Sayfa 72/111 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 569 - 576 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1.  Alıntı Originally Posted by gülbay Yazıyı Oku
    Değerli Forum Üyeleri, Sabah Gazetesi Grubu ile yapmış olduğumuz haber ve röportajlar yarın SABAH ANKARA Gazetesinde yayınlanacaktır. SABAH ANKARA Gazetesi alarak takip edebilirsiniz. Buradan sekiz yöre muhtarımıza ve Murat Soyaltay kardeşimize teşekkür ediyorum. Hepinize hoşça kalın diyorum.

[IMG][/IMG]
    Originally Posted by tertip Sayin Gulbay, gerek maddi gerekse manevi her turlu fedakarligi yaparak,yasam boyu edindiginiz tecrube ve kisisel kontaklarla Muhye Karatas Yakupabdal ile ilgili imar sorununu ve Kanal Ankara projesini gerek mahalli ve gerekse ulusal basinda devamli gundemde tutarak siyasi otoriteyi etkilemeyi ve baski altinda tutmayi basardiniz. Bunun icin size ve Murat Soyaltay Beye, Savas Ozcan Beye ve yoremizdeki 8 muhtarimiza ne kadar tesekkur etsek azdir.Eger secim oncesi bu bolgede bir imar calismasi baslayip biterse bunda sizin payiniz gercekten coktur.Bu ugrasta emegi gecen siz arkadaslari saygi ve sevgi ile selamliyorum.Sizde lutfen alcak gonullu olmayi birakin ve bu basarinizdan dolayi gurur duyun.Yaptiginiz is parayla pulla yapilamiyacak kadar buyuk.Tekrar cok tesekkurler.

*Sayın Tertip, güzel paylaşımınız dan dolayı ben de size teşekkür ediyorum. Selamlar.

2.  Alıntı Originally Posted by gülbay Yazıyı Oku
    Değerli Forum Üyeleri, Sabah Gazetesi Grubu ile yapmış olduğumuz haber ve röportajlar yarın SABAH ANKARA Gazetesinde yayınlanacaktır. SABAH ANKARA Gazetesi alarak takip edebilirsiniz. Buradan sekiz yöre muhtarımıza ve Murat Soyaltay kardeşimize teşekkür ediyorum. Hepinize hoşçakalın diyorum.

[IMG][/IMG]
    Originally Posted Aslı Sayin Gulbay , size ve emegi gecen, yardimci olan tum arkadaslara ve seslerini duyuran muhtarlara ve bize sesimizi duyurma firsati veren Sabah gazetesine cok , cok tesekkurler. Bundan sonra artik bir seylerin olmasi lazim, yetkililer daha ne kadar Baskentin ortasinda medeni dunyada , bu mahallelerin surunmesine goz yumacaklar, insaf be birader yetti artik!!

*Sayın Aslı güzel paylaşımınız dan dolayı bende size teşekkür ediyorum. Selamlar...

3.  Alıntı Originally Posted by gülbay Yazıyı Oku
    Değerli Forum Üyeleri, Sabah Gazetesi Grubu ile yapmış olduğumuz haber ve röportajlar yarın SABAH ANKARA Gazetesinde yayınlanacaktır. SABAH ANKARA Gazetesi alarak takip edebilirsiniz. Buradan sekiz yöre muhtarımıza ve Murat Soyaltay kardeşimize teşekkür ediyorum. Hepinize hoşçakalın diyorum.

[IMG][/IMG]
    Originally Posted by Taylan Sizinle yaptigimiz konusmalarda yillarca verilen sozleri bekledik ve gorduk ki sozler verildigi gibi kaliyor bundan sonra beklemek yok pesini birakmayacagiz dediginizde konuyu gundeme getirme ve mucadele anlaminda bu boyuta cikacaginizi dusunmemistim Sn.Gulbay.Yorenin muhtarlarini biraraya getirmek,bolge ile ilgili sorunlari gerek yerel gerekse ulusal basinda dile getirilmesini saglamak ve en guzeli hazirlattiginiz pankartin duzenlenen kongreye alinmamasi nedeniyle cumhurbaskaninin gorebilecegi sekilde pankartin muhtarlarca acilmasi yaratici eylemlerdi.Bolge icin yapilan (hangi boyuttta olursa olsun)her caba son derece degerliyken sizin devreye girmeniz ile olay bambaska bir boyuta ulasti.Kendi capimda yatirim yapmis beklerken sizden sonra bimere,cimere,mavimasaya gonderilerle sizin cabaniza kendi capimda destek vermeye calisirken buldum kendimi.(Uzaklardan ancak bu kadar oldu)Bu kadar mucadeleden sonra duracaginizi dusunmuyorum.Size her turlu cabaniz icin tesekkur etmek isterim.Sizin disinizda bolgenin gelisimi icin mucadele eden herkesede tekrardan tesekkurler.Burada yazmayi sonlandirmis olmama ragmen bunlari dile getirmek icin son olarak bunlari dile getirmek istedim.

*Sayın, Taylan güzel paylaşımınız dan dolayı bende size teşekkür ediyorum. Selamlar...

4. Mustafa Tuna HaberTürk TV’de...

5.  Alıntı Originally Posted by bulgar Yazıyı Oku
    Mustafa Tuna HaberTürk TV’de...
    Ben dinleyemedim sevgili arkadaşlar proje ile ilgili bir bilgi verdimi saygılar

6. Değerli forum üyeleri ,Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa TUNA'nın HABER TÜRK Açık ve Net proğramındaki videosunun linkini sizlerle paylaşıyorum . Selamlar...

https://youtu.be/cz_jrI5tYXc

Alıntı Originally Posted by gülbay Yazıyı Oku
    Değerli forum üyeleri ,Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa TUNA'nın HABER TÜRK Açık ve Net proğramındaki videosunun linkini sizlerle paylaşıyorum . Selamlar...

https://youtu.be/cz_jrI5tYXc
    Gölbaşında taş ocakları toki tarafından imarlanıyor diyorlar, yedi bin dönüm toki arsası var orda , karataşda 3-4 bin dönüm hazine arazisi var , kanal ankara ihalesi yapılıp . Kızılay- Dikmen- trt- Karataş mühye otoban altı- Karataş yeni imar bölgesi-yaylabağ- toki taş ocakları-Gölbaşı üniversiteler metro hattı gelirmi acep

8. Değerli forum üyeleri Facebook ta yeni grup kurduk. KANAL ANKARA grup, fotoğraflarımız , '' Kanal Ankara İmar Özlemi'' lütfen bu gruba dahil olunuz.

[IMG][/IMG]

*Yörenin imar,alt yapı ve en önemlisi KANAL ANKARA ile ilgili bomba haberleri Facebook Kanal Ankara grubun da da yazacağım. Bu gruba dahil olarak takip edebilirsiniz. Selamlar...
    Son düzenleme : gülbay; 06-04-2018 saat: 22:05.

Sayfa 72/111 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •