Sayfa 765/1005 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 6,113 - 6,120 arası.

Konu: Viop LI

Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    ben nektör olacam olmadı genel müdür de olur olmadı bi tana oda başkanlığı olmadı kulüp başkanlığı hiç biri olmazsa la bari tiyo verin
    Şener gibi çark edip yalarsan rektör olursun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    yüksek faiz açıklanırsa bir kısım borsa satışının mevduata gidebileceğini düşünmüş olabilirler. hatta bizzat belli müşterilerinin bunu yapacağını, yapması gerektiğini tavsiye etmiş olabilirler.
    Ben TEB'in tersini düşünüyorum.. Sert %+3..+4 yukarı alacaklar..
    604--610 arası kapatmasını umud ediyorumm

Hala 2. GAP kapanmadı, bugün altta 5152 gördü, ama kimse uzun bayram tatilinde kredili mal taşımak istemeyecektir! faizlerde oldukça yüksek zaten!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    TEBİ herkes görüyor.KAMUYA AÇIK HİÇ BİR BİLGİ PİYASA HAKKINDA her zaman doğru bilgi vermez.%50 dir.yani etkisizdir.

Bu gün piyasa çökse bile bu asla TEBi doğrulamaz.

ne APSD-ne TAKAS ne de PARAGİRİŞİ...hepsi çöptür..bunu aylarca not ederek çalışan birisiyim.ama sonuç çıkmadı..

Son 5 gündür ANKARADA yağmur yağıyor ve piyasa düşüyor..Öyleyse ANKARADA yağmur yağarsa piyasa düşer,demek kadar garip bir durumdur..

Bir ilişkiyi ortaya koymak için en azından 20 gözlemin 16 sı doğru olmalıdır..

5. secbul üstad tiyolar akıyor.
    Müzmin bir secbul fanıyız. Yerim, içerim, saplarım. Ey yatırımcı nâdânı terk etmeden yaranı arzulama...DM'den babam sen misin diye sormayın lütfen. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi içermez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    '' TEB short yaptı,o zaman piyasa çöker...demek tek kelimeyle ÇAYLAKLIKTIR...

24 yıldır bu piyasadayım.Paragirişi-takas-apsd gibi kamuya açık haberlerle hareket edenlerin orta vadede düzenli kazandığını görmedim...kendim dahil..

Ben şahsen bu ablaya daha çok güvenirim
    Finansal Astroloji
    @AstrologHandan
    ·
    9s
    Bir cisim yaklaşıyor!
    Yarından itibaren başlayıp Temmuz ilk haftaya kadar devam edecek sert etkiler altına giriyoruz. Bu etkileşim 26-27 Haziran tarihinde en üst seviyede olup, piyasaların genelinde satış etkisi yaratabilir. Düştükçe longlamak bu süreçte risk yaratabilir

7.  Alıntı Originally Posted by traderfx Yazıyı Oku
    Sonraki vadeye bile short açan adamdan ne beklersin. Sanırım dayak uzun sürecek.
    Açmaya da devam ediyor gibi görüntü. Spot +%0,30 Ağustos Vade -%0,40

8.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Hala 2. GAP kapanmadı, bugün altta 5152 gördü, ama kimse uzun bayram tatilinde kredili mal taşımak istemeyecektir! faizlerde oldukça yüksek zaten!
    ben istiyorum, uzun bayram tatilinde mal taşımak istiyorum, bugün aldıklarımı taşırım,
    faiz kararına da full long girmeyi planladım

Sayfa 765/1005 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •