Sayfa 75/774 İlkİlk ... 2565737475767785125175575 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 593 - 600 arası.

Konu: Referandumda Neden EVET

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by julyen Yazıyı Oku
    Delikan sana da vermiştim itibar puanı )
    İstemiyorum senin itibar puanını..

Senin adına bir HAYIR kurumuna bağışlayacağım o puanı.

Alıntı Originally Posted by julyen Yazıyı Oku
    Biri benim dostum )
    bende bi HAYIR kurumuna bağışlayacağım
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Yapmayın .....

Aldatıldık filan derler.

Zaten mağduriyet şampiyonları .
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Barzani, EVET için çağrıda bulundu. Kim bu Barzani? 60 bin Asker-sivil Anadolu insanını, çocuk demeden, sivil demeden ölümüne neden olan PKK'yı, hakim olduğu bölgede besleyen, bakan, gözeten, silahlanmasına aracı olan, kişi! Yani, PKK'nın kendisi. Şimdi biz, Tayyip Bey'in kafasına uyarak, "Evet diyen PKK yandaşıdır" mı diyeceğiz? Sakın ha! Tayyip Bey'e uymak yok!
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Böyle giderse orada-burada.
    Gönderi
    28,622
     Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Barzani, EVET için çağrıda bulundu. Kim bu Barzani? 60 bin Asker-sivil Anadolu insanını, çocuk demeden, sivil demeden ölümüne neden olan PKK'yı, hakim olduğu bölgede besleyen, bakan, gözeten, silahlanmasına aracı olan, kişi! Yani, PKK'nın kendisi. Şimdi biz, Tayyip Bey'in kafasına uyarak, "Evet diyen PKK yandaşıdır" mı diyeceğiz? Sakın ha! Tayyip Bey'e uymak yok!
    Kocaelinde konuştu bugün reis arabça okudu ve çevirdi diyorki insan sevdikleriyle beraberdir. Pkk, feto, hayır diyormuş ya chpde onlarla berabermiş demeye getirdi...Osloda beraber olanlar, dolmabahçe sarayında hdplilerle açıklama yapanlar, Diyarbakırda newruzda barzani ile megri megri türkülerini söyleyenleri, hain fetoya alim diyenleri, onlarla yatıp kalkanları biz unutmadık...veshasıl reis dogru der insan sevdikleriyle beraberdir..

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Bu beni hasta etti.

8. HOLLANDA
    Ekonomik yaptırım yapmayacakmışız.
    Bayat balık bakışlının oğlunun gemileri,
    Nereye bağlı?
    Merak eden baksın.

Sayfa 75/774 İlkİlk ... 2565737475767785125175575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •