Sayfa 703/1000 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon
Arama sonucu : 7996 madde; 5,617 - 5,624 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz: YSK, Sancaktepe’de bizim Büyükşehir oylarımızın sayılması talebini reddetti. CHP’nin ilçe talebini kabul etti

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Üsküdar'da seçim kurulu önünde kavga: Polis havaya ateş açtı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz: Oy farkı şu anda 20 bin 509, düşmeye devam ediyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    12,028
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Acuk şu TRT haberdekileri dövesim var,adamlar ısrarla liste başına cinaliyi koymuşlar kazananlar listesine,az sol köşeye bakarsanız anlarsınız...Ankarayı ise kabullenmişler gibi.
    https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem...yor-2-4257728/

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,197
    Acaba diyorum sesli olarak,tamam hükümet kaybettiğini kabul ediyor,neden ısrarlan çöpte oy arıyorlar...''bana kalırsa sebep büyük şehir belediyedeki yolsuzlukları hasır altı etmek için uğraşıyorlar oyalama taktiği ile'' !!!

6.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Acaba diyorum sesli olarak,tamam hükümet kaybettiğini kabul ediyor,neden ısrarlan çöpte oy arıyorlar...''bana kalırsa sebep büyük şehir belediyedeki yolsuzlukları hasır altı etmek için uğraşıyorlar !!!
    İbb den işe gelmeden maaş alan 70.000 tarikat vb mensubundan bahsediliyor. İbb ve isot dahil devasa bir bütçe var neredeyse bir ab ülkesi kadar. Vermemek için ellerinden geleni yapacaklardır

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Milli Savunma Bakanlığı : [Resmî olmayan sonuçlara göre İBB Başkanı İmamoğlu'nun Anıtkabir ziyaretiyle ilgili açıklama. ] “Bugün Anıtkabir'de icra edilen törende, törene katılım sağlayanlar tarafından tören usul ve esaslarına uygun olmayan şekilde hareket edilmiştir."

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Turkiye etf -4.03%
    akp ağlamaları ile karışık yolsuzluk yapacaklar kanaati.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 703/1000 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •