Sayfa 75/996 İlkİlk ... 2565737475767785125175575 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 593 - 600 arası.

Konu: Viop - XXVIII

1. aylıkta çok geniş açıdan bakmak lazım..
     Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    abkanın kendi sisteminde aylık grafikte sat verdiğini sanmıyorum.

ben kaçar..................

3. AYLIK ONS.. DAHA YENİ BAŞLIYOR..ÇANAK BOYUNUN 2 KATI KADAR POTANSİYEL VAR..AYLIK BAZDA..BU DA 4000 EDER..
    neye göre; 1971 den beri yaşananlara göre.
    1979 dan 1980 e kadar ve
    2007 den 2011 e kadar olan süreçten bahsediyorum..
    daha geniş açıdan bakabilen varsa buyursun..

4. çok tuhaf değilmi, neden 1971 den bu yana 3 dev çanak ve 2 dev yükseliş var..
    işte beklenti 3. dev yükseliş olasılığı..isteyen istediğine inanmakta özgür..grafik büle diyor..
    çift tepe trend değişimlerinde olur, onunla karıştıranlar yanılır..o farklı bir durum, 2011 ve 2012 deki çift tepedir mesela..

5. aşı bulduk, hayda altın aşağı..yok yaaa..hani uygulama, hani iyileşme, hani vaka azalışı, hani ölümlerin azalışı, hani ekonomilerin düzelmesi..hiçbiri yok..ama laf çok..laf çoksa iş yok demektir..bizde isteriz herşey çözülsün ama ortada ahlaksızca dönen küresel oyun var.görmezden mi gelelim yani..bu grafiği de müsadenizle ara ara verecem burda..varsa itirazı olan cevap verir, yoksa susar..

Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    aylıkta çok geniş açıdan bakmak lazım..
    yok ben bu tarzda diyorum

buda gr altın

8.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    hani uygulama, hani iyileşme, hani vaka azalışı, hani ölümlerin azalışı, hani ekonomilerin düzelmesi
    Bu söylediklerin gerçekleştiğinde borsalar çoktan yükselmiş altın çoktan çakılmış olacak. Piyasa olanı değil olacağı fiyatlar ve şu anda fiyatlıyor. Sen bunların olmasını beklersen arkasından bakarsın. Aşı konusu ciddi bir biçimde satın alınmaya başlandı. Gerisi gelecektir bence.

Sayfa 75/996 İlkİlk ... 2565737475767785125175575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •