Sayfa 78/88 İlkİlk ... 28687677787980 ... SonSon
Arama sonucu : 698 madde; 617 - 624 arası.

Konu: AYDEM - Aydem Yenilenebilir Enerji A.Ş

1. bir arkadaşımız yağmurlar az. hes agırlıklı demıstı. yağmurlar başladı- başlıyor bakalım..
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

2.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    bir arkadaşımız yağmurlar az. hes agırlıklı demıstı. yağmurlar başladı- başlıyor bakalım..
    santallerin %86 baraj olduğundan kömür fiyatları çok önemli aman kömür ve doğal gaza dikkat edelim barajlar kömür ve doğlagazla çalışıyor

3. Bu aydem de güneş enerjisi yok mu
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

aydemciler hazır olun çok sıkıştı yılbaşına kadar bir 30 denemesi bekliyorum sadece bir his

aydemciler malınızı kaptırmayın yılı en yüksekten kapamak isteyecektir
    2023 enerji yılı olacak özellikle yenilenebilir enerji önü açık

6. Anlamadığım bişey var bu parla solar adem in iştiraki şimdi bu parla solar Web sayfasından okuduğum kadarıyla yıllık 150 mw lık Bi panel üretimi var yani 600 000 adet panel Türkiyenin en büyük panel üretimi aydem de bu üretimin tamamını kendi güneş enerji tarlalarında kullanmıyorsa ne yapıyor satıyordur heralde iyide bu smartg 1 mw lık satışları kapa gönderirken aydem niye göndermiyor tenezürmü etmiyor nedir anlamadım ayrıca Türkiyenin ilk ve tek güneş hücresi üretiminde yerli olarak parla solar yapıyor bunuda illaki güneş paneli üretimi yapan firmalara satıyor bu satışlarla ilgilide kap atmıyor neden bir bilen varsa yazarsa sevinirim

7. Pardon yanlış olmuş 300 MW lık panel üretimi varmış ayrıca şu an yenilenebilir enerji yatırımlarının gözde yatırımı olan enerji depolama yatırımı var

8. Klavuz karga parkı solar Aydem yenilenebilirin değil

Sayfa 78/88 İlkİlk ... 28687677787980 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •