Sayfa 707/956 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon
Arama sonucu : 7648 madde; 5,649 - 5,656 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. Rüçhanların 4,5 milyonunu, %73'ünü A1 ve Ak Yatırım almış. A1'in maliyeti 4,30 lira. Birilerine almıyorsa yarın satacaktır bunları.
    işin tuhafı bu iki kurumun normal Afyon tahtasında satıcılı olmaları.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,178
     Alıntı Originally Posted by YS&BHR Yazıyı Oku
    burdaki olay adamlarin finansman giderleri yuksekti ve bunu dusurmek istediler

bedelli bunun icin yapildi

elbette bedelliyi cazip hale getirmeleri gerekiyordu

e ve r toplami 9 lar gecilirse isin rengi degisir

ben r leri satip e ler niye alinir onu anlamiyorum r ye gore fiyatsal ucuz diye ise adamlar r leri aldirmak istiyor bedellinin amaci zira bu

zor bir denklem degil.

zor olan tabana da tavana da giderken kiprasmamak iste o da bam teli.
    yanlış acıdan bakıyorsunuz!

adam ruchanları satmaya calısıyor dogrumu
    - doğru
    - misal ruchan 10 lira olsa afyone 5 tl olsa elınde ruchan olsa hangısını alırsın ?
    -tabi afyone
    -Neden afyone aptal mısın ruchan 10 tl olmus 20 gıdıcek?
    -20 gıdecekde ne olacak? bırlesme vaktı afyone kac para ıse o olacak
    -honk dedı jeton düştü....
    PATRON RUCHANLARI KULANDIRMAK MI ISTIYOR O ZMAN AFYONE RUCHANDAN PAHALI OLMAK ZORUNDA.......

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,178
    Ki millet rüchan alsın afyone trenını kacırdım ruchan alayım nasıl olsa afyone olacak dıyecek...

4. Allah nasip etmeyince etmiyor, bugün 3,63'ten rüçhan alışını yazdım fakat tıklayamadım. Bir taraftan da gözüm tahtada. Dün olduğu gibi bugün de kaçırdım. Demekki bu tahtada bana ekmek yok. Yarın ikisine de tavan yaptırsa da kurtulsam iyi olacak.

5.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Ki millet rüchan alsın afyone trenını kacırdım ruchan alayım nasıl olsa afyone olacak dıyecek...
    Evet, aynen öyle. Zaten milletin kafası karışık.

2015'te eskileri uzaya çıkardıkça rüçhanları basmışlar aşağıya. O dönemin medyasında yazıyor bu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,178
     Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Allah nasip etmeyince etmiyor, bugün 3,63'ten rüçhan alışını yazdım fakat tıklayamadım. Bir taraftan da gözüm tahtada. Dün olduğu gibi bugün de kaçırdım. Demekki bu tahtada bana ekmek yok. Yarın ikisine de tavan yaptırsa da kurtulsam iyi olacak.
    aRACI KRUUMUNUZ HANGİSİ? ben rüchan alıp satamıyorum

7.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Ziraat Yatırım.
    Sabah mobilde göremedim Afyon.R'yi. Telefon ettim bana dakikalarca telefonda reklam yaptılar ama ilgili birine bağlanamadım. Zehir zemberek bir e-posta attım. Beni aradılar, uğraşarak hallettim sabah. Bende normal bir hisse gibi alış satış aktifti. Fakat işlem yapmadım.
    Attığım e-posta aşağıda:
    Yazık
    Sizinle çalışmak zorunda kalmam çok üzücü bir durum.
    Bir halka arz konusunda yatırım danışmanınızdan bilgi almak için aradım fakat ben kendisini bilgilendirdim.
    Zorla katıldığım halka arz sonrasında hisse mobil uygulanmanızda bir türlü gözükemedi.
    Bugün anamdan emdiğim sütü burnumdan getirdiniz. Bir bedelli sermaye artırımı sonrası seans açılmasına rağmen bir türlü rüçhanları sisteme yansıtamadınız. Şimdi ise rüçhan pazarını izleyemiyorum. Niçin? Çünkü hesabımda gözükmesine rağmen daha önce de olduğu gibi mobil uygulamanızda listede yer almıyor. İşin enteresan tarafı müşterisi olmadığım başka bir bankanın herkese açık uygulamasında ben hissenin R'lerini görebiliyorum. Görebiliyorum ama doğal olarak 15 dk. gecikmeli. ben takip etmezsem eminim ki beni arayıp rüçhan kullanımı konusunda bilgilendirmezsiniz.
    Yazık.

8.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Bu, normal bir durum değil. Tazminat hakkınız doğar. 3,60'tan rüçhan alacaktım ama sizin hizmet kusurunuz nedeniyle alamadım deyip dava edebilirsiniz.

Sayfa 707/956 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •