Sayfa 729/997 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779829 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 5,825 - 5,832 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by Empyrium Yazıyı Oku
    90 güne kadar veriyorlar. Ben 60 gün istedim.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hayırlı olsun.haftaya ben de 90 gün düşünüyorum...

2. haftaya odea da donusum var ve artık 4 yıllık odea calısmamı bitirmenin zamanı geldi..once sinema bileti kampanyasını kaldırdılar ..sonra ilk acıldıgı zamanlarda baska bankalardan yuksek maasla transfer ettikleri bankacıları isten cıkarmakla devam ediyorlar...ve benim icin onemli olan piyasanın gerisinden oranları gidiyor epeydir..masrafları kısma politikası musteriye yansıyor..

3.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    Bu sabah bloomberght tv de kamu bankalarında %16 ya varan oranların verildiğini söylediler ama belirli bir miktarın üstünde olduğunu belirttiler.Bizlerin alabileceği oran olmayabilir sanırım.
    Bütün forum toplanıp bu oranı alalım
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Sabah forumu takip etmemiş arkadaşlar için güncel aldığım oranlar
    İCBC 14.75
    TBANK 14.90 (15 alınabilir)
    ODEABANK 15
    BURGAN 14.90-15 (Kısa ve uzun vadede değişebiliyor)
    Vakıfbank 14.60 (biraz daha yüksek verirler gibi)
    Fibabanka yeni giriş sanırım 15 alınabilir ama temditler çok sıkıntılı düşük bir oran teklif ettikleri için (3 ay 13.75) bugün çıktım.
    Uzun vadeli yapmak isteyince bankalar biraz daha düşük oran verme taraftarı onu gözlemledim.
    Sonuç olarak Fibadan çıktım Burgan 3 Ay vadeli 14.90 bağladım.Miktar 115k.Burgan yeni hesap değil mevcutta başka vadelimde var ama yeni para girişi.
    Odea da 15 veriyorsa, burgan'dan boşa hesap açtık demek ki, burgana da parayı da aktaracağımı söyledim artık ayıp olmasın diye geçiş yapacağız da geçerken bir miktar zarar olacak, ne anladık bu işten

5.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    haftaya odea da donusum var ve artık 4 yıllık odea calısmamı bitirmenin zamanı geldi..once sinema bileti kampanyasını kaldırdılar ..sonra ilk acıldıgı zamanlarda baska bankalardan yuksek maasla transfer ettikleri bankacıları isten cıkarmakla devam ediyorlar...ve benim icin onemli olan piyasanın gerisinden oranları gidiyor epeydir..masrafları kısma politikası musteriye yansıyor..
    4 yıllık odea çalışanı olarak %15 oranı sizde teyit eder misiniz? Takdir edersiniz ki her şube farklı oran veriyor. Bunu da bir türlü anlayamıyorum. Tam türk usulü esnaf şeklinde oluyor gibi geliyor...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6. 100.000 tl odea % 15 60 gün

7. Uzun vade bağlamak mantıklı mı diye düşünüyorum. Önümüzde daha zor bir yıl var tekrar KGF konuşuluyor ve kendi düşünceme göre de verileceği kanaatindeyim. Faizlerin yukarı doğru çıkışı devam eder gibi geliyor ki merkez bankasının faizleri bu doğrultuda stabil yada ufak adımlarla tekrar yukarı götüreceğini düşünüyorum.

8. bonocular aktif bono ne yaptı son oranları..

Sayfa 729/997 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •