Sayfa 784/992 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834884 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 6,265 - 6,272 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Akbank nasıl bilmiş de o fonu çıkarmış şaşırdım. Hangi veriyi değerlendirdiler acaba?
    10 gün öncede iş yatırım 5.90 hedefli dolar short önermişti. Arada tutturuyorlar yani

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

2.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Akbank nasıl bilmiş de o fonu çıkarmış şaşırdım. Hangi veriyi değerlendirdiler acaba?
    Aynen Geçen Fon Vardı Ona Giren Varsa Bedavaya Fonlama Yapacak.

3. Ali Koç önemli açıklamalar yapmış. Spor takımları hiç ilgim yok. Türkiyede spor takımlarını tutanların geri zekalı olduğunu defalarca yazdım.

Ali Koç un konuşmasındaki Tespitlerim:

1) Fatih Terim e hayatının kıyağı yapılmış. Bizim verdiğimiz vergileri iç etmişler hırsızlar. Fatih Terim hırsızın önde gidenidir. Federasyon bu hırsızlığı birlikte yapmıştır.

2) 4 büyükler (FB, GS, BJK, TS) iflas etmiştir. Devlette zırnık para yok bunlara para verecek. Koskoca klüpleri batıranların hapse atılması lazım. Ama bu devlette bunu yapacak döt yoktur. Spor klüplerini yönetenler çok üst düzey MASON lar. Dokunanamazlar. Olan yine bizim vergilere olacak. Bizim vergilerle spor klüplerini kurtaracaklar. İstanbul seçimlerinden sonra spor klüplerinin zararını kamu bankalarına yıkarlar.

Ali Koç: "Eski bir milli takım antrenörü ile yollar ayrıldı. Federasyon tazminat ödedi. Bu tazminat kulüplerin parasıdır. Halbuki iş kanunları 6 gün içerisinde tazminat ödememe hakkı sağlarken niye tazminat ödemek zorunda kaldı federasyonumuz?"

Ali Koç: "Mali yapılar ortada, deniz bitti. Devletimiz inşallah bize yardımcı olacak. Yapılandırma konusunda Haziran sonuna sarkmamalı, diğer türlüsü ne bizim ne Trabzonspor'un işine yaramaz."

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Webster bu ne?:
    "5 yıllık CDS'ler yüzde 6.7 düşerek 486.9 dolara indi."
    Selamlar.
    Ustad sayin ekonimi bakanimizin en son aciklamasi. Dolari duman ettik gibi bir seyler de soylemis. Okumanizi tavsiye ederim.

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Stop loss kullanmak lazım.
    Tepe 6.24.
    Selamlar.
    Ustad stop loss a gerek yok bence. Bugun yarin tepeyi atlar gibi...

Alıntı Originally Posted by Purplee Yazıyı Oku
    Belli olmaz belki misli ile çıkarırız zararı belki aylarca bekleriz.
    En kötü düşse düşse 5.95 demiştim seçim öncesi aralığa.
    Kim bilirdi.
    Sağlık olsun.
    Purpulee hocam rahat olun. Bence bayram sonuna kalmaz 👍👍👍

5. Spor klüplerini destekleyip kendi vergisini düzgün veren herkes geri zekalıdır! %0 vergi verip sizin vergilerle sosyetik hatunlara yürüyorlar. Vergisini tam versin bizim gibi, sonra ne halt ediyorsa etsin bana ne!

İbrahim Kutluay Edwina Sponza için kesenin ağzını açtı! İbrahim Kutluay aşkı Edwina Sponza’nın ayağını yerden kesti

Gözlerden uzak romantik anlar yaşayan ikili, otelde konaklamak yerine lüks bir villayı tercih etti. İbo'nun cebinden Ege manzaralı dubleks villa için de gecelik 3 bin euro (yaklaşık 20 bin lira) çıktığı öğrenildi. Sosyetik yogacı ile dört gündür Mikonos'ta olan Kutluay ile Sponza'nın tatilini ise eski basketbolcunun paylaşımları ortaya çıkardı. Bu arada çift, aşklarını ilan etmeden önce de sık sık Mikonos'ta tatil yapıyordu.

https://www.sabah.com.tr/magazin/201...kesti?paging=2

6.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Bu hesabı kullanıyor musunuz?
    Swift Ücretsiz Diyor
    https://www.hsbc.com.tr/hsbc-premier...z-icin-premier
    Daha once forumdaki arkadaslardan HSBC Premier tecrubelerini (Dubai'deyim bu arada) paylasmalarini rica etmistim, sagolsunlar esirgemediler.

HSBC Premier konusunda gozden kacan bir ayrintiyi herkesle paylasmak isterim. Turkiye, bizim anladigimiz manada HSBC Premier sistemine dahil degil. HSBC Premier musterileri HSBC Premier Worlwide uygulamasi kullanabiliyorken TR musterileri sadece HSBC TR uygulamasini kullanabiliyor.

2.jpeg

Bunun sikintisi surda, baska ulkede Premier iseniz TR'ye ucretsiz SWIFT yapabilme konusu bulundugunuz ulkenin sizi degerlendirmesine kalmis.

Bulundugunuz ulke "bildiginiz" HSBC Premier'e dahil ise, netten/telden ucretsiz SWIFT yapabilme ihtimali var (bir arkadasim netten para kesilirken telden talimata SWIFT ucreti alinmadigini soyledi - asagidaki fotodan da benzer bir bilgi paylasilmis)

1.jpg

Yada TR Premier'e dahil degil ama indirimli ucret uzerinden SWIFT yapariz diyen de var. Mesela Dubai HSBC, Ingiltere Premier hesabina ucretsiz SWIFT yaparken, TR icin 40 dirhem (10.86$) istiyor.

3.jpg

HSBC Premier TR musterisi olmayi dusunenler MT ile detayli gorssunler derim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,485
     Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Bu hesabı kullanıyor musunuz?
    Swift Ücretsiz Diyor
    https://www.hsbc.com.tr/hsbc-premier...z-icin-premier
    Bunu biliyorum ama kullanmiyorum...
    Bu ulkede degil yurtdisinda Premier olmayi sectim.
    Burada HSBC Tr hesabini ve kredi kartini orada HSBC Ca hesabini ve kredi karti ile debit kartini kullaniyorum.
    Cocuklar da HSBC Ca degil RBC hesaplarini kullanmayi sectiler daha yaygin orada diye, oranin Isbank'i diyebiliriz RBC icin ve ogrenci hesaplarindan ucret almiyor.
    60 Cad da yeni acilis bonusu yuklediler kredi kartlarina..
    Buradan oraya kendi hesabima para gonderirken 2 is gunu sonra sifir masraf ile geciyor, muhabir banka da kullanilmadigi icin oradan da yirtiyorum.
    Bir defasinda en baslarda Isbank aracilgi ile yurt parasi pesinati gondermek istedim. WU ve Isbank beraberce beni resmen soydular.
    500 dolar icin %7 ye yakin masraf aldilar.
    Oradan buraya daha hic para gondermedim saniyorum o da ucretsiz.
    Bir kere parami kendi hesabimda gorunce online banking'de, cocuklara lazim oldukca azar azar hesaplarina gonderiyorum.
    Kanada'da bankalararasi bir sistem var herkes biribirine ucretsiz online para gonderebiliyor, alicinin sadece email adresi ile..tabii once payee olarak tanimliyoruz. Sistemin adi Interac E transfer.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

8. Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Pembe domates 2.5

Salkım cheeey 2

Kiraz 5-7

Kayısı 5

Çilek 8

Salatalik 2.5

Biber 2.5

Karpuz 4

MIsır 7 tanesi 10

Soğan 2.5

Patetes 2

Erik 4 tl ama can erik gibi tipi