Sayfa 747/796 İlkİlk ... 247647697737745746747748749757 ... SonSon
Arama sonucu : 6363 madde; 5,969 - 5,976 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1.  Alıntı Originally Posted by Nexus Yazıyı Oku
    Saatlik te hacim yüksek 163 üzerinde saatlik kapanış yapmadıkca
    sıkıntı buralardan ilk kez alacak olsam almazdım 147-150 civarına inme
    durumu olabilir.
    Dün sabahtan saatlikte yaptığı hacimle 160 lar üzerinde kalamayacağı belliydi
    günlükte de pin bar bıraktı,teyidi için pazartesi ve salı gününü izlemek gerekli,
    muhtemelen yukarı hareket yapsa da daha düşük hacimli engulfler oluşturacak

bu pin barın bozulması için gördüğü en yüksek seviye olan 165,6 ların üzerinde
    günlük kapanış yapması gerekecek,böyle bir kapanışta yükseliş devam edebilir.
    Ancak şahsi düşüncem haftalık 5 günlük ortalaması da aşağı da olduğu için
    135-140 aralığını test etme ihtimali.
    Daha önce de tam benzemese de böyle yukarı da bıraktığı iğne ile oluşan barlar mevcut.Orada da ilk gün önceki bara yakın yükseliş yapmış sonraki günde
    mavi ortalamanın altına kadar düşmüştü.

[IMG][/IMG]
    Yatırım tavsiyesi değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    132,xx lerde küçük bir GAP mı bırakmış öyle gördüm. Boşluk varsa bizi uğraştırma böyle şeylerle. Gerisin geri geleyim derse vakit kaybı olacak .
    Haftalık ortalaması da şu anda 134 lerde,bahsettiğiniz 132 lerde ki boşluğa da gelmez diye birşey yok aslında yukarılardan da dönebilir.
    Aşağıdaki grafik haftalık daha önce soluksuz yükselişinde sarı ortalamasını
    es geçmişti noktalı olarak gösterilen yerlerde ama 2. 3. hafta yine daha önceki
    yaptığı kalkış mumunun orta seviyelerine kadar gelip temasını yapmış.Düşüncem
    gelecek hafta bu teması yapacağı yönünde öyle olursa daha iyi olur,es geçtiği
    zaman düşüş marjları yüksek oluyor ve alan kişiler için sıkıntı olabiliyor.Zaten bu
    ortalama altında haftalık kapanış yapması daha aşağılara geleceğini gösterir.

[IMG][/IMG]

3. Aylık grafikte al durumunda,macd ın orjinalinde daha geç uyarı verdiği için
    alttaki indikatör uyarlanmış hali zaten 115 lerdeyken al durumuna geçmişti,
    güncel olarak macd a al durumuna geçti,tabii aylık grafik olduğu için ay içinde
    % 10 -15 düşüşler de olabilir indikatörlar sat vermediği sürece UV leri tutmak da fayda var.
    Zaten aylık da da genelde sarı ortalamasına yakın olarak devam ediyor.

[IMG][/IMG]

4. ben göremedim 132 tl deki kapıyı

5.  Alıntı Originally Posted by haslemder67 Yazıyı Oku
    ben göremedim 132 tl deki kapıyı
    30 eylül de seanslık ve alt periyodların da var hocam,günlük grafikte
    bakmışsanız bu sebeple görünmemiş olabilir.Daha önce gördüğünde
    2-3 ay sonra doldurmuş,bazı devam veya kaçış boşlukları vs. kapanmayabiliyor,
    burada genel olarak bakıldığında pek kapanmamış gap görünmüyor.

[IMG][/IMG]

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,008
    GAP ı kapatayım derse çok mal kaptırır. Tahtacı bunları düşünür inşallah. Fiyatı düşürme bir GAP için.
     Alıntı Originally Posted by Nexus Yazıyı Oku
    30 eylül de seanslık ve alt periyodların da var hocam,günlük grafikte
    bakmışsanız bu sebeple görünmemiş olabilir.Daha önce gördüğünde
    2-3 ay sonra doldurmuş,bazı devam veya kaçış boşlukları vs. kapanmayabiliyor,
    burada genel olarak bakıldığında pek kapanmamış gap görünmüyor.

[IMG][/IMG]

7. Bana kalırsa çok büyük bi gab değil endeks kötüye giderse kapatabilir ama 90 küsürlerdeki gapı kapatmaya gelmedi. 20 25 tl deki hareketlerinin aynısı şuan durmak yok yola devam hareketleri. Ytd değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by haslemder67 Yazıyı Oku
    Bana kalırsa çok büyük bi gab değil endeks kötüye giderse kapatabilir ama 90 küsürlerdeki gapı kapatmaya gelmedi. 20 25 tl deki hareketlerinin aynısı şuan durmak yok yola devam hareketleri. Ytd değildir.
    Ben gap dan ziyade ortalamaları da gap seviyelerinde 134 lerde falan kalması da
    sıkıntı , belki bir süre yataya sarar gel gitlerle o ortalamaları yukarıllara çekebilir veya
    daha önce yaptığı uygun bir zamanda aşağı pin bar yapabilir.Çünkü grafiklerine bakınca
    mutlaka o ortalamalara dokunuyor.Bilen biliyor da sosyal ortamlar da 1000 tl ler falan
    konuşulmaya başlamış, yerine göre hareketlendiği zamanlar da günde % 10 düştüğü oluyor
    çoğu zararına satıp çıkıyor almasaydı denilebilir de bilmiyorlar ki herkes üç beş kuruş peşinde.

Sayfa 747/796 İlkİlk ... 247647697737745746747748749757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •