Sayfa 725/996 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 5,793 - 5,800 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI IV ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

Dolar mini etek giymis sheron stone hareketi yapiyor bana...

2.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    bugün çıkış beklemiyordum aksine %-2 falan düşeriz diyordum, satış fırsatı mı acaba, yoksa yükseliş trendi başladı mı anlamadım.
    hisse ve değişkenlerin bir kısmına satış verilmeli mi diye düşünüyorum ama ne zaman satıp alttan alırım desem alamıyorum.
    hisselerde de aynısı oldu dün düşer diye zararına sattım alttan alamadım, dursa bugün kârdaydım
    dostum öyle bir pis ortamdayız ki dünyanın en sağlam ve en derin işlem hacimli Amerikan borsalarında dahi günlük yüzde beş düşüşler ve yükselişler havada uçuşuyor. üstelik seğans içinde dahi hop yüzde 2 yukarı, hop yüzde 3 aşağı. böylesine büyük bir piyyasada dahi sığ piyasalardaki kadar büyük dalgalanmalar oluyor. varın bisti siz düşünün. 15 gün önce öğle üzeri bist 119,300'lerdeyken mps satıyorum. akşama 115,600 kapanış ve yüzde 5 zarar. fonun pis tarafı bu işte. sürekli bu işleri yapmak isteyenlerin güzel bir eğitimciden bu işin eğitimini alıp doğrudan hisse alıp satmaları, fondan çok, ama çok daha mantıklı. o gün satış verirken akşama yüzde 3 civarı aşağıdan kapanış olacağını bilsem bir günde yüzde 5 zararla o satışı yapar mıydım? asla yapmazdım ama foncuların işi çoğu zaman şansa kalıyor.

Mps -0,05%
    tcd -0,18%
    tkf -0,45%
    tte. -0,05%

150k kvb aldim bende

5. göçmenleri piyon olarak ileri sürmek pek etkili olmadı gibi görünüyor, Yunan çok iyi savunma yapıyor, para ve adam desteğide hemen çıktı.
    Biz Sheron Stone gibi açtığımızla kaldık, şimdi postalayamıyoruzda...olan Trakya ya olacak, Tüm memleketin en vasıfsız göçmeni 1 haftada doluştu oraya...
    bu hareketle avrupa ile yine restleşecez ve yeni bir kriz kapıda görünüyor...

6.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Endekse degil dedigim indikatorlere bakin durumu daha net gorursunuz

Xtumy
    Xtkjs
    Bugün TTE negatif olacak gibi😥

7. Kira sertifikaları tahvillere bagli sanıyordum..2 gündür tahviller gerilemesine ragmen kira sertifikaları eksi getirmeye devam ediyor
    Bu arada webster usta yazdıklarına hep tebessüm ediyorum...ilginc tabirlerle olaylara aciklama yapiyorsun

8. Bende kiralardan, son 1 yıl getirisine bakarak Yfv almıştım, son 1 aydır eksi getiri. Mpk ile değiştirdim.

Sayfa 725/996 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •