Sayfa 701/1004 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 5,601 - 5,608 arası.

Konu: Viop XXXIV

Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Mehmet Şimşek olayı Muharrem incenin akepe den aday olması olasılığı ile aynıdır..
    GEÇİNİZ..

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Muharrem koltuk için saadetten bile aday olur ins mehmet şimsek chp den adaylıgı kabul eder.p zaman dolar 6 lira endeks 3000 olur....tum dovizi bozdurup tamamen endeks 30 a gecerim...ekonomiye guven gelir...ama umitim yok...secimlerde rte nin karsıdına cıkacak adayı dikte etme ve golgeleme operasyonları ...,insallh dogru olur...,ulkeyi kuresel sermayeye yakın biri kurtarırı gerisi hikaye....ytd

2. Berat Albayrak, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nebati'yle görüştü..
    https://www.milligazete.com.tr/haber...racak-fotograf

3.  Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Muharrem koltuk için saadetten bile aday olur ins mehmet şimsek chp den adaylıgı kabul eder.p zaman dolar 6 lira endeks 3000 olur....tum dovizi bozdurup tamamen endeks 30 a gecerim...ekonomiye guven gelir...ama umitim yok...secimlerde rte nin karsıdına cıkacak adayı dikte etme ve golgeleme operasyonları ...,insallh dogru olur...,ulkeyi kuresel sermayeye yakın biri kurtarırı gerisi hikaye....ytd

Mansur Yavas faktoru haric Y-CHP isi hikaye. Demirtas’a selam gondermeyeni aday yapacaklarina pek ihtimal vermiyorum. Onceki secimde ulusalci Muharrem inceyi yari yolda birakan gruplar Mansur Yavas’in adayligina nasil razi olabilecekler??

Ulkenin ana muhalefet partisi IYI Parti olmasini bekliyorum. Iktidarin felaket multeci politikasi ve YCHP nin umut ve guven artirmamasi sonucu IYI Partinin hizla buyumesi ve ana muhalefet partisi haline gelecegini dusunuyorum.

Reisin karsisindaki en guclu aday multecilerdir. Bu multeci politikasi bu iktidarin sonunu getirecektir…Goreceksiniz secim yaklastiginda sehirlerde silsik multeciler-Turkler ve multecilerin kendi aralarinda kavgalari basliyacak hatta Reyna gibi teror saldirilarinada hedef olabiliriz.

Tabi Turk siyaset meydanida bizim borsa gibidir. Gelecegini dogru kestirmek oldukca zordur. Dinamikler,dengeler ve ittifaklar hizla degisebilir. Ama su anki gidisat bu yonde.

4. burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

5. burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar

6. burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar

7. burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar

8. bu grafikler hisse net e başlamama vesile olan grafikler, orada tepeyi yakalamıştım, tepe yakalanınca konuda/topic te peşi sıra geliyor haliylen,..nihayetinde buradan kovulunca endeks diye birde topiğimiz oldu bu konuyla ilgili,..son dönemde benim orada bu tepeden beri gelen baskı çizgisini işlemeye başladım malum,..

grafikte yeni durumu aşağıda verecem
    Son düzenleme : indregandi; 08-08-2021 saat: 12:27.
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar

Sayfa 701/1004 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •