Anket Sonuçlarını Gör: 2018-2019 Xu100 Tahminleriniz?

Oylayan
159. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 50,000-60,000 ARASI

40 25.16%
  • 40,000-50,000 ARASI

12 7.55%
  • 60,000-70,000 ARASI

84 52.83%
  • 40,000 'den AZ

29 18.24%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 78/119 İlkİlk ... 2868767778798088 ... SonSon
Arama sonucu : 950 madde; 617 - 624 arası.

Konu: 2018-2019 ekonomık krizi bekleniyor#borsa neden düşmüyor? Büyük hisse analizleri

.

Bir kavga yeri de burasıymış

.
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

2. oncelikle dolar uzun suredir diger para birimlerine gore deger kaybediyordu ve bu beklenen birseydi. 3.50 lere sarkma da bekleniyor piyasada. 2.80 2.90 na gelirse sayin Morgan once ben tebrik etcem sizi not ettim. burda kimse koru korune inanip islem yapmiyordur sanirim. bu forumlar artik fikir alisverisi için degil ego tatmini ve ben dediydim demek icin var gibi. yanlis anlamayin kimseyi savunmuyorum farkli gorusleri takıp etmek için izliyorum burayi. ben yine buralardan yarin veya pazartesi bir yukari tepki bekliyorum sonrasina bakcaz artik.

3. Hastalık Halinde PC dahi açamadım bugüne kısmetmiş.

forumu okuyan vatandaşa TAVSİYEM ALGI kurnazlığı ile birilerinin FORUMA girip yükselmiş borsayı satacak yer aramalarından ötürü pazarlama girişimlerine KARŞI YAZDIĞIM her 3 BAŞLIĞI BAŞTAN sona okumaları ondan sonra BU KAPAK olmaya ve yenilgiye doymayan PEHLİVANLARIn Yazdıklarını dikkate almamalarını tavsiye ederim. öncelikle GRAFİK teknik analiz dedik 162. mesajda 14 tane GRAFİK MEVCUT adam halen İllüstrasyon resmini teknik analiz diye ekleyip duruyor anlamayana ne diyeyim ben
    BAKIN forumlarım:
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=4535
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=4281
    AZICIK vaktinizi okumaya AYIRSANIZ anlarsınız dünya düzenini
    #####
    NEYSE DOLAR dedim mi ben? YOKSA euro mu dedim? Koşullu konuşmaktan kasıt nedir anlamayanlar dolmuş burası
    BAKIN sadece EURO tutun şuan 4,77-81 arası kırılsın MARTTA euro 5,25leri geçebilir.
    PARİTE ise 1,30ları KIRABİLİR:
    bunun anlamı DOLAR düşer mi demek oluyor ?
    KİMSE DOLAR endeksini TAKİP etmiyor burada.
    BAKIN:

nereleri KIRMIŞ kendiniz GÖRÜN
    EVET TRUMP Yanık tenlisi DOLARI dünyada zayıflatmak istiyor nedeni ise TİCARET HACMİNİ kuvvetlendirmek
    BU demek değil ki TRY değer kazanacak yani USDTRY düşecek bizim sistemimiz ithalata bağlı olduğu için TRY dolar karşısında 3,70in altına inerse bile bu kısa süreli olur .
    ASIL NET Bir SÜREÇ izlemek istiyorsanız EKLEYİN ekranınıza EURUSD yi
    EURO değer kazanır mı söyle hesaplayın dolar dibini 3,65 alın minimum PARİTE x DOLAR =EURO TRY kuru olsun

####
    borsa olmuş 120 000 adamlar halen pazarlıyor Televizyonlardaki Ekonomist geçinenler ama vatandaşı ters köşe Yapmaktan bıkmayanlar bile
    şuan DÜZELTME ile SErt düşeriz diye açıklama yapıyorlar
    GÖZÜNÜZ korkmasın 125 000 olunca YÜZDESEL ARTIŞ önemli ARADA 5000 puan oynamış önemi yok.

####
    önemli OLAN bankalar HIZLA değer kazanırken vatandaşın yükselmeye başlayak hisseleri görebilmesi
    Yazdıklarıma BAKIN hızla ARTACAKLAR .

####
    bizde ise HALEN bana KARŞI DOLAR türk lirası 3,6 olsuncular yarışıyor kardeşim ÜLKENE döviz GEREKLİ
    KALKINMAN gerekli EURO nun DOLARın ARTIK 5tl ler 6 tl leri geçmesi ŞART bunu yüksek FAİZ vererek ENGELLİYORSUN sadece
    kimi zengin EDİYORSUN yazdım kaç sefer okuyun forumu anlarsınız.

####
    SP500 de ki GRAFİĞİME bakın birde SP500 ü SIKIŞTIRIP bakın AÇIĞA satanları PATLATMAK İÇİN 2900lere hatta 3000lere kadar alabilirler yakalayabilirseniz 3000 puan üstünden AÇIĞA satış ile zengin olabilirsiniz

4.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    Hastalık Halinde PC dahi açamadım bugüne kısmetmiş.

forumu okuyan vatandaşa TAVSİYEM ALGI kurnazlığı ile birilerinin FORUMA girip yükselmiş borsayı satacak yer aramalarından ötürü pazarlama girişimlerine KARŞI YAZDIĞIM her 3 BAŞLIĞI BAŞTAN sona okumaları ondan sonra BU KAPAK olmaya ve yenilgiye doymayan PEHLİVANLARIn Yazdıklarını dikkate almamalarını tavsiye ederim. öncelikle GRAFİK teknik analiz dedik 162. mesajda 14 tane GRAFİK MEVCUT adam halen İllüstrasyon resmini teknik analiz diye ekleyip duruyor anlamayana ne diyeyim ben
    BAKIN forumlarım:
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=4535
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=4281
    AZICIK vaktinizi okumaya AYIRSANIZ anlarsınız dünya düzenini
    #####
    NEYSE DOLAR dedim mi ben? YOKSA euro mu dedim? Koşullu konuşmaktan kasıt nedir anlamayanlar dolmuş burası
    BAKIN sadece EURO tutun şuan 4,77-81 arası kırılsın MARTTA euro 5,25leri geçebilir.
    PARİTE ise 1,30ları KIRABİLİR:
    bunun anlamı DOLAR düşer mi demek oluyor ?
    KİMSE DOLAR endeksini TAKİP etmiyor burada.
    BAKIN:

nereleri KIRMIŞ kendiniz GÖRÜN
    EVET TRUMP Yanık tenlisi DOLARI dünyada zayıflatmak istiyor nedeni ise TİCARET HACMİNİ kuvvetlendirmek
    BU demek değil ki TRY değer kazanacak yani USDTRY düşecek bizim sistemimiz ithalata bağlı olduğu için TRY dolar karşısında 3,70in altına inerse bile bu kısa süreli olur .
    ASIL NET Bir SÜREÇ izlemek istiyorsanız EKLEYİN ekranınıza EURUSD yi
    EURO değer kazanır mı söyle hesaplayın dolar dibini 3,65 alın minimum PARİTE x DOLAR =EURO TRY kuru olsun

####
    borsa olmuş 120 000 adamlar halen pazarlıyor Televizyonlardaki Ekonomist geçinenler ama vatandaşı ters köşe Yapmaktan bıkmayanlar bile
    şuan DÜZELTME ile SErt düşeriz diye açıklama yapıyorlar
    GÖZÜNÜZ korkmasın 125 000 olunca YÜZDESEL ARTIŞ önemli ARADA 5000 puan oynamış önemi yok.

####
    önemli OLAN bankalar HIZLA değer kazanırken vatandaşın yükselmeye başlayak hisseleri görebilmesi
    Yazdıklarıma BAKIN hızla ARTACAKLAR .

####
    bizde ise HALEN bana KARŞI DOLAR türk lirası 3,6 olsuncular yarışıyor kardeşim ÜLKENE döviz GEREKLİ
    KALKINMAN gerekli EURO nun DOLARın ARTIK 5tl ler 6 tl leri geçmesi ŞART bunu yüksek FAİZ vererek ENGELLİYORSUN sadece
    kimi zengin EDİYORSUN yazdım kaç sefer okuyun forumu anlarsınız.

####
    SP500 de ki GRAFİĞİME bakın birde SP500 ü SIKIŞTIRIP bakın AÇIĞA satanları PATLATMAK İÇİN 2900lere hatta 3000lere kadar alabilirler yakalayabilirseniz 3000 puan üstünden AÇIĞA satış ile zengin olabilirsiniz
    Sn Ersoydelta yorumlarınız için çok teşekkürler. Sizi okuyarak devamlı kazanıyorum.Thank you
    Nasıl kazandığıma gelirsek, senin aldığın pozisyonun tam tersini yapıp devamlı kazanıyorum saol abi. Sakın burda yazmayı bırakma pls.

5. süper o zaman başarılı grafiklerimiz mevcut.
    o kazanman ondan değildir kesinlikle Tepkilerde genelin yaptığının tersini Yapıyorsundur ondan KAZANIYORSUN.
    kısacası forumun başından bu yana söylediğim konuya geliyoruz yine Piyasası allayıp pullayıp satarlar dolar derler dolar düşer euro derler euro düşer ancak teknik hiç bir zaman bozulmaz
    bakın eski mesajlara ne zaman yazmışım bunu ne olmuş?

daha ne zaman yazdıklarım ne olmuş yapayım mı?

bak ta gör
    belli bir tayfa çok okunan sayfayı taşlarmış (meyve veren agaç taşlanır misali)
    denge

benim söylediğim zamandan sonra biraz korkutmuş

BERA

ben söyledikten sonra biraz düşmüştü ama sert gitti

###
    Comdo hakkında çok konuşuldu ama yıllar önceden hakkındaki dedikodular bitmedi adamlar öyle bir oyun oynadı ki 2 yıldır bu hisede PDdd yi çökerttiler aynı tüm hisselerde yaptıkları gibi KÜÇÜKler girmedi.
    ben ise çıkış başlamadan önce bildim neden tahta izliyoruz çünkü

DAHA sayayım mı? yaptıklarımı ?

####
    forumu takip eden KAzanır unutmayın benim hisse çalışmam zor ben GENEL TRENDLERİ bilirim
    ÖRNEK açıp bakalım SP500 nerelerde RALLİ yi destekleyici ADIM attı mı TRUMP?
    ne yaptı peki DOLARIN değerini uluslararası piyasada ne kadar düşürdü NİSAN 2017den bu yana ?
    bakın
    EURUSD

###

peki AYNI süreçte USDTRY ne oldu?

####
    bu mantıkla gidersek KALDIRAÇLI işlemler ile EUR alınır mı?
    eurTRY nin olması gereken seviye:

#####

şimdi aç çakal sürüsü forumumda daha fazla KARALAYICI vatandaşı yanıltıcı yazılar yazmadan Defolun s. gidin buradan
    en sonunda ağızımı bozdurdunuz ulan tövbeliyim diyorum söylemiyim diyorum adamların amaç belli
    VATANDAŞI batırıp zengin olmak.
    tr savaşa girecek demedim mi?
    USD try 3,35tl nin altına düşmeyecek demedim mi?

bakın daha ne senaryolar var ama DÜNYAYI yönetenler isterse yapacaklar şurada sana evindeki PRINTERDAN bastığı doları veriyor İMANINI alıyor anlamıyorsun.

#####
    neyse böyle gitsin bakalım senaryo neler olacak kim haklı kim haksız görecez
    HABERLERİ de mi izlemiyorsun vatandaşın beynine NE pompaladıklarını anlamıyormusunuz?

kin nefret pompalanıyor belli bir iş yapanlar acındırılıyor
    her gün sokaklarda yatan çocuklar görülmez bir belli şeyler mi gösterilecek VATANDAŞA tv lerde=?
    ulan hanginiz sokaktaki bir EVSİZİ bir gün yemek ile karnını doyurdunuz?
    s. gidin şimdi buradan vatandaşın aklını midesini bulandırmayın

####

KAÇ sayfa önce en son hangi hisseleri söylediysem şimdi onları takip edin bakalım nasıl bir hareketleri olacak

6. Ersoy bey öncelikle biraz sakin olun.
    Sonuçta Zengin ve elit bir insansınız
    Gelelim az önceki yazdıklarına
    Sadece tek birşey aldım gerisi çöp
    Eurotry 5095 hımm Harika bir grafik süper
    Yapılacak olan şey belli. Teşekkürler thank you.😂😂

7. US500

####

XU100

(not yatay analiz uzun vadelidir gösterdiği fiyatlara mutlaka gelinir ancak YILLARINIZA mal olabilir)

ben piyasayı poh pohlamaya başladım piyasa düşüyor demek ki vatandaş sabırsızca saldırmış zengin olma arzusu ile.

####

piyasada ne olur bundan sonra yatay destek çalıştırılmaz piyasayı almış olanlar tarafından kırıldı gösterilir 108-103 arasına indirilebilir.
    sonrası vahim mi yoksa bir bakarız Fibo seviyesi kadar endeksi 2018 boyunca alırlar ve 135bin yakarlar sonra ise YILLARA mal olan düşüş BAŞALR MI o kısımda büyük ihtimalle gerçekleşecek ama ne zaman

####
    bakın 2017 nisan ayında SP500 tahmini yaptığımda nereye KDAR çıkartırlar nereden döndürürler DEMİŞTİM açıp bakın 3 adet forumumdan?

tutturdum sanırım yine ancak bir kaç tur daha sp500 ün aylıkta yine 4-8 ay sonra bu seviyelre düşüşten sonra dokunması gerekli veya geçedebilir.

Kandırılmışlardan olmayın?
    uzun vade grafiklere bakın yönü anlayın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,507
    Blog Entries
    3
    Gargadan baska gus tanimam...
    Yafrum ersoy...
    Sendemi leyla...
    Bakara suresinden baska sureler de var kuran-i kerimde...
    Ve onun bir cok yerinde derki faizi biz reddiyoruz...

Gecmis yazilarin belli...
    Swap faizi cukkalayan sen deelmiydin...

Birde bu graflari sonra inkar ediyon...
    Yapma etme...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

Sayfa 78/119 İlkİlk ... 2868767778798088 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •