Sayfa 71/956 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon
Arama sonucu : 7644 madde; 561 - 568 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

1. Hayırlı kazançlar arkadaşlar, 7,94 ve 7,97 fiyat aralığında bende aranıza katıldım, ayağımın uğurlu geleceğine inanıyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    6 ay önce benim 9.36 idi hatta 9.50 lerden bile aldığım olmuştu. Şansıma üç aydır çıktımı satıyorum düştümü alıyorum. Ömür törpüsü... anca zararım çıkıyor.
    Belki birgün arkasından bakım kalacağım. Şansıma

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    7.97 yine bir miktar gelmiş...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Adana ya helal olsun. Çıktığı yerden aşağı inmedi. Aksine %8.25 yukarıda... aslan afyon gibi yapmıyor

5. borsa deerinliğe bilerek mi kapattılar. alternatif var mı. körlemesine izliyoruz.

Spekoş yine dağıttı malı çaktı aşağı değerli bir abimiz bu işten iyi anlayan afyon tahtasını izlemiş ve onun dediğine göre birileri yukarı çekmeye çalıştıkça spekoş basmış aşağı çıkartmamak için elinden geleni yapmış keffar bu işlem hacminde keffarın malı dağıttığı izlenimi oluşmuş hayırlısı diyelim...

7. **** me yokmu ya iyi muhabetler oluyodu şuan derinlik proğramım var izlikte yavan oluyo böyle

8.  Alıntı Originally Posted by CNA Yazıyı Oku
    Spekoş yine dağıttı malı çaktı aşağı değerli bir abimiz bu işten iyi anlayan afyon tahtasını izlemiş ve onun dediğine göre birileri yukarı çekmeye çalıştıkça spekoş basmış aşağı çıkartmamak için elinden geleni yapmış keffar bu işlem hacminde keffarın malı dağıttığı izlenimi oluşmuş hayırlısı diyelim...
    o zaman bizim bilmeyip onun bildigi birşey varki böyle malını hunharca dagıtıyor bir yatırımcı neden hisse alır alıyımda düşsündiyemi temel verilere beklentilere bakar uygun gördügüne yatırımını yapar , peki bu hissede olan ne normal kılasik yatırımcı bu düşüceyle aldı bu hisseyi , peki kafasına kafasına vuranların amacı ne vardır bilikleri demekki

Sayfa 71/956 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •