twitter.com/uyanhadi_/status...91821118054402
    Japonya vatandaşı olması lâzım, baksanıza ezik herifler 700 milyar dolar gaymecik paket açıklamışlar, bir IBAN yayınlasak bunun 10 misli dökülür.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Japonya vatandaşı olması lâzım, baksanıza ezik herifler 700 milyar dolar gaymecik paket açıklamışlar, bir IBAN yayınlasak bunun 10 misli dökülür.
    bugün ankara belediye meclis toplantısında, mansur yavaş meclis üyelerinin maaşlarına zam yapacağız deyince
    akp ve mhp'li üyeler ülkenin bu koşulları altında zam mam istemeyiz deyip toplantıyı terk etmişler bravo..
    işte ülkenin özlediği görüntüler, chp.liler ne doymak bilmez adamlar bu kaçıncı zam göreve geldikten sonra..?
    bunları da yayınlayın reha bey, ülkeyi ne kadar seven meclis üyeleri olduğunu millet öğrensin..!!

Alıntı Originally Posted by ayyan Yazıyı Oku
    100 puan? yakınlarda toplantı mı var?
    24 Aralık'ta diye hatırlıyorum

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    24 Aralık'ta diye hatırlıyorum
    rildi
    Noel baba toplantısı.. bişey çıkmaz
    ytd..

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    17/25 te yayinlanan goruntulerde, bir bakanin oglunun evinde para sayma makinalari bulunmustu, hatirlarmisiniz ?

Cok buyuk para calan, bu caldigini sayarken, hic yoksa deste deste sayar, gecer, oylemi, emek mi verdi toplarken.?

Yok, bunlar para sayma makinalari aldilar.

Bu makinalar, isin surekli olacagi mantigina dayanmaz mi ?

Bu sigir surusu, daha o gun, vay anam, kimleri secmisim demeli, degilmiydi.

Demedi, su kadar yil gecti, herseyini kaybetti, ustelik icra daireleri pesinde.

Simdi muracaat ediyor, %40 gercek enflasyon olan bir ulkede, hic yoksa icra dairelerindeki borcu silin. diyor.

Olur pasam, emrin olur..
    Düşene tekme atılmaz derler.
    Ama olay A.K.Partisine yıllarca destek vermenin sonucu ise ki öyle,
    kimse kusura bakmasın ve yargılamasın,
    beter ol diyorum.
    Adamlar ekonomiyi çökerttiler, yedi değil 70 geleceğimiz borçlu ama bu nedenle bile değil bedduam, Cumhuriyetin birçok temel taşını yıktı adamlar ve desteklediniz.
    İşte bu yüzden beter olun diyorum.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. AB toplantısında Türkiye ye yaptırım kararı alınamayacak. Yunanistan , Fransa ve Güney kıbrıs cart- curt etse de onlara arkada '' susun len '' diyecekler. Ekranlarda Türkiye uyarıldı, şöyle yaparız, böyle ederiz diyerek geçiştireceklerdir. Ama 10 aralık günü bu toplantı sonuçları speküle edilerek dövizde güzel para kazanacaklardır. Dikkatli olmakta fayda var.

8. Benim sistemde görünmeyen E sınıfı ehliyet, C sınıfı olarak sisteme düşmüş. Bugün 12 defa Beşiktaş trafik tescili telefonla aradığım halde bilgisayarı aşamadım. Perşembe günü gideyim de hiç değilse sistemdeki C sınıfı ehliyeti alayım. Yoksa onu da silerlerse ne yaparım.

Sayfa 70/996 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •