Onemli Gunler Banner
Sayfa 780/1024 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790830880 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 6,233 - 6,240 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    cinsel kısmını toplayıp bi kitap haline getirseniz henüz yeni troll avına başlayan gençlerede bi faydanız olsa
    Kitaba ne gerek var, ustasi sahsen ders verirkene...

Dun bir trol ilen, nasil fantazi takilinacagini, herkes ogrendi...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Kitaba ne gerek var, ustasi sahsen ders verirkene...

Dun bir trol ilen, nasil fantazi takilinacagini, herkes ogrendi...
    konu sizin hakimiyetinizde bana tavsiye vermek düşmez
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

yeni güncelleme iskitler sanayiden lastikçi arkadaş anlattı 10 tl ye köfte ekmek getiren oğlan bugün 13 e getirdi
    dün gttiğim taze fasuye yapan bayan 7.5 tl ye verdiği bir ttabak fasulyeyi 12.5 tl yapmıştı
    insafsız dedim hadi ben lastik sattıyorum dolara bağlı işlem yapıyorum pazarda 4-5 tl ye satılan taze fasulyenin enresi dolara bağlı diye kızdım dedi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    yeni güncelleme iskitler sanayiden lastikçi arkadaş anlattı 10 tl ye köfte ekmek getiren oğlan bugün 13 e getirdi
    dün gttiğim taze fasuye yapan bayan 7.5 tl ye verdiği bir ttabak fasulyeyi 12.5 tl yapmıştı
    insafsız dedim hadi ben lastik sattıyorum dolara bağlı işlem yapıyorum pazarda 4-5 tl ye satılan taze fasulyenin enresi dolara bağlı diye kızdım dedi
    fasulyeci geliriyle lastik alacaktır...
    yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Onun da giderleri arttı. Tepeden tırnaga.

Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Sizin maliyete yaklaşacak o zaman sn. Arc en ciel. Sizide kaybettik sanıyorum.. Bir bir eksiliyor pay yatırımcısı. Umarım kazanırsınız.
    Yok ben son alımları 5.73- 6 arası yapıp ortalamamı 6.21 yaptım )
    Hangi açıdan kayıp anlayamadım.

7.  Alıntı Originally Posted by mdemir Yazıyı Oku
    akşam bloomberg'deki yorumcu bitmeyen kriz yoktur dedi. ancak oturup bitmesini beklerlerse hiçbir kriz bitmez. krizlerin bitmesinin nedeni çok çaba sarf etmektir. bakalım bu seferki bitecek mi, yoksa arjantin gibi mi sürekli kriz halinde mi olacağız...
    Bizde kriz denince doğal olarak 2001 veya 94 yıllarındaki durumlar akla geliyor. Bu krizlerin aşılması birkaç yıl sürmüştü. Oysa mesela Arjantin nerdeyse 20 yıldır krizde. Adamlar resmen sürünüyor.. en son ımf nin kucağına düştüler... şimdi bugün bi haber vardı. Arjantin ihracat vergisi getirmiş bu yolla bütçe açığını azaltmayı hedefliyorlar. Tabii talimat imf den..
    kısaca kriZ var kriz var..

Eurousd paritesiyle ilgilenen var mı diye sormuştum. Kimse cevap vermemişti. O zaman 1.138 di parite 1.17 lere çıktı. Ortalama düşürmek için iyi bir fırsatı kaçırmış oldum. Şimdi düşüş bekleniyor. İlgisi bilgisi olan yapan var mı ? Varsa giriş için uygun seviye olduğunda yazsa, yapsak dolar artırsak.

Sayfa 780/1024 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790830880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •