Sayfa 76/218 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 1743 madde; 601 - 608 arası.

Konu: Entegral Haber Ajansi

1.  Alıntı Originally Posted by HBYKCN Yazıyı Oku
    Hocam size özel bir soru,müsait olduğunuz zaman aralığında cevap verirseniz sevinirim. Objektif olarak ama, bist'i bir tarafa bırakarak.

Hükümetin, A.DOĞAN'a özel olaraktan bir operasyon düzenleyeceğini ve bu düzlemde mevcut davalar kullanacağını düşünüyor musunuz? Özellikle elini güçlendirdikten sonra.
    Bu yazdiginizi sifir ihtimal olarak gorurum. Mumkun degil. Bugun Ertugrul Ozkok Fox'da konusuyordu. Referandum sonucuna herkesin saygi gostermesi gerektigini soyledi.

2.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Saibeyi direk Akpnin ve Tayyip agamin ustune yikiyorlar. Tayyip agam zaten basganlik yapiyordu, degisen birsey yok.

Milletin gozunun icine soka soka hile yapilmaz. Hersey Akpnin kontrolunde olsaydi, kimsenin ruhu duymadan evet cikarmanin hemde % 60 evet cikarmanin bin tane yolu bulunurdu. 15 temmuz sonrasi Ysk'ya kimse dokunamadi. Akp'deki fetoculere de kimse dokunamadi. Yani Ysk'daki Akpli uyenin ne oldugunu da bilmiyoruz.

Sayet ysk Akpnin kontrolunde olsaydi, ysk baskani Akpli uyenin basvurusuyla muhursuz oylari kabul ettik diyemezdi.

Kanunlar ortada, muhursuz oylari sayamazsin.

Uskudar meydanda pur silahli 2 ozel harekatci gordum bugun saat 16 civarinda. Istanbul'un baska yerlerinde agir silahli Pohleri baska goren oldu mu?

Bir de dun trafikte durmadi diye 2 gence ates edildi ve oldulerdi.

Bunlari altalta koyup analez yapmak lazim.
    Tabi Kilicdaroglunun aciklamasini da yukaridakilerle birlikte degerlendirmek lazim. Fazla haksizlik etmemek gerekiyor.

3. http://www.birgun.net/haber-detay/ab...ti-155707.html

Abdulkadir Selvi: YSK pimi çekti, bombayı bıraktı

4.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Bu yazdiginizi sifir ihtimal olarak gorurum. Mumkun degil.
    Cevabınız için teşekkürler.Doğruyu söylemek gerekirse,bende aynı görüşteyim.Ama ağır ceza mahkemesinin aldığı zorla getirtme kararından sonra, kayyum söylentileri falan çıkmaya başlamıştı.

Şimdi çembere başka bir açıyı alalım:

Siz şahsen;

A.DOĞAN için ,özellikle sol görüşlü insanların bu forumda son iki aydır dillendirdiği...

" Yaranmak için her şeyi yapıyor "

söylemini nasıl karşılıyor sunuz?

(Özellikle Hürriyet'te atılan 'askeriye'de başörtüsü' manşetinden sonra genel yayın yönetmenini değiştirmesi falan...)

5.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Ulla % 49-% 51 ulcagini bilmedim mi?

Sinci strateji degistirecem. Turkiyenin gelecegi icin cok karamsardim, sinci umutlar yeserivedi...
    % 49-% 51 bandinda hayir en kotu senaryoydu. Istanbul, bogazlar, deprem pek cok felaket yazi yazmistim. Karamsardim, tunelin ucunda isik yoktu.

% 49-% 51 bandinda evetde ise yine ciddi sikintilar var ama tunelin ucunda isik da var. Umut var...

6.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Sayet ysk Akpnin kontrolunde olsaydi, ysk baskani Akpli uyenin basvurusuyla muhursuz oylari kabul ettik diyemezdi.

Bu dediklerinizi bütüncül olarak bakarsanız yine tutarsızlıkları var..
    Her yere operasyon yapan bir iktidar, Ysk'ya neden yapmaz?
    Yapamadığından olduğunu sanmam o kadar zor olmasa gerek, istese çok kolay yapabilirdi..

Sebebi zaten kontrolünde olduğu için midir acaba...?

Akp'deki fetöcülere dokunulmamasının sebebi halkın gözündeki imajını zedeleyeceği için operasyon yapılmadı, doğal seleksiyonla yedirerek, yavaş yavaş gönderilecekler.
    Seçim zamanı, ama hiçbirini hapse şimdilik atmayacaklar, hatta sonra da dokunmayacaklar..

Zaten öyle birşey olacaksa AKP'de adam kalmaz..
    Hepsi bu pisliğin içindeydi...

Kavganın asıl ve tek nedeni "RANT" yüzündedir.
    Parayı ve gücü bölüşemediler, kavga ne zaman çıktı, kasetlerin içeriği neydi...?

Neyse..

7.  Alıntı Originally Posted by HBYKCN Yazıyı Oku
    Cevabınız için teşekkürler.Doğruyu söylemek gerekirse,bende aynı görüşteyim.Ama ağır ceza mahkemesinin aldığı zorla getirtme kararından sonra, kayyum söylentileri falan çıkmaya başlamıştı.

Şimdi çembere başka bir açıyı alalım:

Siz şahsen;

A.DOĞAN için ,özellikle sol görüşlü insanların bu forumda son iki aydır dillendirdiği...

" Yaranmak için her şeyi yapıyor "

söylemini nasıl karşılıyor sunuz?

(Özellikle Hürriyet'te atılan 'askeriye'de başörtüsü' manşetinden sonra genel yayın yönetmenini değiştirmesi falan...)
    Bu soruyu, Hulusi Akar'in son zamanlarda ozellikle muhafazakar cevrelere verdigi mesajlarla birlikte degerlendirmek gerekiyor. Muhafazakar kesimin onemli bir yazarini sivil kiyafetle ve Fidanla birlikte ziyaret etmisti. Medyada daha baska fotolari da cikmisti. Bu haberler ve fotolar muhafazakar kesime sempatik gelirken, ulusalci kesimde tepki cekmisti.

Bunlari ve ilintili diger haberleri bir dosyada toplamistim. Bunlari okuyup, sordugunuz soruya kapsamli bir cevap vermek icabeder.

8. Her yere operasyon yapan bir iktidar, Ysk'ya neden yapmaz?
    Yapamadığından olduğunu sanmam o kadar zor olmasa gerek, istese çok kolay yapabilirdi.
    2 hafta once yazmistim. Hukumet evlilik programlarini kaldiramadi. Halbuki Numan Kurtulmus cok kararli bir aciklama yapmisti.
    Gecen hafta Zuhal Topal'in evlilik programina bir turbanli kizi dahil ettiler. Yapabildikleri bu kadar...

Kavganın asıl ve tek nedeni "RANT" yüzündedir.
    Parayı ve gücü bölüşemediler, kavga ne zaman çıktı, kasetlerin içeriği neydi...?
    Aralarindaki kavga 2009'da ortaya dokulmustu. Tayyip agam, secimlerden once 40 fetocu adayin ustunu cizivermisti. O donemde internet medyasinda hayali isimlerle yazan bazi fetocu yazarlar, Tayyip agam icin "vatan haini" ifadesini defalarca kullandilar.

Asil kirilim noktasi 2007'deki Aktutun saldirisidir. Bu saldiridan kisa bir sure sonra Tayyip agam Abd'ye gitti, Bush ile gorustu. Tayyip agam, fetoculerle ve Akp icindeki Gul grubuyla yollarini o tarihte ayirmisti.

Sayfa 76/218 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •