Sayfa 753/946 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 6,017 - 6,024 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    eminmisin?
    bilakis
    tillahı olmasın.

bak dolarda da yanıldın
    6.45 diyodun , olmadı
    Dolarda yanildim mi? Dun yazdiklarima bak bakalim. Kac kez yazdim duzeltme bekledigimi. Istersen sana dekont atayim evin duvarina asarsin. Cerceve yaptirmayi unutma.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Dolarda yanildim mi? Dun yazdiklarima bak bakalim. Kac kez yazdim duzeltme bekledigimi. Istersen sana dekont atayim evin duvarina asarsin. Cerceve yaptirmayi unutma.

aynen hemde çok pis yanıldın
    en az birkaç yazında
    6.45 ifadesi var. buhafta kapanışla alakalı
    hiç bakmadan hatırladığım
    ha , sayın koç gibi, yukarı ve aşağı ayrı ayrı hedefliyorsan o durumda yanılmazsın tabi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,893
    Her zaman olduğu gibi ,içeride pirim yapan hot zörtler iflas etmiş olup, S-400 ler hikaye olmuştur. Yazının açılımı budur. Buna göre istediğiniz karar sizin. 5.50 ler ÜLKE için makul seviyedir.

Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    aynen hemde çok pis yanıldın
    en az birkaç yazında
    6.45 ifadesi var. buhafta kapanışla alakalı
    hiç bakmadan hatırladığım
    ha , sayın koç gibi, yukarı ve aşağı ayrı ayrı hedefliyorsan o durumda yanılmazsın tabi
    Ha sen onu diyorsun. Ama orada su ifade vardi. Hedef 6.40 ama 6.22 23 u gecmesi lazim. Bu noktadan sonra zaten tcmb 2 kez mudahele etti. Etmese gelirdi. Ben muneccim miyim ki tcmb nin mudahelesini bileyim.

Dunde grafik attim, 6.25 direncini belirttim. Zayiflik gostergesi var 10 gunluk ema olan 6.06 ya dusebilir dedim.

Ben traderim. Oyle alip unutmam. Duruma gore islem yaparim.

alenichev yanilmaz..
    ver istanbulu almayayim s 400 u seklinde bir olay silsilesi gerceklesmis olabilir..
    5.96 kirilirsa stoplayin bi sey olmaz, kademeli alirsiniz gencler/ihtiyarlar..
    senete yoneliverin bu hafta, 186 m$ senet almis yabanci gecen hafta, duserken degil yukselirken mal cikilir, dolari da ucuza alir ceker gidersin..ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

6.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Ha sen onu diyorsun. Ama orada su ifade vardi. Hedef 6.40 ama 6.22 23 u gecmesi lazim. Bu noktadan sonra zaten tcmb 2 kez mudahele etti. Etmese gelirdi. Ben muneccim miyim ki tcmb nin mudahelesini bileyim.

Dunde grafik attim, 6.25 direncini belirttim. Zayiflik gostergesi var 10 gunluk ema olan 6.06 ya dusebilir dedim.

Ben traderim. Oyle alip unutmam. Duruma gore islem yaparim.

iyi bundan sonra ama aynı ifadeleri mesela dolar tepedeyken, 6.45 olucak şekilde değilde, yumuşayabilir tarzı yapsan, bu dediğin gibi, daha çok ky dostu olmazmısın? madem treydırsın, bunu da bi iki arada düşün, bence
    treydır olabilirsin insanlar balık hafızalı olabilir ama , ya neyse , moral bozmuyayım yazıpta

7. Kanımca yabancı 23 hazirandan önce tüyme derdinde.. yanıla da bilirim tabii... benim görüşüm

8. Erdoğan: En çok tahammül edemediğimiz konu, yüzümüze başka konuşulup arkamızdan başka işler çevrilmesidir
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 753/946 İlkİlk ... 253653703743751752753754755763803853 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •