Sayfa 74/183 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon
Arama sonucu : 1462 madde; 585 - 592 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

1. Medikal Park'ın fiyatlaması Lokman'ı orta ve uzun vadede desteklemeye devam edecek. Kısa vadede ise artık odaklanmamız gereken bilanço olacak. İyi bir faaliyet kârı Medikal Park rasyolarına doğru hareketimizi yeniden kuvvetlendirebilir.

2. Moral bozmak gibi olmasın ama mlp halka arzı sakat doğdu..muhtemelen kötü bir başlangıç olacak hele ki şu ortamda..ama bu lokman ın ucuz olduğu gerçeğini değiştirmez..sabır lazım

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

3. medikalpark halka arzı kötü başladı.bu doğru.
    ancak yüzde 16 sını alan fon mükemmel
    benim fikrim mp işlem görmeye başladığında ortam pozitip olursa [dünya borsaları] burasıda çok iyi olacak.

4.  Alıntı Originally Posted by ADIMCA Yazıyı Oku
    Şirketin mali verilerinin dışında ki fikirlerimi ifade ediyim ben bu gün biraz aldım
    salı akşama kap a pay alımı hakkında haber düştü çarşamba sabahı almaya niyetlendim uçtu gitti
    ve beklemeye kara verip bu günü fırsat bildim son bir ayda pay alımı haberi gönderen şirketleri
    takip ettim ve ortalama20%30 arası prim yaptılar ve bu hareketler olurken sürekli artış olmadı ileri geri
    buyrun şirketleri kontrol edin ege profil parsan nuh çimento iki gün önce enka inşaat bu yazdıklarımı
    5 dakika içinde kap tan ve mynetten tarihleri ile kontrol edip hemen trendleri görebilirsiniz ıspatlı ifadeler ben lokmanında bi ay içinde
    10 tl göreceğini düşünüyorum .şahsi fikrim olup y.t.d selametle kalın
    1 ay icinde 10 lira olmasi cok iddiali olmuş....
    Borsa tecrübeniz yeterlidir umarim...
    (Bununla birlikte zamanla 10 lirayi gececektir inşallah. Ki saglikli olanida budur)

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bir konu için özür dilerim,busağlık meslek liseleri zinciri olan Lokman Hekim in isim benzerliği dışında borsadaki Lokman hekimle alakası yokmuş.Yatırımcı ilişkilerini arayıp bilgi aldım ve sadece isim benzerliğinden ibaret olduğunu anladım.Lokman Hekim Ankara'da 4 ve Van da 2 hastane ve önümüzdeki öğretim yılına yetiştirilmesi beklenen bir üniversiteden ibaret.Güzelliklerle kalın.

6.  Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    1 ay icinde 10 lira olmasi cok iddiali olmuş....
    Borsa tecrübeniz yeterlidir umarim...
    (Bununla birlikte zamanla 10 lirayi gececektir inşallah. Ki saglikli olanida budur)

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    28 temmuz 1993 yılında ilk senedimi karaköyde tahtaların üzerine yazılıp çizlip üçgenlerin
    atıldığı günlerde aldım aldığım hisse senedi o günkü adı ile alarko sanayi 1 lot bin adetti
    1 lot için adet i 36.500 eski tl 1 lotu eski tl 36milyon beşyüzbin o günkü döviz karşılığı 3.700 mark
    bu günkü alarko carrıer
    şu anda kot da kayıtlı olan şirketlerin 25% si yoktu batan marbanklar raks elektronikler raks ev aletleri vs hisse senetleri bir çırpıda aklıma gelen bu gün kotta olmayan hisse senetleridir maksadım ukalalık değil tecrübe konusunda merakınız gidermek o
    gün doğan çocuklar şu an 25 yaşında
    ve dikkat ederseniz belge sunuyorum kap taki bildirimler ve sonraki trendler üzerinden tahmin yürüttüm
    7 tl nin 30%si 9 tl yi geçer
    zaten iddiam yok sadece tahminim
    saygı ve sevgi ile
    Son düzenleme : ADIMCA; 09-02-2018 saat: 00:19.

7.  Alıntı Originally Posted by ADIMCA Yazıyı Oku
    Şirketin mali verilerinin dışında ki fikirlerimi ifade ediyim ben bu gün biraz aldım
    salı akşama kap a pay alımı hakkında haber düştü çarşamba sabahı almaya niyetlendim uçtu gitti
    ve beklemeye kara verip bu günü fırsat bildim son bir ayda pay alımı haberi gönderen şirketleri
    takip ettim ve ortalama20%30 arası prim yaptılar ve bu hareketler olurken sürekli artış olmadı ileri geri
    buyrun şirketleri kontrol edin ege profil parsan nuh çimento iki gün önce enka inşaat bu yazdıklarımı
    5 dakika içinde kap tan ve mynetten tarihleri ile kontrol edip hemen trendleri görebilirsiniz ıspatlı ifadeler ben lokmanında bi ay içinde
    10 tl göreceğini düşünüyorum .şahsi fikrim olup y.t.d selametle kalın
    Teşekkür ederim

G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 74/183 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •