Onemli Gunler Banner
Sayfa 71/189 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon
Arama sonucu : 1508 madde; 561 - 568 arası.

Konu: Egyo - EGS GAYRİMENKUL ANONİM ŞİRKETİ

Uzun zamandır forumdayım iyi kötü bir şekilde paylaşımlar yapmaya çalışıyorum ancak diğer arkadaşların pasif olarak takip ettiğini gözlemliyorum...mahalle baskısı var galiba.

2.  Alıntı Originally Posted by şirinyerli Yazıyı Oku
    Uzun zamandır forumdayım iyi kötü bir şekilde paylaşımlar yapmaya çalışıyorum ancak diğer arkadaşların pasif olarak takip ettiğini gözlemliyorum...mahalle baskısı var galiba.
    sayın şirinyerli çok sağol şahşım adına çok memnunum ağbim sen paylaşım yapmaya devam et sağol varol

3.  Alıntı Originally Posted by şirinyerli Yazıyı Oku
    sizlerde sağolun sn roark. iyi geceler.
    "Akıl ve mantığın halledemeyeceği mesele yoktur"...Güzel sözmüş...Sevdim...Umarım EGYO'da da akıl ve mantık devreye girer de çözüm üretilir...Bol şanslar...Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Zamaninda patron a ahkam kesenler diger forumda nasil mutlular....Allah daim etsin bizlerede nasip etsin... Bu vesile ile herkese hayirli Cumalar.

Sn roark, Sn cottono teşekkurler sağlıcakla kalın. Saygilar.

FOLKART KONAK’TAKİ BASMANE ÇUKURUNA 67 VE 48 KATLI 2 GÖKDELEN DİKECEK!

Folkart Yapı’nın, İzmir’de Basmane Çukuru olarak bilinen arsada yapacağı projenin ayrıntıları belli oldu…
    Folkart Basmane projesinde 1.680 adet daire, 170 üniteden oluşan iş merkezi ve 40 üniteden oluşan ticaret merkezi yer alıyor.
    53 bin 930 metrekare alanda hayata geçirilen Folkart Basmane projesi 67 ve 48 katlı iki kule olarak tasarlandı. Folkart Basmane projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri sunuluyor.
    İzmir Folkart Basmane projesinin Haziran 2020 yılında tamamlanması planlanıyor. Folkart Basmane projesinde 31 bin 200 metrekare alan Büyükşehir Belediye Hizmet Alanı olarak planlandı.
    Toplam inşaat alanı 230 bin 374 metrekare olan Folkart Basmane projesinde fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları, otopark gibi sosyal olanaklar bulunuyor.
    Tel: 444 22 78
    Web: http://www.folkart.com.tr/

http://evdenhaberler.com/folkart-kon...delen-dikecek/

Gazete haberleri

6. EGYO'yu aldığımız dönemlerde MAZHAR ve EPLAS aşağı yukarı aynı fiyatlardaydı.

Bu güne geldiğimizde MAZHAR ve EPLAS bire ondan fazla yaptı.

EGYO'da ise bırakın düze çıkmayı, prim yapmayı aksine koyduğumuz parada gitti.

Aslında hatamız şurada; üretim olmayan faaliyet olmayan bir şirketin hissesini aldık.

Bu saatten sonra nasıl düze çıkar bilinmez ama beklediğimiz EGYO'nun ticari faaliyetlere girmesi karlılığını arttırmasıdır.

Başka çıkış yolu yok.

Şuan EGYO yönetimi kimin elinde ? Gelecek için neler düşünüyorlar neler planlıyorlar ?

Bunları çok merak ediyorum.

EPLAS ve MZHLD ki yatirimcilarin çok kısa zamanda organize olarak gerekli bildirimi CİMER e yaparak bir nebze de olsun seslerini duyurmaya çalişiyorlar kendilerinin bu cabalarini takdir ediyorum.
    Bizde neden bu caba yokkk? Yoksa mahalle baskisi ()mi var.!!!

Son düzenleme : şirinyerli; 27-04-2018 saat: 13:39.

Sayfa 71/189 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •