Sayfa 79/147 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon
Arama sonucu : 1176 madde; 625 - 632 arası.

Konu: SELGD - Selçuk Gıda End.İhr.İth.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by patrıot Yazıyı Oku
    bedelli sürecinde neden baskilaniyor fikri olan var mı? Ben ilave r aldım ama o da yükselmiyor. Kent ve ralyh bedellisine olan ilgi bizde yok maalesef.

Sm-g965f cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2 gün daha sabret mallar yerini bulsun ....sonra taze kuru gıdanın peşinden peşinden vınnnn..ytd....

2. rüçhan kullanım son gün tarihini bilen arkadaş yazarsa memnun oluruz, son için hesapta para tutma adına , teşekkürler...

3.  Alıntı Originally Posted by karayel52 Yazıyı Oku
    rüçhan kullanım son gün tarihini bilen arkadaş yazarsa memnun oluruz, son için hesapta para tutma adına , teşekkürler...
    Salı günü son gün 08.09.2020..

is the average of five people around the human..

4. Kağıt tavan yaptı sayfada sessizlik hakim

5.  Alıntı Originally Posted by Burak16 Yazıyı Oku
    Kağıt tavan yaptı sayfada sessizlik hakim
    Daha iyi ne kadar az yatırımcı o kadar ekmek

6.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Daha iyi ne kadar az yatırımcı o kadar ekmek
    sizi azçok tanırım siz paylaşımcı dürüst bir insansınız.....bencilliği size yakıştıramadım....az ekmek olsun hepimize olsun.....çokkk çokk olsun gene herkese olsun...biri yer diğeri bakar ....hemde sakar sakar.....bu söz böyle değildi yaaa ..neyse......hoşçakalın iyi geceler.....

7.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    sizi azçok tanırım siz paylaşımcı dürüst bir insansınız.....bencilliği size yakıştıramadım....az ekmek olsun hepimize olsun.....çokkk çokk olsun gene herkese olsun...biri yer diğeri bakar ....hemde sakar sakar.....bu söz böyle değildi yaaa ..neyse......hoşçakalın iyi geceler.....
    Yoo hic te bencillik degil şöyle düşünün biz bu tahtanın kahrını çektik aylarca iyi günde kötü gunde şimdi hisse gidiyor diye atlayanlar al sata dönenler gerçek yatırımcının bizler gibi önünü kesmez, tahtayı bozmaz mı? Ha gerçek yatirimciysa bizler gibi tabi ki çok sevinirim sonradan gelenlere

8.  Alıntı Originally Posted by dogruhisse Yazıyı Oku
    Yoo hic te bencillik degil şöyle düşünün biz bu tahtanın kahrını çektik aylarca iyi günde kötü gunde şimdi hisse gidiyor diye atlayanlar al sata dönenler gerçek yatırımcının bizler gibi önünü kesmez, tahtayı bozmaz mı? Ha gerçek yatirimciysa bizler gibi tabi ki çok sevinirim sonradan gelenlere
    aynen paşam aynen kesinlikle haklısın aynen ...çok kahrını çektik biz....

Sayfa 79/147 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •