Sayfa 782/1000 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,249 - 6,256 arası.

Konu: Mevduat Cafe

5.90 dan beri düşecek düşecek diyip satmamak bu hangi hastalik.. kör aşık gibi bişey

2.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Diyorum ki zaten fark etmiyor ben ekstreni dolar ya tl yapsam eger yurt icinde magazede tl olarak harcaliyorum. Demi?
    benim bir miktar dolar aktarmistim kredi kart hesabina yani + olarak gosteriyor. onu nasil vadesize geri alabilirim? virman yoktur baktim.
     Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Dolar ekstre tercih etsende etmesende turk lirasi harcamalarin turk lirasi yansir, dolar ve diger kurlar karta direk dolar borç olarak yansır, tlye çevrilmez,

Yani turkiyede tl alisveris yaptığın surece tl ekstre gelecektir.

Ekstra yatırdığın parayi kredi kartindan hesaba virman yaparsın çağrı merkezinden
    merhaba

ben bireysele gidip ve o dediginiz islemi yaptim. +xxx fazla dolari kredi karttan vadesize aktaracagiz dediler ve aksam bu is oldu. simdi vadesize yatirilmistir ve ayni zamanda yine kredi kartta +xxx gozukuyor!!
    acaba yanlislikmi olmustur?
    yoksa donem ekstre borc zamani onu sileceklermi?

yazmis ""KK HESAPTAN TAHSILAT"" vadesiz hesabimda o miktara

3.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    merhaba

ben bireysele gidip ve o dediginiz islemi yaptim. +xxx fazla dolari kredi karttan vadesize aktaracagiz dediler ve aksam bu is oldu. simdi vadesize yatirilmistir ve ayni zamanda yine kredi kartta +xxx gozukuyor!!
    acaba yanlislikmi olmustur?
    yoksa donem ekstre borc zamani onu dileceklermi?
    +xxx gözükür fakat bugünkü işlemden sonra ekstrenizde -xxx'de gözükecektir büyük bir ihtimalle.

4.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Diyorum ki zaten fark etmiyor ben ekstreni dolar ya tl yapsam eger yurt icinde magazede tl olarak harcaliyorum. Demi?
    benim bir miktar dolar aktarmistim kredi kart hesabina yani + olarak gosteriyor. onu nasil vadesize geri alabilirim? virman yoktur baktim.
     Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Dolar ekstre tercih etsende etmesende turk lirasi harcamalarin turk lirasi yansir, dolar ve diger kurlar karta direk dolar borç olarak yansır, tlye çevrilmez,

Yani turkiyede tl alisveris yaptığın surece tl ekstre gelecektir.

Ekstra yatırdığın parayi kredi kartindan hesaba virman yaparsın çağrı merkezinden
     Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    +xxx gözükür fakat bugünkü işlemden sonra ekstrenizde -xxx'de gözükecektir büyük bir ihtimalle.
    sayin admustafa hic bir komisyonu olmadi dediginiz gibi ama gelip nakit avans anlaminda gelmesin bu sonra faiz islesin diye!?
    siz diyorsunuz mesela yarin gozukecektir? aslinde -xxx degil sifir gozukmesi gerekmiyormu?

tahsilat yazmis bir az suphelendim

5.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    sayin admustafa hic bir komisyonu olmadi dediginiz gibi ama gelip nakit avans anlaminda gelmesin bu sonra faiz islesin diye!?
    siz diyorsunuz mesela yarin gozukecektir? aslinde -xxx degil sifir gozukmesi gerekmiyormu?
    iki işlem toplamı sıfırdır zaten sn.shangil.

6.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    iki işlem toplamı sıfırdır zaten sn.shangil.
    evet de ama -xxx yazilirsa o zaman borc anlami oluyor ve donem sonu borc artmiyormu?!
    hal bu ki bu kendi paramdir aslinde fazla kalmistir kredi kartta

P.S. Evet siz dediginiz hesap ekstresinde borcda degil, demi sayin admustafa?
    yani borc 0 gozukecektir (doviz cinsi) ama ekstrede -xxx

7. Geçen sene kurban bayramında dolar 5,80'di
    Bu yılın kurban bayramı geliyor dolar 5,55 belki daha da düşecek
    Faiz kaybı ile hesaplanırsa dolar alıp tutanın zararı cidden büyük

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Geçen sene kurban bayramında dolar 5,80'di
    Bu yılın kurban bayramı geliyor dolar 5,55 belki daha da düşecek
    Faiz kaybı ile hesaplanırsa dolar alıp tutanın zararı cidden büyük
    kurbandan kac gun sonra 6.6 dan satmis olseydi nasil?!

Sayfa 782/1000 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •