Onemli Gunler Banner
Sayfa 774/1027 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824874 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 6,185 - 6,192 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Valla bizim ekonomi facia düzeleceği de yok.4 ay öncede böyleydi son 4 ayda ne oldu da 3.90 dan 4.75 hareketi oldu.Ekonomi kötü de ispanyada batık,italyada ,yunanistan da batık bize yapılan muamele neden özel oldu.Son 4 aydır yapılanların en önemli nedenlerinden biri reisi yolcu etme amacıyla londra kaynaklı işler olduğunu ben de düşünüyorum.Yerlilerin gücü bu işe yetmez.Reis kalırsa ve söylemlerini değiştirmezse doların önü açık,ince gelirse yeni iktidar yeni umutlar falan dolar baya düşer ,yani düşürürler.Ha reis kalır söylemleri yumuşar falan,f35 olayı,menbiçte amerika ile ortak hareket etme falan , bir mutabakata varıldıysa amerikalılarla bir müddet o koşulda da ortalık sakinleşebilir.Artık bu saatten sonra ekonomi ve ekonominin dinamikleri falan bence palavra, ekonomi iflas halinde zaten , başka dinamikler olaylarda etkin olacak.Doların seyri de bence biraz siyasi duruma bağlı.
    Ne olunacak ? Arjantinde neler oluyorsa onların tam benzeri olacak kaçarı kuçarı yok. Ha bu arada 2001 Arjantininde bankadaki Dolarlar bir gecede devletin belirlediği kurdan PEZO ya çevrilmişti bunuda aklımızın bir köşeşinde örnek alma baabında bulunduralım.

2. Cumhurbaşkanı Erdoğan "O kurumlar, bağımsız kurumlar havasıyla kendilerine göre adımlar atıyorlar, peki faturayı kim ödüyor? Faturayı siyasetçi ödüyor. Faturayı ödeyen, istişaresini yaptıktan sonra kararını da o verir" dedi. ...........Demin söyledi.....

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla abbasın ekonomisine en az katkıyı yapmak için minimum harcama yaparım. Soğan patates isterse 50 Tl olsun ( Dolar 1000 Tl olsa bize ne diyen denyolardan etkilenerek söylüyorum) . Ne kadar az harcama o kadar zor şartlar ve geldikleri gibi giderler .

Alıntı Originally Posted by alexogoldo Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Erdoğan "O kurumlar, bağımsız kurumlar havasıyla kendilerine göre adımlar atıyorlar, peki faturayı kim ödüyor? Faturayı siyasetçi ödüyor. Faturayı ödeyen, istişaresini yaptıktan sonra kararını da o verir" dedi. ...........Demin söyledi.....

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Alın size Dolarıı güvenli limana taşımak için başka bir argüman daha.

Hım dolarda mokokoya devam gibi))))))))))

6.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    3 hafta önce ben 5 lirayı görünce pazarcıya hayırdır dedim. Pazarcı bana havuca yatır dedi. Daha çok gidecek demişti. Şimdi 14 tl den bahsediliyor.
    Rallici başkanda bana Antep fıstığına yatır dedi dinlemedim, 2 ayda 80 liradan 200 lira oldu.
    Baklavaya Antep fıstığı yerine bezelye koyuyoruz ama tadı yavan oluyor tabi.

Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Hım dolarda mokokoya devam gibi))))))))))
    Acizane görüşüm Dolarlarınıza sıkı sıkıya sarılın çünkü abbasın gözü göz değil benden söylemesi.

8. Hala yıllık enflasyonun %12 olduğuna inan var mı varsa beyin bedava.

Sayfa 774/1027 İlkİlk ... 274674724764772773774775776784824874 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •