Sayfa 737/1009 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 5,889 - 5,896 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Nebati: (Döviz piyasası) Bir ralli olmayacak, vatandaşlara sesleniyorum; Oyuna gelmeyin-APara
    Ahhh nebati zamanında damat da çok söylerdi. Dolar 5-7-8-10 olacak diye çok beklersiniz derken 20 oldu. Senin gözüne sözüne bakarsak damadın katlarını geçer bu.

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ahhh nebati zamanında damat da çok söylerdi. Dolar 5-7-8-10 olacak diye çok beklersiniz derken 20 oldu. Senin gözüne sözüne bakarsak damadın katlarını geçer bu.
    Bu nebati nün sadece gözüne mi bakabiliyoruz?

3. Bilin ki ralli olacak ters indikator
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Nebati: (Döviz piyasası) Bir ralli olmayacak, vatandaşlara sesleniyorum; Oyuna gelmeyin-APara
    SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Fatih Altaylı:

"Suriyeliler, eğer birkaç yıl içinde geri dönmemiş olurlarsa, Beşar Esad Arap tarihine altın harflerle yazılır.

Tek kurşun atmadan Anadolu'yu bir 'Arap yurdu' haline getiren büyük komutan olarak tarihe geçer."

https://twitter.com/etkilihaber/stat...8a7mH8V6Q&s=19
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5. yukarı gap ralliden sayılıyor mu ?
    Memento mori

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Devlet memuru bir arkadaş araba almak için birevime girmiş düzenli ödemeleri yapmış adamın parayı alacağı gün iki defa altı ay ertelenmiş en son veremiyoruz demişler ve parasını vermemişler. Adamın alacağı araba uçtu para pul oldu.
    Orası hayır kurumu olmadığına göre çalışanların maaşı, şubelerin kirası, her türlü gideri ve karı da yatırılan paralardan ödeniyor. Fazladan onları beslemek yerine parasını her ay para piyasası fonuna yatırsa en azından istediği gün çekebilirdi.

7. İhracat sürekli düşüyor ralli olmayacakmış (:

Aldırmıyorsunki kimseye sk?

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Wallahi tüm birikimimle o dönem borsaya gömüldüm ve sağlam para kazandım...Aha şimdi de KK ye oynuyorum...Ciddi poz var...Hadi hayırlısı Kazanırsam tüm birikimi eurobonda aktarıp karavanla tatile çıkacam.
    Bende ayni sekilde dusunuyorum, Eurobond almak dahil.Karavan haric.

Sayfa 737/1009 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •