Sayfa 763/1032 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 6,097 - 6,104 arası.

Konu: HALK Cafe - I

Alıntı Originally Posted by fdogan3438 Yazıyı Oku
    Alın geri BENCE hala ucuz.
    Almam, TAV'a gecirdim onlari. Biktim bunda, cok fazla mal oldugu icin maliyet dusuremiyorum artik.

Ayrica bana fazla da uzulmeyin, daha bunlari postalamadim. 7.85'e yazmistim gitmedi gecende.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Rezillige devam. 5.85'ten cevirdim yine. Meksa 5.97'den almis onlari koymustu, aldim. Tahtada alici hic yok, herkes kademeye ve asagiya oynuyor buradan hala.

2. Bu iş tamamdır inşallah yaklaşık 1 senedir taşıyorum... Hayatı zindan etti bize, inşallah beklediğimize değecek

Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    ustad halkb banka forumundasin, ve halkb gyo yatirimcisi olarak halkb banka beklenti ve bilgi paylasim platformuna kendi gyo beklentilerinize gore degerlendirmeniz armutla elma misali ....bu arada gyo lar faizler makul seviyelere dusene dek bitik.. beklenti 2020de makul seviyelere kademeli iniş...yani işiniz zor...tavsiyen emlak konut forumunda sektorunuzle ilgili daha nokta bilgiler alabileceginiz yonunde...burdan halkb gyo ya musteri cikmaz herkes kemik ;)
    Musteri aramiyor yahu. Yanliz kalmis oteki tarafta, burda biraz babasinin mekaninda hayiflaniyor. Babasina bakan kizini hic almaz zaten o da biliyor

4.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Almam, TAV'a gecirdim onlari. Biktim bunda, cok fazla mal oldugu icin maliyet dusuremiyorum artik.

Ayrica bana fazla da uzulmeyin, daha bunlari postalamadim. 7.85'e yazmistim gitmedi gecende.
    Dolardan 3/1 oranın da çıkıp ptesi halkbank ilave etmeyi düşünüyorum. Sizce bekle gör mü uygun hurra girmek mi ?

5.  Alıntı Originally Posted by fdogan3438 Yazıyı Oku
    Dolardan 3/1 oranın da çıkıp ptesi halkbank ilave etmeyi düşünüyorum. Sizce bekle gör mü uygun hurra girmek mi ?
    Dolar için biraz gec değil mi hulk boyle giderse ceza cikmqzsa 13 e 17 yürür bence.

6. papaz kurtulsun diye dua ederken şimdide trump başkan seçilsin tekrardan diye duaya çıkacağız anlaşıldı. seçim gecesi duaya bekleriz.

bizde film bitmez.

hakan atilla davası geceleri
    zarrab davası geceleri
    papaz geceleri
    yaptırım geceleri
    yazar geceleri
    başkanlık seçim geceleri

hey yavrum hey inşaatcının çilesine bak.

biz hep burdayız sizler değişsenizde

7.  Alıntı Originally Posted by cegirge Yazıyı Oku
    Dolar için biraz gec değil mi hulk boyle giderse ceza cikmqzsa 13 e 17 yürür bence.
    Ben halkb haricini 5-6 ay önceden satıp dolara geçmiştim, dolarda maliyetim aşağı da baya. Ama 6,70-6,80 lerde bozmadığıma pişmanım tabi

Sayfa 763/1032 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •