Sayfa 778/1002 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788828878 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 6,217 - 6,224 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1. Haluk levent ve ahbapın sınır geçişlerine engel olması için olaya el atması lazım...
     Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Aramızda 1 milyondan fazla 18-30 yaş arası afgan erkek savaşçı olmuş son birkaç ayda. Ve alayı istanbulda özellikle. Hergün yeni bir çocuğa tecavüz haberi okuyorum internette.bugünde 10 yaş erkek çocuk, bağcılarda.yazık ne hale geldik.
    Bu arada savaşçı yazdım bilerek.
    Mülteci; bence ailesi ile gelen ve göçe zorlanmış , yaşama şansı kalmamış kişilerin başka ülkeye göç etmesi demek. Bize gelenler direk genç erkek ve savaşçı, kafa kesen tiplerden.

Siz halen aşıyı tartışın.

2.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    Haluk levent ve ahbapın sınır geçişlerine engel olması için olaya el atması lazım...
    Onu bunu bilmem ama kırk yılın başı akp li bi vekil doğruyu söyledi. Geçen ki orman kanunu oylamasında madem biz yanlış karar aldık, 130 chp li vekilden neden sadece 30 u oy kullandı dedi.. o gün bugündür chp den de kimsedende bu ülkeye bi fayda gelmeyeceğini bir kez daha anladım.herkes kendi geleceğinden sorumlu. Kimseye umut bağlamayın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,431
    CHP nin bu son olaylar ile ilgili adam gibi bir tepkisini duydunuz mu ? Tabi bende yanılıyor olabilirim.Çok pasif bir muhalefete denk geldik....Buda bizim sansizligimiz... Türkiye'nin sorunu iktidar değil,muhalefet ..Oyunu artiramayan bir ana muhalefet mi olur?İyi parti şunun şurasında bir kaç senelik parti oyunu nerdeyse ikiye katladı...Bunlarda..... bakiyor. Kk dan bir halt olmaz.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    talibanın kafasını kesmeye ghötleri yemiyor buraya gelip 5 yaşındaki kızlara sulanıyorlar..

sulanmak hafif kalır kıza tecavüz edip kaçmışlar kontrolü yapan doktor da doğruluyor..
    https://eksisozluk.com/img/eicl1mjj
    Afgan göç akınının engellenmesini istiyorum ve taraftarı değilim ama bana mantıklı gelniyor bu haber. Ne ailenin ne de doktorun böyle bir seçim hakkı yok. Eğer doktor böyle bir tespit yapmışsa savcılığa haber vermek zorunda aksi takdirde suç işler. Her doktor bilir bunu, yok aile istememiş de üstüne gidememişmiş, hadi oradan. Ailenin istismar etmediği ne malum, böyle iş mi olur? Böyle bir doktor var mıdır, emin bile değilim.

14 Haziran'da RTE ile Biden anlaştığından bu yana sürekli mülteci özellikle de Afgan mülteci haberleri pompalanıyor, bunların arkasında kesinlikle Rus istihbaratı var. Afgan göçü geçen ay başlamadı haberiniz olsun. Her gün biri video yüklüyor, yok kedi kestiler yok bilmem ne? Videoya bakıyorsun yerde 10m ötede kedi ölüsü. Nereden bilelim Afgan mı kesmiş, araba mı çiğnemiş? 14 Haziran'dan bu yana bir anda patladı haberler. Halbuki Afgan göçü 1-2 yıllık mesele. Evet ben de karşıyım, önlemler alınsın ama manüplasyona da gelmemek gerek.
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

5. ons altın ve gümüşün ağzını yüzünü kırdılar. altın 1677.. gümüş 22,10 dolarları gördü. toparlanmaya çalışıyorlar ama pek mecal yok gibi.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bu dediklerinizin hiç birinin olmayacağı kanısındayım Bir ihtimal kamu çalışanlarının aşı zorunluluğu olabilir ama Erdogan aşıda zorlama olmaması gerektiğini düşünüyorum dedi o da zor . (Tabii ki aşılarım fayda etmediği bir varyant çıkar o ayrı o zaman vaka sayısı sorun olabilir )
    Valla Sn. Yöneticim, dediklerimin hiç birisi olmaz diyorsunuz emme, hangi konuda olmaz dediğinizi çözemedim, en azından kamuda zorlama belki olur diyorsunuz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Onu bunu bilmem ama kırk yılın başı akp li bi vekil doğruyu söyledi. Geçen ki orman kanunu oylamasında madem biz yanlış karar aldık, 130 chp li vekilden neden sadece 30 u oy kullandı dedi.. o gün bugündür chp den de kimsedende bu ülkeye bi fayda gelmeyeceğini bir kez daha anladım.herkes kendi geleceğinden sorumlu. Kimseye umut bağlamayın.
    AKP ve MHP oylarıylan reddedildi diye bir olay var, siz 130 mebuslan red verseniz ne olacak?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    ons altın ve gümüşün ağzını yüzünü kırdılar. altın 1677.. gümüş 22,10 dolarları gördü. toparlanmaya çalışıyorlar ama pek mecal yok gibi.
    Bloomberg de bu satışı , sığ Asya piyasasında büyük short pozisyon açılmasına bağladılar. Cuma gelen yüksek istihdam verisinin, Asya açılışındaki tepkisi dediler

Sayfa 778/1002 İlkİlk ... 278678728768776777778779780788828878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •