Sayfa 758/996 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,057 - 6,064 arası.

Konu: Viop - XXVIII

1. hah işte..lineer ile log arası sapa yola girdik şuan..dünkü kapanış ile asfalt yol bitmişti..

Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    lıneer bıter logarıtmık cızılır... o bıter cızgının egımıyle oynanır... o bıter cızgı daha kalın cızılır

ılla donecegı bır cızgı bulunur enınde sonunda...

2.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    hah işte..lineer ile log arası sapa yola girdik şuan..
    tamam ıste, ben evrelerı yazdım... o kadar uzun vadelı grafıkte her evre 5 bın puan desen... ılla donecegı bır yer yakalanır...

bır de yukarı egımlı kerata.... yukarı dayanıp hafıf gevsese sonra tekrar dayandı falan fıstık derken zaten short24'te adamı bıtırır de... neyse, uzatmayalım...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

3.  Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    kanal boyu gıderse short24'u dırek göm gıtsın...
    Gömülecek olan kaldıysa bu vakte gömelimde...Elbet bir gün dönecektir o günde nerden alsan elinde kalır...

4. benım sıstem bugun ku en yuksegı 1 hafta gecemez der......yukarı atak olmayacaktır....ay sonuna dogru belkı atraksıyon
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

5. yukarda bayrak flama direk falan fişman bişeyler yapıyor ben çok anlamam anlayanlar bilir :D

1553,Xx shortingen devam bizim cenahTA..

7.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    benım sıstem bugun ku en yuksegı 1 hafta gecemez der......yukarı atak olmayacaktır....ay sonuna dogru belkı atraksıyon
    pala okumasın adamın işi gücü var gerçi adam ütmekle meşgul :D 1 hafta çok olmuş bugun geçmesinde...

8. Evet bayımla benim sistem de benziyor muhtemelen. Tüm pozlarım flatlemistim işlerim vardı bir de şunu farkettim ekrana full bakmayinca başarı oranim ciddi düşüyor. Yazdigin sistem kendini ekrana full verecegi garanti. Bunlar önemli detaylar.
     Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    yermek seni germek için demiyorum kardeşim başarılı ol ama bende senin gibi buralardan geçtim sisteme kalsa kavurmacı parayı kırardı..adamın bir sistemi var her zirve denemesi ve sirve tazelemesinde hep şort ve kendisi ile de paralel işlemlerim vardı vakti zamanında neye göre yapıyor bilmiyorum ama benim sisteme paraleldi bir ara..şimdi değil o ayrı durum...çelişiyor kavurmacı..!!
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 758/996 İlkİlk ... 258658708748756757758759760768808858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •